18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TNT w wykonaniu robotów

adiemus36 • 2013-01-05, 16:25
Znane juz nam roboty grają TNT

eteryk

2013-01-06, 00:01
zamknąć mordy i do miecza! Widzicie, bezmózgie roboty grają lepiej muzę niż wy to swoje dubstepowe gówno!

geniuszę

2013-01-06, 00:15
major_Major napisał/a:

@stagger_lee

Ja ci powiem bo uważam że ac/dc to syf na 4 akordach. Taka prymitywna muzyka, której uczy się prawie każdy początkujący na prekusji/gitarze/basie. Jeżeli dobrze pamiętam to tu są 4 power chord'y. Poziom naprawde zajebisty! No i zasze jedno i to samo brzmienie. Weź sobie dla porównania Led Zeppelin gdzie czerpali (tworzyli) z folku, rock'a, metalu, a nawet heavy metalu. Lub Pink Floyd którzy zawsze zaskakiwali brzmieniem, Claptona który napie**ala jak poj***ny na tej gitarze i to bez przesadnego przesteru, lub Knoflera który w jednej solówce zawiera więcej emocji niż na ac/dc na całej płycie. Poza tym, ludze słuchający ac/dc to najczęściej licealistki/gimnazjalistki które chcą udowodnić jakie z nich metale i kochają ac/dc. Porażka.



Patrzcie k***a- 17 latek prawi swoj dekalog. Glupoty gadasz ignorancie. W dupie byłeś gówno widziałeś- z jajka na jajko skakałeś jak Motorhead, Iron, Stones, AC/DC grali koncerty na całym świecie, r*chali setki lasek i pili litry wódy. A Ty? teraz siedzisz przed kompem i hejtujesz- Twoje zycie zapie**ala w zupełnie nowym kierunku debilizmu.

wrc1

2013-01-06, 00:41
Cytat:

Nie tworzą, tylko odtwarzają. A muzykę elektroniczną, bo o to ci chodziło chyba, można zagrać dwoma palcami na samplerze.

Różnica jest tak, że weźmiesz kontrabas, gitarę i perkusję i zagrasz TNT bez ani jednego volta czy ampera.

A "muzykę komputerową" ch*j strzela od początku do końca gdy korek wyskoczy.

Pozdro



dwoma palcami na samplerze....
kolejny "znawca".



"A "muzykę komputerową" ch*j strzela od początku do końca gdy korek wyskoczy. "
w tych czasach chyba nie jest problemem stale zrodlo pradu, jesli nie mieszka sie na jakims zadupiu gdzie wymyslono np. gitare?




h7kchryst

2013-01-06, 01:20
dobra nuta ^()þ

Janóż

2013-01-06, 01:25
@wrc
Jak ty możesz słuchać takiego gówna.

stagger_lee

2013-01-06, 01:27
@wrc1

Ty tak serio, czy trollujesz z tą wstawką? :)

grandevil

2013-01-06, 03:19
@stagger_lee
Jak weźmiesz kontrabas, gitare i perkusję i zagrasz tnt... to słychać będzie tylko perkusję.

wrc1

2013-01-06, 14:12
kilka brudasow spielo dupe, gdy ich pieprzenie o graniu muzyki elektronicznej byle gownem okazalo sie wyssane z palca. :krawaciarz:

wole sluchac tego niz darcia ryja starych, smierdzacych hipisow :amused:

stagger_lee

2013-01-06, 15:58
@up

Wiedziałem, że trollujesz :P

wrc1

2013-01-06, 17:25
@up
po prostu hejtuje metal/rock i jest mi z tym dobrze :krawaciarz: :idzwch*j:

szalonoOkimlody

2013-01-06, 20:19
Pałkarz = Gen. Grievous w wolnym czasie