18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TNT w wykonaniu robotów

adiemus36 • 2013-01-05, 16:25
Znane juz nam roboty grają TNT

Sarkos

2013-01-05, 16:28
Jakaś tragedia...

JedzMojLagier

2013-01-05, 16:48
nie zebym byl niemily czy cos, ale wychodzi na to, ze nie trzeba miec mozgu zeby grac taki syf :amused:

Re...........ms

2013-01-05, 16:48
w sumie to fajnie się gibają.. i tylko tyle

stagger_lee

2013-01-05, 17:08
@JedzMojLagier

A do czego trzeba mieć mózg? Jak AC/DC grało koncerty, to jako plemnik nie istniałeś pewnie, a na koncerty przychodziło (i przychodzi) kilkadziesiąt koła ludzi. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych kapel na świecie. Gra syf. To powiedz mi p.Hejterze czego takiego ambitnego słuchasz?

babycow

2013-01-05, 17:26
niech teraz brudasy mowia, ze 'muzyka komputerowa' to gowno... Ich muzyke tworza maszyny bez mozgu ;o

stagger_lee

2013-01-05, 17:30
@up

Nie tworzą, tylko odtwarzają. A muzykę elektroniczną, bo o to ci chodziło chyba, można zagrać dwoma palcami na samplerze.

Różnica jest tak, że weźmiesz kontrabas, gitarę i perkusję i zagrasz TNT bez ani jednego volta czy ampera.

A "muzykę komputerową" ch*j strzela od początku do końca gdy korek wyskoczy.

Pozdro

MCL

2013-01-05, 22:51
O k***a.
Ten sam prawie temat z innym coverem 12 godzin temu: same pochwały i normalna rzeczowa rozmowa.
Teraz gimbaza się zleciała i same hejty.
sp***alać się uczyć niedoj***ne nieuki a nie przed kompem siedzieć banda zjebów pie**olona.

major_Major

2013-01-05, 22:54
@stagger_lee

Ja ci powiem bo uważam że ac/dc to syf na 4 akordach. Taka prymitywna muzyka, której uczy się prawie każdy początkujący na prekusji/gitarze/basie. Jeżeli dobrze pamiętam to tu są 4 power chord'y. Poziom naprawde zajebisty! No i zasze jedno i to samo brzmienie. Weź sobie dla porównania Led Zeppelin gdzie czerpali (tworzyli) z folku, rock'a, metalu, a nawet heavy metalu. Lub Pink Floyd którzy zawsze zaskakiwali brzmieniem, Claptona który napie**ala jak poj***ny na tej gitarze i to bez przesadnego przesteru, lub Knoflera który w jednej solówce zawiera więcej emocji niż na ac/dc na całej płycie. Poza tym, ludze słuchający ac/dc to najczęściej licealistki/gimnazjalistki które chcą udowodnić jakie z nich metale i kochają ac/dc. Porażka.

JedzMojLagier

2013-01-05, 22:56
MCL napisał/a:

O k***a.
Ten sam prawie temat z innym coverem 12 godzin temu: same pochwały i normalna rzeczowa rozmowa.
Teraz gimbaza się zleciała i same hejty.
sp***alać się uczyć niedoj***ne nieuki a nie przed kompem siedzieć banda zjebów pie**olona.


no k***a, ze mnie to ominelo, sorry spalem :szczerbaty:

Svenlee

2013-01-05, 23:16
major_Major napisał/a:

@stagger_lee

Ja ci powiem bo uważam że ac/dc to syf na 4 akordach. Taka prymitywna muzyka, której uczy się prawie każdy początkujący na prekusji/gitarze/basie. Jeżeli dobrze pamiętam to tu są 4 power chord'y. Poziom naprawde zajebisty! No i zasze jedno i to samo brzmienie. Weź sobie dla porównania Led Zeppelin gdzie czerpali (tworzyli) z folku, rock'a, metalu, a nawet heavy metalu. Lub Pink Floyd którzy zawsze zaskakiwali brzmieniem, Claptona który napie**ala jak poj***ny na tej gitarze i to bez przesadnego przesteru, lub Knoflera który w jednej solówce zawiera więcej emocji niż na ac/dc na całej płycie. Poza tym, ludze słuchający ac/dc to najczęściej licealistki/gimnazjalistki które chcą udowodnić jakie z nich metale i kochają ac/dc. Porażka.



*to się nazywa styl zespołu, każdy dobry zespół ma swoje brzmienie np. Terror/ Hatebreed/ Metallica.

sherman

2013-01-05, 23:24
Czy k***a każda wstawka z muzyką musi sie kończyć klotnia rock/metal vs hh/electro/pop. Każdy słucha tego co daje mu kopa i uczucie ciar na plecach. Ja np jestem uzalezniony od dźwięku gitary i to, że słucham głównie rocka metalu i bluesa wcale nie sprawia, że nie lubie sobie czasem posłuchać jakiejś klasyki, electro, d'n'b, reggae czy k***a irlandzkiego folku jak mam nastrój. Wg was ograniczone gimbusy świat należy dzielić na brudasów, dresów i hipsterów? pie**olnijcie sie w te puste baniaki i uszanujcie masę pracy jaką wkładają artyści w to, żeby stworzyć coś nowego i niepowtarzalnego (nie mówiąc już o pracy którą poświęcili konstruktorzy tych robotów), żeby każdy z was mógł sobie coś dla siebie znaleźć i zamknąć japę.

Poza tym co z tego, że AC/DC czy MOTORHEAD grają wszystko na jedno kopyto i używają głównie powerchordów? Taka jest właśnie charakterystyka ich gatunku i dobrze bo prosta muzyka też potrafi być zajebista (np. iron man, chociaż przykładów takich ponadczasowych hitów są setki). To, że każdy kto napali się na gitare czy perkusje zaczyna od ich piosenek wcale nie znaczy, że sam by je wymyślił ; >

ImprezowyKotek

2013-01-05, 23:28
Przecież tu chodzi o to, że ktoś był na tyle mądry i zdolny, że zbudował te roboty, które są w stanie grać muzykę. Tutaj nie dość, że każdy z was po muzykologii i gra na wszystkim od piły, przez gitarę po samplery, to jeszcze mgr inż. mechaniki co takie maszyny składa na poddaszu albo w szopie. Doceńcie, że ktoś miał pomysł i zadał sobie trochę więcej trudu niż wy pisząc te głupie komentarze.

złychuj

2013-01-05, 23:56
Terminator to brudas!