18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tłum tumanów

McQurwa • 2019-12-14, 15:42
Szturm na salon Xiaomi w Warszawie. Było tak niebezpiecznie, że sklep zamknięto


:lol:

dudidudi

2019-12-14, 20:07
gdyby k***a włodarze galerii badz jakis manager sklepu pomyśleli choć troszkę to odbyło by się bez takiego gówna. wystarczyło tylko zwlec wcześniej swoje dupsko z łóżka i zabezpieczyć korytarze pachołkami i taśmą przed godziną otwarcia obiektu, puścić kolejeczkę przy scianie i nie wpuszczać wszystkich od razu, zamiast teraz pie**olić przez megafon do młodzieży która kręci filmiki i ma w dupie jakiekolwiek polecenia.
załóżmy wypadek, wtedy do wiezienia lecą nie Ci gówniarze ktorzy przyszli po telefon w liczbie milion ktorzy blokują korytarze tylko krawaciarzom z megafonem :roll:

bodzio667

2019-12-14, 20:31
Że tak zacytuję: "co mnie to gówno obchodzi".

lakeroll

2019-12-14, 20:37
e tam w ameryce przynajmniej idą na żywioł, a u nas zawsze musi być pasterz owieczek (koleś z megafonem) i ten tekst "promocja zostanie odwołana" :facepalm:

traf

2019-12-14, 21:10
telefony a nie jakieś ocieplenie klimatu nas wykończą :)

VanishingPoint

2019-12-15, 02:09
Kufa ja już tam maluszka wolę walnąć wieczorem na sen. Damian trzymaj się w tym Xiaomi.

loda_szmato

2019-12-15, 08:23
Jakim trzeba być adminem, żeby tam iść i liczyć na to, że się kupi coś w tej cenie.
albo inaczej:
"o niezła okazja, kupie i sprzedam" - pomyślało 1000 cwaniaków...

A firma zaciera rączki z sukcesu reklamy, mimo, że nie wydali nawet złotówki na promocje :D

Plebs i średniowiecze.

mygyry

2019-12-15, 10:05
Dzieci wiatru i kurzu?
Tumany

luxpiotr

2019-12-15, 11:06
Xiaomi nie dla idiotów hahah

Dzisiaj

2019-12-15, 11:26
Wk***iaja mnie takie akcje. Praktycznie kazdy kazdego hejtuje. Bydlo, cebula itd. Jedni chca kupic i sprzedac, inni chca okazyjnie kupic cos na co i tak ich nie stac. Ludzie biora chwilowki lub inne pozyczki by zakupic jakis debilny smartfonik, ktory i tak za 6 miesiecy bedzie chodzil jak gowno - bo wszystkie aktualizacje i tak zapchaja telefon

jak juz koniecznie chca robic promocje to powinni zrobic jakies konkursy na haslo reklamowe, jakies rzuty do kosza? cos k***a pomyslowego a nie takie otwarcie by bydlo sietratowalo.

nie dosc, ze ten narod byl gnebiony tyle lat przez niemcow, potem przez ruskow to teraz traktowany jest jak bydlo :/

bocianoff

2019-12-15, 11:27
normalne, telefony dla plebsu. posiadacze ajfonów nigdy by się tak nie zachowali, bo mają godność

Ca...........on

2019-12-15, 11:39
Ja nie wiem, kto dopuścił te wejścia do użytku. Przecież każdy strażak powie od razu, że jak masz wejście szerokości 20 m i jedne drzwi, to prosisz się o tragedię przy byle promocji.

DużyKutas

2019-12-15, 12:30
pazuzu napisał/a:

Polacy są ekspertami w k***ieniu się za pieniądze, patrz 500+



Polacy potrafia sie k***ic za same obietnice, niekoniecznie musza byc spelnione.

pankruk

2019-12-15, 13:29
Ja natomiast uwielbiam to pie**olenie typu "koszt produkcji to 1 zł, a sprzedają hurrr durrr za 300 zł". To co producent ma sprzedawać towar po kosztach albo poniżej kosztów żeby zbankrutować? Prawo popytu i podaży łby.

Patrycus

2019-12-15, 13:49
pie**olone bydło.

Hrabia Drapula

2019-12-15, 13:57
zwierzak30 napisał/a:

Warszafka przyjechała nad Bałtyk.
Jeden najebus poderwał naj***ną miejscową.
Poszli na molo,doszło do walonka,ale był tak napruty że zacząL walić między deski molo.
-Patryk. Walisz w dechę.
- Się wie,warszafka.



siedź cicho, jak warszawka przestanie jeździć na morze to z głodu tam padniecie
co do promocji, nie wiem co i po ile było, ale zawsze i wszędzie tak jest jak są dobre promocje, a nie pie**oloenie że polaczki, wychodzi że tu sami bulionerzy co mają telefony po 5 tyś i zmieniają je jak bateria się wyczerpie że by nie łądować, jedni kupią po to że by mieć, inni na prezent może, a jeszcze inny że by zarobić na szybko np. 500 zł i opie**olić na allegro czy gdzieś