18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tirowiec skurwiel ..

~McSadol • 2021-09-30, 20:22
.... postanowił zajechać ..


Ca...........on

2021-09-30, 22:08
Z moich obserwacji wynika, że jak ja nie jestem zestresowany, to innym kierowcom chyba udziela się mój dobry humor, bo wszyscy są wobec mnie wyjątkowo uprzejmi. Gdy mam zły humor natomiast, to jest po prostu rzeźnia na drodze... Paskudna sprawa.

tarcer123

2021-09-30, 22:10
Nie można mierzyć wszystkich jedną miarą. Pozdrawiam życzliwy kierowca R480tki topline

yigebek291

2021-09-30, 22:38
Jebamy frustrat. Absolutnie nie ma nic na jego wytłumaczenie. Pusto, szeroko, nic z przeciwka.

wSAD

2021-09-30, 22:56
Próba zabójstwa.

oroboros

2021-09-30, 23:13
Autor napisał/a:

No było, było...
Jak masz 25 lat, to niestety nie masz zielonego pojęcia o czym piszę.
Kierowca ciągnika siodłowego w tamtych czasach przeważnie prawko robił w armii i później szedł na zawodowego. Dziś liczy się kasa i na kieraka bierze się nawet młodego bezmyślnego kretyna, który w trakcie drogi myśli o r*chaniu, a nie o ładunku. Więc w upuście swych emocji zajeżdża Ci lewy byś powlókł się razem z nim.
Fakt ruch był znacznie mniejszy, ale i drogi były zdecydowanie w gorszym stanie. Kierowca zamiast zajeżdżać ci drogę; puszczał Ci sygnał, że wolne i mogłeś w ciemno lecieć!
Dodam również, że przy wyprzedzaniu podświetlał Ci drogę długimi do momentu, aż znajdziesz się przed nim.
Więc było lepiej!



Teraz kierowców to sie nawet jak ludzi nie traktuje...ale nie będe rozwijał myśli bo szkoda szczempić ryja.

hasfar

2021-09-30, 23:26
Jakoś nie chce mi się uwierzyć, że ot tak celowo to zrobił- podejrzewam, że albo coś leżało na szosie, albo cos mu się z prawej strony wwaliło przed maskę.
Oglądał film, czy inne gówno robił i w niespodziewanej sytuacji szarpnął fajerą...

Nie bronię głąba - ale nie zawsze wszystko jest takie na jakie wygląda.

witekkk

2021-09-30, 23:57
Ruskaja bladź...

Tryper

2021-10-01, 02:53
Autor napisał/a:

Kiedyś kierowcy ciągników siodłowych byli inni, zjeżdżali, puszczali ci sygnał, że wolne, ostrzegali przed kontrolą, dawali znać o braku świateł, to byli przyzwoici ludzie. A dziś, sk***ysyny wściekłe na samych siebie, że wybrali sobie więzienie na życzenie w półtora metrowej kabinie; wyładowują emocje na drogach i innych uczestnikach ruchu.



Dasz wiarę, że to barachło jest dumne z tego co robi i czuje się za coś lepszego, ze względu na wykonywany zawód?

:-D

Hyena83

2021-10-01, 03:19
Autor napisał/a:

Kiedyś kierowcy ciągników siodłowych byli inni, zjeżdżali, puszczali ci sygnał, że wolne, ostrzegali przed kontrolą, dawali znać o braku świateł, to byli przyzwoici ludzie. A dziś, sk***ysyny wściekłe na samych siebie, że wybrali sobie więzienie na życzenie w półtora metrowej kabinie; wyładowują emocje na drogach i innych uczestnikach ruchu.



Trudno się z Tobą nie zgodzić, ale musisz wziąść pod uwagę że kiedyś aut na drogach było o wiele mniej i łatwiej się jeździło wszystkim jak nie było takiego natężenia ruchu. Na drodze osiedlowej mogłeś nawet pograć w baliczkę, teraz nawet na wsi uż nie pokopiesz sobie. . Doszedł do tego też postęp technologiczny i większość małych gówień wyjeżdżające z fabryki bez problemu ciągnie 200km/h, a ciężarówki gdyby nie miały kagańca to nie opuszczalyby momentami lewego pasa (mają sporo mocy ukrytej i też mogłyby cisnąć innym na zderzaku) . Właśnie po to mają kaganiec. Każdemu się udziela stres i nerwy. Poza tym wszystko co piszesz tyczyło się kierowców osobówek jak i ciezarowek - była większa kultura jazdy i poszanowania. Osobówki też miały na uwadze gabaryty i ciężar dużego pojazdu. Zostawiały mu pole manewru, przepuszczały i ostrzergaly przed kontrolami. Czasy się tak zmieniły, że obecnie posiadając prawo jazdy większość osób nic nie reprezentuje. Po prostu plakietka. W jednej i drugiej grupie nie brakuje furiatów oraz debili

Praxis

2021-10-01, 03:39
Autor napisał/a:

Kiedyś kierowcy ciągników siodłowych byli inni, zjeżdżali, puszczali ci sygnał, że wolne, ostrzegali przed kontrolą, dawali znać o braku świateł, to byli przyzwoici ludzie. A dziś, sk***ysyny wściekłe na samych siebie, że wybrali sobie więzienie na życzenie w półtora metrowej kabinie; wyładowują emocje na drogach i innych uczestnikach ruchu.



Jako kierowca ciężarówki potwierdzam. Dodam jeszcze, że większość to yebane brudasy i lenie co mają 50m do parkingu, a leją na koło..... latam 3 lata po kraju, a do płatnego prysznica nigdy nie stałem w kolejce - parking autostradowy - pewnie koło setki miejsc parkingowych

:mrgreen:

Allahgbar

2021-10-01, 04:25
Autor napisał/a:

Kiedyś kierowcy ciągników siodłowych byli inni, zjeżdżali, puszczali ci sygnał, że wolne, ostrzegali przed kontrolą, dawali znać o braku świateł, to byli przyzwoici ludzie. A dziś, sk***ysyny wściekłe na samych siebie, że wybrali sobie więzienie na życzenie w półtora metrowej kabinie; wyładowują emocje na drogach i innych uczestnikach ruchu.



Kiedyś ludzie byli spokojni i szanowali ciężarówki na drodze. Nie bądź hipokrytą. Teraz nikt się nie szanuje i wszysc wszystkich w piździe mają I żebyś wiedział że gdyby nie było transportu drogowego to by autostrad nie budowali. Ich główne przeznaczenie yo transport zasobów. To wy jesteście gośćmi na autostradzie więc japa, dupa, cicho

notak

2021-10-01, 06:38
kiedyś było,
ale wczoraj wyjeżdzając z podporządkowanej, na skrzyżowaniu gdzie dochodzi do wielu wypadków, własnie kierowca ciężarówki mi ustąpił i pokazywał czy mogę pokonać dalsze pasy bezpiecznie,
są ludzie i ludziska

McQurwa

2021-10-01, 08:19
tarcer123 napisał/a:

Nie można mierzyć wszystkich jedną miarą. Pozdrawiam życzliwy kierowca R480tki topline



Wyjątki potwierdzają regułę

_Tytanowy_Janusz_

2021-10-01, 13:21
kierowca tira to jedno ale bęcwał z osobówki umiejętności wyprowadzenia auta z poślizgu też za wiele to nie ma. A śmiali się, jak pod market się jeździło i latało na rękawie po parkingu w zimę.