18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tibijski obsraniec

NietoperzowyToperz • 2017-02-25, 01:08
Jeden z widzów grzecznie poinformował iż ten niedojabany umysłowo latek ma obsrane bądź spocone dupsko, chłopak lekko się poirytował.



Mors_Nigra

2017-02-25, 14:37
"Jestem OxY i bardzo mnie to k***a boli, że nie umiem inaczej zarabiać więc zapie**alam, a każdy kto zarabia inaczej to j***ne gówno". Żałosne. Sam nie lubię strimerów, więc ich nie oglądam, ale żeby płakać, że tak sobie zarabiają/dorabiają...? Niezłe kompleksy trzeba mieć.

voidinfinity

2017-02-25, 14:45
OxY napisał/a:

ten typek ma 21 lat i szuka sponsorów na kanale, j***ny cygan k***a ja ciężko zapie**alam a takie niedojeby dostają donaty za granie i bycie śmiesznie zj***nym



Zawsze możesz się z nim ścigać :amused:

Mindfuck

2017-02-25, 14:58
typ wlasnie na streamie ciśnie na własną matkę, naj***ny jak szpadel :v

OxY

2017-02-25, 15:00
Mors_Nigra napisał/a:

"Jestem OxY i bardzo mnie to k***a boli, że nie umiem inaczej zarabiać więc zapie**alam, a każdy kto zarabia inaczej to j***ne gówno". Żałosne. Sam nie lubię strimerów, więc ich nie oglądam, ale żeby płakać, że tak sobie zarabiają/dorabiają...? Niezłe kompleksy trzeba mieć.



To, że ciężko pracuję aby się utrzymać to przenośnia dzbanie pie**olony. Umiem inaczej zarabiać, hoduję zwierzęta karmowe. Nie oglądam strimerów bo to strata czasu dla mnie ale jeśli trzepiesz kapucyna do takich przychlastów to tylko pogratulować. Nie powiedziałem, że każdy kto zarabia inaczej to gówno pajacu. Ty jesteś j***nym gównem. Każdy kto żebra jest j***nym cyganem, który nie radzi sobie z życiem. Wszedłem na kanał pooglądałem go chwilę i mówię jak jest. Są ludzie, zwany strimerami, którzy wrzucają filmiki i można zmarnować kilka minut na obejrzenie czegoś, czego sam nie zdołałbyś wykonać. Kompleksy mam, kiedy czytam takich pustaków jak Ty, że Bóg skarał mnie nieco większym rozumem. :idzwch*j:

Vissegard

2017-02-25, 15:16
OxY napisał/a:



To, że ciężko pracuję aby się utrzymać to przenośnia dzbanie pie**olony. Umiem inaczej zarabiać, hoduję zwierzęta karmowe. Nie oglądam strimerów bo to strata czasu dla mnie ale jeśli trzepiesz kapucyna do takich przychlastów to tylko pogratulować. Nie powiedziałem, że każdy kto zarabia inaczej to gówno pajacu. Ty jesteś j***nym gównem. Każdy kto żebra jest j***nym cyganem, który nie radzi sobie z życiem. Wszedłem na kanał pooglądałem go chwilę i mówię jak jest. Są ludzie, zwany strimerami, którzy wrzucają filmiki i można zmarnować kilka minut na obejrzenie czegoś, czego sam nie zdołałbyś wykonać. Kompleksy mam, kiedy czytam takich pustaków jak Ty, że Bóg skarał mnie nieco większym rozumem. :idzwch*j:



Tak, Bóg cie skarał. Idiotyzmem.

No ostro w ch*j, wszedłeś na kanał jakiegoś totalnego tibijskiego patola, i oceniasz całe środowisko streamerów przez pryzmat takiej osoby?
Uwierz mi, dobrzy streamerzy nie muszą żebrać czy o coś prosić, po prostu to dostają, z dobrej woli, od własnego widza. Nie przyszło im to od tak sobie, pstryknięciem palca. Większość z nich, prawdopodobnie, włożyło w rozbudowę swojej działalności w internecie więcej niż ty przez całe swoje marne hodowlane życie... Wybić się w takim środowisku to kwestia, w gruncie rzeczy, szczęścia i systematyczności, ponieważ mało który dostaje za jeden 5-godzinny stream więcej niż 5 zł od widzów.
Do tego tacy ludzie nie utrzymują się z samych darów od widzów. Tona partnerstw, umów, reklam, sponsoringu. Proszę cię. Nie bądź takim lemingiem, bo tylko się poniżasz w oczach jakkolwiek myślącej osoby.

ZimnyLechuZeSmoleńska

2017-02-25, 15:26
zamówmy mu dziewczynki z roksy mama sie zdenerwuje smiesznie :D chłopok ma dobrego stream teraz na live

Cipozaur

2017-02-25, 15:37
E tam od razu obesrany... Usiadł tylko przy obiedzie na miętki stolec

OxY

2017-02-25, 17:06
Vissegard, Mors_Nigra, wielcy obrońcy uciśnionych strimerów z obsranymi gaciami ;) zobaczymy jak będziesz mnie mierzył jak Ci internet wyłączą. Nie biłem do ludzi, którzy robią dobrą robotę, tylko do tego obsranego żebraka, za którego mnie częstujecie jadem. To, że nie oglądam nie znaczy że porównuje od razu do Ciebie. Napisałem, że całe środowisko strimerów wpie**alam do wora z gównem? Drugi pajac co pewnie też żebra w internecie. Wielcy blogerzy i strimerzy się znaleźli co biznes od podszewki znają a na sobotę 15 zł mama dała? A poza tym to szkoda "szczempić" ryja na takich wichurantów co czytać ze zrozumieniem nie potrafią, a co dopiero sensowną i konstruktywną krytykę wyprowadzić :D

Fap Master

2017-02-25, 17:11
Płakanie nad dziećmi i innymi którzy zarabiają na streamie to jakby płakać że kobiety zarabiają dupą...każdy zarabia jak może.

Maxi96

2017-02-25, 17:23
Lecz niestety tacy ludzie mają największą publike na livestreamach..

Jak ja robię "normalne" livestreamy to mało kto to ogląda bo pewnie "za nudne".

bluntdancer

2017-02-25, 17:29
nwonigers napisał/a:

up, tylko umyslowa patola gra w gry tego typu...


Gry tego typu czyli? pytam z ciekawości

voidinfinity

2017-02-25, 18:22
Maxi96 napisał/a:

Jak ja robię "normalne" livestreamy to mało kto to ogląda bo pewnie "za nudne".



W sumie logiczne, podobnie jak muzycy którzy grając coś ambitnego mają małe szanse się przebić, a jak przerzucą się na discowpolu to od razu hajs się zgadza ;-)

W przypadku tego konkretnego typka, to robi mniej więcej to co klauni w cyrku. Praca jak praca. Ja np. nie dałbym rady czegoś takiego robić, podobnie jak dawać dupy.

Ale są tacy, którym się to opłaca i stąd takie zawody, które niektórym się w głowie nie mieszczą.

Ar2Ti2

2017-02-25, 19:02
OxY napisał/a:

Vissegard, Mors_Nigra, wielcy obrońcy uciśnionych strimerów z obsranymi gaciami ;) zobaczymy jak będziesz mnie mierzył jak Ci internet wyłączą. Nie biłem do ludzi, którzy robią dobrą robotę, tylko do tego obsranego żebraka, za którego mnie częstujecie jadem. To, że nie oglądam nie znaczy że porównuje od razu do Ciebie. Napisałem, że całe środowisko strimerów wpie**alam do wora z gównem? Drugi pajac co pewnie też żebra w internecie. Wielcy blogerzy i strimerzy się znaleźli co biznes od podszewki znają a na sobotę 15 zł mama dała? A poza tym to szkoda "szczempić" ryja na takich wichurantów co czytać ze zrozumieniem nie potrafią, a co dopiero sensowną i konstruktywną krytykę wyprowadzić :D



Jesteś tak samo zj***nym typem jak ten z filmiku, nic dodać nic ująć obsrane gacie.

wigan77

2017-02-25, 19:08
widze bez zmian Tibia swoja prostota wciaz przyciaga samych patusow :D

pherel

2017-02-25, 19:45
Mi sie wydaje ze ziomek leci na fecie dlatego taki spocony wali krechy i na k***ia w tibijke 100% kiedys znałem takiego typa zaj***ł deda na sznurku po tym jak wyszedł z domu i nie mógł odnaleźć się w REALU :D :dead:

:idzwch*j: