18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tłum kontra telewizja

phrontch • 2020-05-06, 10:05
Wk***iony brazylijski tłum pokazał, co sądzi o telewizji Globo (coś jak nasz tvn). W internecie mają opinię Globo lixo (lixo = śmieci)







Nie porównałem Globo do TVP, bo regularnie atakuje rząd i prezydenta Bolsonaro

Halman

2020-05-06, 10:11
Dlatego każda władza daje takie instrumenty ludziom (internet gdzie para idzie w gwizdek) lub pseudo zasadne zamykanie w domach (pandemia) bo boi się jak sk***ysyn realnego wyjścia tłumów na ulice...

sars_80

2020-05-06, 10:13
I tak Brazylia to jeden wielki śmietnik a wręcz wysypisko

C0C0JUMBO

2020-05-06, 10:22
Nie namawiam, ale w Polsce nie dacie rady :-P

venez77

2020-05-06, 10:35
Jest i polski akcent. W 1:12 ktoś krzyczy "k***a".

AN...........or

2020-05-06, 10:55
tak powinni być też traktowani reporterzy tvn - pogonieni. Same kłamstwa, całą dobę

poligon6

2020-05-06, 11:43
~HAL9000/2 napisał/a:

Dlatego każda władza daje takie instrumenty ludziom (internet gdzie para idzie w gwizdek) lub pseudo zasadne zamykanie w domach (pandemia) bo boi się jak sk***ysyn realnego wyjścia tłumów na ulice...



Kolejny spiskowiec. Paliłeś juz maszty 5G?

Halman

2020-05-06, 11:57
poligon6 napisał/a:

Kolejny spiskowiec. Paliłeś juz maszty 5G?


zwyzywaj przez ogrodzenia kilka okolicznych burków... może ci ulży

poligon6

2020-05-06, 12:04
HAL9000/2 napisał/a:

zwyzywaj przez ogrodzenia kilka okolicznych burków... może ci ulży



Bawią mnie twoje historiw, epidemia to spisek, nosisz juz foliowa czapeczkę. Kwarantanna od niepamietnych czasów była pewną recepta na epidemia, ale komu ja to tłumacze.

Halman

2020-05-06, 12:20
poligon6 napisał/a:

Bawią mnie twoje historiw, epidemia to spisek, nosisz juz foliowa czapeczkę. Kwarantanna od niepamietnych czasów była pewną recepta na epidemia, ale komu ja to tłumacze.



dalej brnij w ocenę alter ego ludzi przez internet ... zresztą za mądry jestem na prowokację..

poligon6

2020-05-06, 12:27
HAL9000/2 napisał/a:

dalej brnij w ocenę alter ego ludzi przez internet ... zresztą za mądry jestem na prowokację..



Wyjaśnij nam mistrzuniu wiec kto ten spisek z koronawirusem wymyslił. Skoro stawiasz taka teze to z chęcia posłucham, czy po prostu tak sobie pie**olisz. Rozumiem ze to nie reptilianie to barzdiej wyrafinowane, ogólnoswiatowy rządowy spisek by ludzie nie wychodzili na ulice.

A mzoę teraz przemyslałeś sprawe i doszedłes do wniosku że pie**olnałes głupote i się wstydzisz nam wyjaśnić kto ten spisek rozpetał i dlaczego. masz już rozumiem jakies nazwiska podejrzanych.

Halman

2020-05-06, 12:32
poligon6 napisał/a:

Wyjaśnij nam mistrzuniu wiec kto ten spisek z koronawirusem wymyslił. Skoro stawiasz taka teze to z chęcia posłucham, czy po prostu tak sobie pie**olisz. Rozumiem ze to nie reptilianie to barzdiej wyrafinowane, ogólnoswiatowy rządowy spisek by ludzie nie wychodzili na ulice.
A mzoę teraz przemyslałeś sprawe i doszedłes do wniosku że pie**olnałes głupote i się wstydzisz nam wyjaśnić kto ten spisek rozpetał i dlaczego. masz już rozumiem jakies nazwiska podejrzanych.



k***a, człowieku.. nie jesteś też idiotą.. nie wyczułeś pie**olonego, generalnego sarkazmu że sram na to wszystko czy to prawda czy to mit? ale masz prawo bo tak to jest przez internet kiedy w głosie rozmówcy nie wyczuwasz tej jak ze ważnej tonacji (czy to zart czy śmiertelnie poważne) tak ze nie mecz sie bo nawet nie chce mi się w ten temat zagłębiać i prowadzić jałowych dyskusji.

poligon6

2020-05-06, 12:45
HAL9000/2 napisał/a:

k***a, człowieku.. nie jesteś też idiotą.. nie wyczułeś pie**olonego, generalnego sarkazmu że sram na to wszystko czy to prawda czy to mit? ale masz prawo bo tak to jest przez internet kiedy w głosie rozmówcy nie wyczuwasz tej jak ze ważnej tonacji (czy to zart czy śmiertelnie poważne) tak ze nie mecz sie bo nawet nie chce mi się w ten temat zagłębiać i prowadzić jałowych dyskusji.



To dosc popularna teza ostatnio dlatego się dopytuje. Teraz już 3wszystko jasne

hellbwoi

2020-05-06, 14:58
ciekawe, ciekawe...

meshtkov

2020-05-06, 15:05
poligon6 napisał/a:

Wyjaśnij nam mistrzuniu wiec kto ten spisek z koronawirusem wymyslił. Skoro stawiasz taka teze to z chęcia posłucham, czy po prostu tak sobie pie**olisz. Rozumiem ze to nie reptilianie to barzdiej wyrafinowane, ogólnoswiatowy rządowy spisek by ludzie nie wychodzili na ulice.
A mzoę teraz przemyslałeś sprawe i doszedłes do wniosku że pie**olnałes głupote i się wstydzisz nam wyjaśnić kto ten spisek rozpetał i dlaczego. masz już rozumiem jakies nazwiska podejrzanych.



Drwina to wyraz braku szacunku dla rozmówcy. Nie reptilianie ani żadne ufo, a po prostu globalna panika doprowadziła do tego, że zamknęliśmy się w domach, a ten koronawirus, mimo, że istnieje, to nie jest groźny. Nie widzisz, że media tylko i wyłącznie pokazują ile dziś zginęło, ile zachorowało. Nie śledziłem wydarzeń już z tydzień czy dwa, bo zwyczajnie nie mam czasu, ale tak naprawdę nie wiemy, ile ludzi zostało zainfekowanych tym wirusem. Poza tym, Ty naprawdę nie widzisz, co się odpie**ala u władzy? jak bardzo próbują kontrolować media i opinię publiczną, by tylko nie wybuchła jakaś rewolucja czy zamieszki? Ludzie są sfrustrowani ciągłym pie**oleniem o głupotach rządu, chapaniem się posłów, kupczeniem itd. A w to, że globalny spisek istnieje to nawet ja zaczynam wierzyć, odkąd zacząłem się interesować przepływem pieniędzy, inwestycjami czy tam ogólnie giełdą.