18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tłuczenie koronasceptyków

C0C0JUMBO • 2022-01-02, 20:15
Amsterdam, protesty przeciwko obecnym planom walki z koronawirusem.

Gdyby ktoś narzekał na polską policję to tutaj macie przykład z zachodu.




Darkangel

2022-01-02, 22:07
Przestańcie pie**olic o Polsce. Polska to już prawie jak Rosja tylko Polski stan umysłu

Rasael

2022-01-02, 22:12
I dobrze, i ch*j. Częściej powinni tych płaskoziemskich przygłupów psami przeganiać. W końcu w świecie medycyny debata na temat reakcji mordy bydła na psie kły nadal trwa! Nie ma dowodu że gościowi to zaszkodziło, a może nawet pomogło, co nie? Życzę tego samego każdemu z tych naukowych analfabetów. :kawa:

LubięFacetów

2022-01-02, 22:15
I bardzo k***a dobrze. Czekam aż w Polsce wprowadzą obowiązek szczepień, a za odmowę będą pałować.

sa...........el

2022-01-02, 22:19
Rasael napisał/a:

I dobrze, i ch*j. Częściej powinni tych płaskoziemskich przygłupów psami przeganiać. W końcu w świecie medycyny debata na temat reakcji mordy bydła na psie kły nadal trwa! Nie ma dowodu że gościowi to zaszkodziło, a może nawet pomogło, co nie? Życzę tego samego każdemu z tych naukowych analfabetów.



Połowy z tego twojego pie**olenia od rzeczy nie idzie do końca zrozumieć, bo leży składnia i interpunkcja, panie naukowcu.

symptomCOVID19

2022-01-02, 22:20
dEstabil_ napisał/a:

I bardzo k***a dobrze. Czekam aż w Polsce wprowadzą obowiązek szczepień, a za odmowę będą pałować.



Ty k***a debilu .

mariusz3pl

2022-01-02, 22:21
dEstabil_ napisał/a:

I bardzo k***a dobrze. Czekam aż w Polsce wprowadzą obowiązek szczepień, a za odmowę będą pałować.



A może tak wyjaśnisz co dadzą te obowiązkowe szczepienia?

LubięFacetów

2022-01-02, 22:22
mariusz3pl napisał/a:

A może tak wyjaśnisz co dadzą te obowiązkowe szczepienia?



To że się epidemia szybciej skończy. Jakbyś nie zauważył dziennie zdycha po 600-700 osób, a to dopiero początek.

Quassar

2022-01-02, 22:34
Fajne te symulacje walk średniowiecznych potem powstały bronie palne i ch*j strzelił kunsz walki teraz tylko by zaspamić rakietami wroga, opcjonalnie snajperzy .

namate

2022-01-02, 22:38
dEstabil_ napisał/a:

To że się epidemia szybciej skończy. Jakbyś nie zauważył dziennie zdycha po 600-700 osób, a to dopiero początek.



Zdychać może to twój stary, w Polsce dziennie setki ludzi umiera bo odebrano im możliwość leczenia, wstrzymano zabiegi w szpitalach, jednostki Policy i strazy zastraszali z głośników społeczeństwo "zostań w domu" i ludzie w tysiącach umierają w domach, za wyjątkiem twojego starego..

mariusz3pl

2022-01-02, 22:40
Zdycha na Covid czy na inne choroby. Bo nie wiem czy wiesz że Polska raportuje współistniejące a np. Niemcy tylko Covid a to jest różnica.
Poza tym szczepionka nie eliminuje wirusa tylko chroni przed ciężkim skutkami (w sposób wątpliwy statystycznie) więc k***a jak się nie boisz to się nie szczepisz a zaszczepiony jest narażony w stopniu niezmiennym bo może się zarazić i zaraża innych. We Francji mają ok 80% zaszczepionych i 200k zachorowań i k***a co dały szczepienia ano k***a nic.

Mez

2022-01-02, 22:42
Od teścia dostałem info o tlenku grafenu w szczepionkach, ze nalezy przeprowadzic doteksykacje organizmu. Cos pie**ola tam o magnetyzmie czlowieka ze 5G jeszcze to wzmacnia. O plaskiej ziemi nic nie wspomniał a tak z ciekawości płaska ziemia jest okrągła, eliptyczna, kwadratowa, czy jaka bo w sumie to ciekawe dlaczego wsrod nich sa ludzie nawet i wykształceni a w takie rzeczy wierzą, to co z nami jest nie tak ze nie jestem koronosceptykiem

LubięFacetów

2022-01-02, 22:44
namate napisał/a:

Zdychać może to twój stary, w Polsce dziennie setki ludzi umiera bo odebrano im możliwość leczenia, wstrzymano zabiegi w szpitalach, jednostki Policy i strazy zastraszali z głośników społeczeństwo "zostań w domu" i ludzie w tysiącach umierają w domach, za wyjątkiem twojego starego..





burn1878 napisał/a:

przyjdzie k***o i czas na was, zobaczysz pajacu co to znaczy siła wolnych ludzi.
pie**olona amebo, skoro jestes zaszczepiona to wypie**alaj od tych którzy się szczepić nie chcą. Szczepieni też zarażają, a mając przywileje idzie im to dużo sprawniej. Przez takich tępaków jak wy świat zmienia się w piekło, niech was ch*j jasny strzeli



Ale pie**olicie antyszczepy. Ja się zaszczepiłem i gardzę takimi jak Wy, bo przez Was ten cały wirus trwa a PiS wprowadza kolejne tarcze przez co inflacja rośnie. Ruszcie w końcu tymi tępyma łbami. Powinni Was zamknąć w hotelu i zaspawać dopóki nie zdecydujecie się zaszczepić, jak w Chinach.

namate

2022-01-02, 22:51
dEstabil_ napisał/a:

Ale pie**olicie antyszczepy. Ja się zaszczepiłem i gardzę takimi jak Wy, bo przez Was ten cały wirus trwa a PiS wprowadza kolejne tarcze przez co inflacja rośnie. Ruszcie w końcu tymi tępoma łbami. Powinni Was zamknąć w hotelu i zaspawać dopóki nie zdecydujecie się zaszczepić, jak w Chinach.



Gdybyś użył łba do czegoś więcej niż oddychania może być załapał ile warte są te twoje szczepienia..
Masz tu, 88% zaszczepienia popluacji i co? Ogarnęli temat?
„Decydując w sprawie zamówień szczepionek na COVID-19 rząd Holandii zakłada konieczność podania dwóch dawek przypominających w 2022 r. i kolejnej (łącznie szóstej) dawki w 2023 r. - przekazał parlamentarzystom minister zdrowia Hugo de Jonge."

Zapisz się frajerze na kolejną dawkę już dziś, powróć do normalnosci

LubięFacetów

2022-01-02, 22:53
namate napisał/a:

Gdybyś użył łba do czegoś więcej niż oddychania może być załapał ile warte są te twoje szczepienia..
Masz tu, 88% zaszczepienia popluacji i co? Ogarnęli temat?
„Decydując w sprawie zamówień szczepionek na COVID-19 rząd Holandii zakłada konieczność podania dwóch dawek przypominających w 2022 r. i kolejnej (łącznie szóstej) dawki w 2023 r. - przekazał parlamentarzystom minister zdrowia Hugo de Jonge."
Zapisz się frajerze na kolejną dawkę już dziś, powróć do normalnosci



Zobaczymy jak bedziesz szczekal jak Cie podłącza pod respirator. Już widziałem takich w TV kozaczków, a później błagali o ratunek.

~Faper Noster

2022-01-02, 22:54
A u nas co? W dupie mają obywateli. Masz wypadek, zawał, udar? To zdychaj, twoje miejsce w szpitalu zajmuje jaśniepan, co nie raczył się zaszczepić.