18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Threat eliminated

majstermajn • 2018-05-29, 14:32
W trójmieście jakiś gagatek postanowił pobawić się w bohatera albo sądząc po opisie pograć w gta "na żywo" ;)

Bądź co bądź mnie "korzyściami" trochę przekonał :roll:
Mimo, że kolumny BOR nie skasował, to trzy radiowozy za jednym strzałem :megalol:


Pantilion

2018-05-30, 05:49
No idiota. Mam nadzieję, że ten dureń nie zacznie się rozmnażać

pXIX

2018-05-30, 07:27
Debil. Mam nadzieję że kolejnym razem trafi na sadola jak to jego coś rozjebie -_-

Wiewór

2018-05-30, 08:00
I teraz hipotetyczna sytuacja. Gościu wraca nocą z dziewczyną z randki. Śmichy, hahy, laska kisiel w majtach, będzie j***nko. Nagle na drodze stają mu dumni polscy patryjoci pachnący winem rodzimej produkcji rocznik bieżący. Z wrodzonej sobie uprzejmości pytają czy ma jakiś problem.
On nie ma więc mu robią problem. Butują go tak, że im laczki pospadały. W tym czasie dziewoja dzwoni na milicję obywatelską i błaga o pomoc. Dyżurny mówi: wyślę patrol pieszy bo nam ktoś wszystkie radiowozy rozpie**olił i nie ma czym jechać. Chłopaki już biegną. Trzymajcie się.

Rozj***ł mienie publiczne, robi z siebie małomiasteczkowego gangstera, pieje z dumy i jeszcze śmie żebrać o kasę na nowe auto.
Szkoda, że się nie zabił w tym wypadku. Jego przydatność społeczna jest zerowa.

bartek046

2018-05-30, 08:34
Jemu się wpie**ol należy, a nie jakieś zbiórki.

tarcer123

2018-05-30, 10:16
Przez takich kretynów rosną składki OC

misiek.bogiem

2018-05-30, 10:43
Kurcze, czy w śród sadoli jest tylu nieuków? Czy nikt z nich nie rozumie, że Policja jest częścią władzy wykonawczej? Jeżeli chcecie 'delektować się zimnym piwkiem pod chmurką', to należy zmienić prawo, a nie klnąć na policje, że je egzekwuje.

Kacu63

2018-05-30, 11:03
Cóż poradzicie. Cierpiący na cymbalizm pewnie coś tam się zrzucą

gazowany_spirytus

2018-05-30, 11:06
k***a jak takie coś może mieć miejsce. Gościu rozj***ł trzy radiowozy za naprawę których później normalni ludzie płacą z podatków i jeszcze śmieć chce pieniądze na naprawę swojego pierdzika :/ Najlepiej niech sam siebie wyeliminuje. :idzwch*j:

MadDave

2018-05-30, 11:13
Mieszkam w takiej dzielni gdzie po prostu marzy mi się widok regularnie przejeżdżającej lodówy i innych policyjnych pojazdów średnio co 2 godziny w porach nocnych. Bo to co odpie**ala te patologiczne kibolskie ścierwo doprowadza mnie do mdłości. Jak boga nie kocham ale kiedyś sobie kupię mocną wiatrówkę i będę do tego strzelał jak do szkodników.
Niby na osiedlu jest monitoring ale widać ile on jest warty- całego ch*ja. Brat z kolegą pod kamerą obleciał wpie**ol od grupy dresów - a jest z niego kawał chłopa.

Strasznie mnie wk***ia jeśli ktoś marudzi że policja mu przeszkadza w życiu - może ma powód? k***a dlaczego ja nigdy nie miałem z nimi problemów? a nie raz zostałem spisany czy potraktowany mandatem - ale zawsze potrafiłem się przyznać do mojego błędu i czasami nawet po krótkiej luźnej pogadance potrafili mi darować bo widzieli że jetem normalny i nie stroje pawiana jp, hwdp i thug life.

ritu4l

2018-05-30, 13:01
Autor tematu to pewnie rzeczony żebrak, i rozsiewa te swojo gównoprezentacje nad którą pracował 2 dni po portalach. Abraxus juz pięknie wyjaśnił sytuację. Szkode że nie zdechł w tej stłuczcę.

tarcer123

2018-05-30, 13:17
gazowany_spirytus napisał/a:

Gościu rozj***ł trzy radiowozy za naprawę których później normalni ludzie płacą z podatków



Naprawa pójdzie z OC sprawcy. A składki płacimy wszyscy i potem będzie płacz że znowu podwyżka.

Niech sp***ala z tym żebraniem. Za błędy się płaci. A życie to nie bajka.

KrulJulian9001

2018-05-30, 18:35
k***a te " ;) " wstawiane co chwila przyprawiają mnie o skręt jelit

St...........on

2018-05-30, 19:34
Zajebiście.... skasował 3 radiowozy, szczyci się tym i żebra na auto. A teraz pytanie za 100 pkt - kto zapłaci za naprawę (wymianę na nowe) aut? TY polski podatniku! Policja to frakcja rządowa, są opłacani z Waszych podatków. Debil lvl.expert.