18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tłuczenie koronasceptyków

C0C0JUMBO • 2022-01-02, 20:15
Amsterdam, protesty przeciwko obecnym planom walki z koronawirusem.

Gdyby ktoś narzekał na polską policję to tutaj macie przykład z zachodu.




dżonyłojlker

2022-01-02, 20:21
Na drugim filmiku te pedały w rajtuzach i różowych bucikach to też policja? :->

silwerbalk

2022-01-02, 20:21
No panie i panowie świat się zmienia na naszych oczach. Kończy się słodkie pie**olenie a zaczyna się wymuszanie ..... Już nie chodzi o antyszczepionkowcow ale o każdy sprzeciw społeczeństwa wobec decyzji rządzących.
Wolność słowa i prawa wolności po prostu znikają i tyle

C0C0JUMBO

2022-01-02, 20:22
parekselans napisał/a:

Na drugim filmiku te pedały w rajtuzach i różowych bucikach to też policja?


Nie wiedziałem że to pedały, ale widzę że swój swojego pozna.

:shock:

wertuqq

2022-01-02, 20:24
parekselans napisał/a:

Na drugim filmiku te pedały w rajtuzach i różowych bucikach to też policja?



Ormowcy

dżonyłojlker

2022-01-02, 20:26
C0C0JUMBO napisał/a:

Nie wiedziałem że to pedały, ale widzę że swój swojego pozna.



Już nie pajacuj, kmieciu. Pewnie sam popie**alasz ubrany jak baba i dlatego się zesrałeś :roll:

lokal.szczecin

2022-01-02, 20:31
A gdzie jest unia europejska,gdzie dyskusje w parlamencie odnosnie wolnosci i praworzadnosci.?? Aaaaaaa nie ma bo to francja i tam jest oki nie to co u nas!

Szangti

2022-01-02, 21:16
To ta super unijna praworzadnośc co lewaki sie nia zachwycaja?

Kris891

2022-01-02, 21:42
Co się dziwicie ? Pały dostają tam zachodnioeuropejskie pensje a nie ochłapy tak jak u nas to i łatwiej masonom tam wprowadzić New World Order :D

torbap

2022-01-02, 21:51
Ja sie dziwie tym ludziom. Jakby mnie tak ktos potraktowal pala czy poszczul kundlem to moim zyciowym celem stala by sie zemsta i walka z policjia i rzadem. Codziennie planely by radiowoza, komisariaty, a na takie demonstracje chodzil bym uzbrojony w pale, gaz i butelki z benzyna.

mariusz3pl

2022-01-02, 21:55
U nas sądy uniewinnia aresztowanych demonstrantów mimo np. ataku na policja lub na mienie. Ostatnio było wideo jak sędzia powiedziała że policja użyła środków nieadekwatnych do sytuacji itp. dyrdymały. W Polsce służbom mundurowym wiąże się ręce przy jednoczesnym ataku medialnym. Mieliśmy przykłady na protestach podobnie jak granicy z Białorusią, Lewactwo to dno.

Darkangel

2022-01-02, 22:04
I bardzo dobrze tep zjebame antyszczepionkowce

wertuqq

2022-01-02, 22:05
torbap napisał/a:

Ja sie dziwie tym ludziom. Jakby mnie tak ktos potraktowal pala czy poszczul kundlem to moim zyciowym celem stala by sie zemsta i walka z policjia i rzadem. Codziennie planely by radiowoza, komisariaty, a na takie demonstracje chodzil bym uzbrojony w pale, gaz i butelki z benzyna.



Wstawaj, zesrałeś się.

Jarokwakin

2022-01-02, 22:05
torbap napisał/a:

Ja sie dziwie tym ludziom. Jakby mnie tak ktos potraktowal pala czy poszczul kundlem to moim zyciowym celem stala by sie zemsta i walka z policjia i rzadem. Codziennie planely by radiowoza, komisariaty, a na takie demonstracje chodzil bym uzbrojony w pale, gaz i butelki z benzyna.



pie**olisz takie głupoty, że sam w to niewierzysz.