18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tłum kontra telewizja

phrontch • 2020-05-06, 10:05
Wk***iony brazylijski tłum pokazał, co sądzi o telewizji Globo (coś jak nasz tvn). W internecie mają opinię Globo lixo (lixo = śmieci)







Nie porównałem Globo do TVP, bo regularnie atakuje rząd i prezydenta Bolsonaro

poligon6

2020-05-06, 15:13
meshtkov napisał/a:

Drwina to wyraz braku szacunku dla rozmówcy. Nie reptilianie ani żadne ufo, a po prostu globalna panika doprowadziła do tego, że zamknęliśmy się w domach, a ten koronawirus, mimo, że istnieje, to nie jest groźny. Nie widzisz, że media tylko i wyłącznie pokazują ile dziś zginęło, ile zachorowało. Nie śledziłem wydarzeń już z tydzień czy dwa, bo zwyczajnie nie mam czasu, ale tak naprawdę nie wiemy, ile ludzi zostało zainfekowanych tym wirusem. Poza tym, Ty naprawdę nie widzisz, co się odpie**ala u władzy? jak bardzo próbują kontrolować media i opinię publiczną, by tylko nie wybuchła jakaś rewolucja czy zamieszki? Ludzie są sfrustrowani ciągłym pie**oleniem o głupotach rządu, chapaniem się posłów, kupczeniem itd. A w to, że globalny spisek istnieje to nawet ja zaczynam wierzyć, odkąd zacząłem się interesować przepływem pieniędzy, inwestycjami czy tam ogólnie giełdą.



Tak cornawirus nie jest groźny bo tak twierdzi ekspert z internetu czyli ty. Musisz się koniecznie podzielić ze swoimi genialnymi przemysleniami z profesorami medycyny, bo to jak widac same głaby i jeszcze nie poznały prawdy. Ale na szczęście may ciebie, krynice mądrości. To ch*j że w Nowym Yorku ludzi grzebia w masowych grobach, we Włoszech nie nadazali z paleniem zmnarłych.Toz to zwykła grypa. Boze co za ignoranci!

Nyrewesa

2020-05-06, 15:18
Na początku lat 90 GW wzorowała się na gazecie O Globo.

Justynka99

2020-05-06, 15:40
Ten matoł ma jakąś obsesję na punkcie tego 5G. Nie widziałam tu nigdy nikogo, kto by w to 5G wierzył, ale on to powtarza dziesiątki razy w każdej dyskusji. Chyba temat psów mu się znudził :D

sars_80

2020-05-06, 15:44
venez77 napisał/a:

Jest i polski akcent. W 1:12 ktoś krzyczy "k***a".



Polski akcent z łaciny

poligon6

2020-05-06, 15:46
Justynka99 napisał/a:

Ten matoł ma jakąś obsesję na punkcie tego 5G. Nie widziałam tu nigdy nikogo, kto by w to 5G wierzył, ale on to powtarza dziesiątki razy w każdej dyskusji. Chyba temat psów mu się znudził



Gary pozmywałas durna babo?

PieronJasnySzlag

2020-05-06, 19:49
Każde medium które ma za zadanie sianie fermentu we własnym kraju bo przelew z innego państwa tak nakazuje winno być opluwane i gnojone.

Takafura

2020-05-06, 20:38
~HAL9000/2 napisał/a:

Dlatego każda władza daje takie instrumenty ludziom (internet gdzie para idzie w gwizdek) lub pseudo zasadne zamykanie w domach (pandemia) bo boi się jak sk***ysyn realnego wyjścia tłumów na ulice...


Ta, PiS boi się tłumu na ulicach i z tego powodu:
- wymyślił ograniczenia związane z Covid
- inwestuje w WOT bo to bojówki tylko do zwalczania potężnego KOD czy innych UBywateli RP,
Ps. No i na pewno notowania kandydatki na prezydenta największej partii w Polsce w granicach 2,0 % też budzą przerażenie obecnej władzy.
Tak na serio się zastanawiam jakie media oglądasz...


M00nSpeLL

2020-05-06, 21:13
to niezły tvn, który popierał kandydata nacjonalistów na prezydenta XD

habiTEK

2020-05-06, 21:50
meshtkov: do Ciebie, ale do innych pseudo-ekspertow. sluchajcie, mam firemke, mniejsza o to,
w Londyny. na mojej ulicy, zmarło juz 6 sąsiadów w okolicy. to jednak trochę.
a autorytety ze tego nie ma - niech sie walną w pusty, ignorancki łeb.

Spar1988

2020-05-06, 22:37
poligon6 napisał/a:

Tak cornawirus nie jest groźny bo tak twierdzi ekspert z internetu czyli ty. Musisz się koniecznie podzielić ze swoimi genialnymi przemysleniami z profesorami medycyny, bo to jak widac same głaby i jeszcze nie poznały prawdy. Ale na szczęście may ciebie, krynice mądrości. To ch*j że w Nowym Yorku ludzi grzebia w masowych grobach, we Włoszech nie nadazali z paleniem zmnarłych.Toz to zwykła grypa. Boze co za ignoranci!



Pewnie że nie groźny , jak ziomeczek w dupie był i ch*ja widział, a zalizał wiedzy z masztów 5G i tabletek z witaminą C. Mieszkam w uk i był, bo w sumie już go nie ma, dom spokojnej starości na końcu mojej ulicy.Dziadki w tamtym roku o tej porze siedzieli , grali w karty, bingo, Ogólnie wuch jak ch*j jak w ulu tylko powolutku. Jak zachorował pierwszy z 9tyg temu i wyjechał na oiom, to nie było już dnia bez karetki, zgonu dwa razy dziennie. Na oko mieszkalo tam z 50-80 starszych ludzi, teraz drzwi oklejone zółtą taśmą , światła pogaszone. Więc tak, to j***na ściema bo mieszkasz gdzieś gdzie psy szczekają dupą.

Ytt2

2020-05-07, 06:49
Telewizja-śmieć bo atakuje rząd i prezydenta?Czyli telewizja powinna robić loda władzy jak nasza TVPis i to jeszcze za pieniądze podatników zamiast wytykać jej afery?Myślenie rodem putinowskiej rosji.No ale w sumie nic dziwnego,Sadistic to taki rusofilski rezerwat.

dwakilo

2020-05-07, 14:36
Tak samo skończą mendy z TVPiS.