18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Threat eliminated

majstermajn • 2018-05-29, 14:32
W trójmieście jakiś gagatek postanowił pobawić się w bohatera albo sądząc po opisie pograć w gta "na żywo" ;)

Bądź co bądź mnie "korzyściami" trochę przekonał :roll:
Mimo, że kolumny BOR nie skasował, to trzy radiowozy za jednym strzałem :megalol:


Sosna84

2018-05-29, 14:40
To jest prawda czy (mam nadzieję) fake?

majstermajn

2018-05-29, 14:49
Sosna84 napisał/a:

To jest prawda czy (mam nadzieję) fake?


Prawda prawda, do znalezienia na zrzutce (linku niestety nie wstawię, bo nie mogę).

nowynick

2018-05-29, 14:52
Do piwerka to jeździ SM, policja tylko przy okazji patrolu, niestety muszą dawać te j***ne mandaty, bo takie przepisy (nota bene debilne, cały Zachód może na legalu, a my w ramach poczucia zachodniej wolności sobie ograniczyliśmy). Co do nieoznakowanych, nie musicie popie**alać jak na torze wyścigowym w mieście to Was nie połapią. Akcji nie popieram!

PS Na szczęście takie rozumowanie jak autor zrzuty dotyczy patusów a ci hajsem nie śmierdzą żeby się składać

Stajan

2018-05-29, 15:54
Cześ, jestem Krzysiu. Mam 25 lat. Mieszkam z mamo, jeżdże Puntem i nie chce mi sie do roboty. Dej mie piniondz, bo Punto sie mi znudziło i tera chciałbych se kupić Ałdi, a matce z pensji nie starczo, żeby mi dać. Wesprzyj mie, bo dzienki takim nierobom masz wincyj ofert do przeglondania na oeliksie.

majstermajn

2018-05-29, 16:37
Stajan napisał/a:

Cześ, jestem Krzysiu. Mam 25 lat. Mieszkam z mamo, jeżdże Puntem i nie chce mi sie do roboty. Dej mie piniondz, bo Punto sie mi znudziło i tera chciałbych se kupić Ałdi, a matce z pensji nie starczo, żeby mi dać. Wesprzyj mie, bo dzienki takim nierobom masz wincyj ofert do przeglondania na oeliksie.



Patrząc na Twój profil, to masz jednak 32 lata, a nie 25, no i grube problemy z czytaniem ze zrozumieniem tekstu ... :facepalm: o pisowni to nawet nie wspomnę.

Przyczajonykangur

2018-05-29, 16:42
majstermajn napisał/a:

Patrząc na Twój profil, to masz jednak 32 lata, a nie 25, no i grube problemy z czytaniem ze zrozumieniem tekstu ... :facepalm: o pisowni to nawet nie wspomnę.



Ty z kolei masz problem z wyłapywaniem ironii podstępnie ukrytej w tekście który zacytowałeś.

majstermajn

2018-05-29, 16:55
Przyczajonykangur napisał/a:



Ty z kolei masz problem z wyłapywaniem ironii podstępnie ukrytej w tekście który zacytowałeś.


To była podstępna ironia? :idzwch*j:

Doj***łeś jak Andrzej w radiowóz teraz :jezdziec:

-_..........._-

2018-05-29, 17:55
A ty tłumaczysz się jak Kamil na widok materiałów pedofilskich.

wulfgarval

2018-05-29, 18:27
majstermajn napisał/a:


o pisowni to nawet nie wspomnę.


Panie, j***ć pis :kawa:

grudzin7

2018-05-29, 20:29
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Co za ścierwo. Myśli, że jak zniszczy państwowe to jest to spoko czyn. Mentalność typowego sk***ysyna z czasow komuny. Założę się ze jego zdegenerowani rodzice kradli w swoich zakładach pracy na potęgę.



Nieokradanie zakładu pracy to okradanie własnej rodziny :krejzi:

jbone

2018-05-29, 22:08
jak gościu zacznie kasować auta w mojej okolicy to dołożę.co mi po tym że na pomorzu mają mniej o radiowóz.

Emilian89

2018-05-29, 23:47
"ZASNĄŁ ZA KIEROWNICĄ?

Trudno jednoznacznie ocenić jakie są przyczyny tego zdarzenia. Wiadomo jednak, że kierujący pojazdem był trzeźwy.
- Prawdopodobnie zasnął za kierownicą - ocenia zdarzenie komisarz Krzysztof Kuśmierczyk z gdyńskiej komendy miejskiej. "

hmm i jeszcze ma czelność jojczeć o kasę ? Typowe najlepiej ,doj***ć jakiś ryż i później sie jarać tym, mimo ze zrobiono to na pełnej nie swiadomce to na dzielnicy jest Bógiem.