18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tłum tumanów

McQurwa • 2019-12-14, 15:42
Szturm na salon Xiaomi w Warszawie. Było tak niebezpiecznie, że sklep zamknięto


:lol:

spdr

2019-12-15, 16:03
pazuzu napisał/a:

Polacy są ekspertami w k***ieniu się za pieniądze, patrz 500+



k***ę to poszukaj u siebie w domu. Jakbyś niedouczony zjebie miał jakiekolwiek pojęcie o czymkolwiek to byś wiedział, że Polska i tak jest sto lat za murzynami jeśli chodzi o socjal w Europie. Mamy najniższe dodatki socjalne, więc co powiesz o takich Niemcach, Angolach i Francuzach? Też są k***ami bo biorą? A Japończycy, którzy dostają po przeliczeniu na złotówki-506zl to też k***y?
To, że całą twoja rodzina zapie**ala w marszach KODu albo z ku*asami na czole w marszach równości to już wiem, nie używaj słów "k***y" i "Polacy" w jednym zdaniu jak piszesz o swojej rodzinie.

vass

2019-12-15, 16:43
k***a takie sklepy z promocją to się bierze szturmem, jak armia czerwona, a nie stoją jak p*zdy i dyskutują :)

PieronJasnySzlag

2019-12-15, 17:10
Nie dalej jak dwa lata temu był filmik jak francuzi się szturmują bo nutella miała mega promocje a tu już j***na k***a się pruje że polacy tacy i owacy i za +500 daja...
j***ne ściera gardzące własnym narodem.

Musashi_Miyamoto

2019-12-15, 21:09
Xiaomi to może dla Apple jajka wylizać... Jak by Apple przy otwarciu sklepu zrobiło taką promocję jak Xiaomi to by się cała Warszawa zjechała.

Xiaomi w Galerii Mokotów ogłosiło że otwiera swój nowy sklep i na otwarcie będzie 10 czy tam ileś "Hulajnog Xiaomi" wartych 2k za 400zł... Większość ludzi miała w dupie Xiaomi a przyszła po zrobienie konkretnego interesu a Xiaomi narobiło burdelu pod Galerią by sobie nakręcić fałszywe filmiki że tak rozchwytywani są...

...Jedyny atut Xiaomi to to że sprzedają w miarę dobre podróbki bardzo tanio gdyż Chińczycy robią je w fabrykach za egzystencjalne pensje...

...i niech mi nikt nie pier... doli że Chiny i takie duże miasta i że nic nie widziałem bo w dużych miastach tych świecących jak Pekin i inne mieszka OLIGARCHIA a 1 miliard chinoli pracuje w obozach.

janlew

2019-12-16, 14:36
pazuzu napisał/a:

Polacy są ekspertami w k***ieniu się za pieniądze, patrz 500+



Tylko ci bez napleta

Ja...........ro

2019-12-16, 15:41
co za pie**olona hipokryzja... a potem tym potłuczonym xiaomi wyrwanym w trakcie ciężkich sklepowych walk, raptem tydzień/dwa później będą nagrywać walki o karpia w lidlu i z bananem na ryju wrzucać do neta, że wiocha.

Olencja88

2019-12-17, 14:57
Karpia dodawali gratis czy co?