18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tibijski obsraniec

NietoperzowyToperz • 2017-02-25, 01:08
Jeden z widzów grzecznie poinformował iż ten niedojabany umysłowo latek ma obsrane bądź spocone dupsko, chłopak lekko się poirytował.



bulinek12

2017-02-25, 20:12
nwonigers napisał/a:

up, tylko umyslowa patola gra w gry tego typu...


Tak bardzo Ci współczuje. :-D

_Kurbaszy_

2017-02-25, 21:49
Szkoda mi was, Cebula ocenia cebule ładnie to tak? kanibalizm :D smacznego i do syta,
PS Have Fun. -.-

ah...........4a

2017-02-25, 23:05
Synek725 napisał/a:

widziałem ostatnio filmiki z tym półmózgiem :D Typ zwie się rafatus z tego co pamiętam, ogólnie patola fch*j.



Niezły przypadek. Był wcześniej taki "Rafonix" co też grał w Tibie i też był chodzącą patologią :D

Musiol

2017-02-25, 23:09
OxY napisał/a:



To, że ciężko pracuję aby się utrzymać to przenośnia dzbanie pie**olony. Umiem inaczej zarabiać, hoduję zwierzęta karmowe. Nie oglądam strimerów bo to strata czasu dla mnie ale jeśli trzepiesz kapucyna do takich przychlastów to tylko pogratulować. Nie powiedziałem, że każdy kto zarabia inaczej to gówno pajacu. Ty jesteś j***nym gównem. Każdy kto żebra jest j***nym cyganem, który nie radzi sobie z życiem. Wszedłem na kanał pooglądałem go chwilę i mówię jak jest. Są ludzie, zwany strimerami, którzy wrzucają filmiki i można zmarnować kilka minut na obejrzenie czegoś, czego sam nie zdołałbyś wykonać. Kompleksy mam, kiedy czytam takich pustaków jak Ty, że Bóg skarał mnie nieco większym rozumem. :idzwch*j:



naucz się czytać polski wieśniaku

Corey_09

2017-02-26, 00:22
No ale miał osrane gacie, więc o ch*j mu chodzi?

Saa Vaa

2017-02-26, 01:07
Maajek radek ty k***o :mrgreen: