18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Avengers - wersja 8bitowa

Janusz~ • 2015-04-07, 00:27
Pamiętacie film The Avengers z 2012 roku?

Jak wyglądałby, gdyby na jego podstawie zrobiono grę na Pegazusa?


zincum

2015-04-07, 00:42
To ty grałeś na PegaZusie? Gdzie to można kupić?

jabba

2015-04-07, 00:49
Stare dobre czasy,do dziś pykam na emulatorach....

ValvePlsFix

2015-04-07, 01:24
szkoda tylko ze taki fake.. spodziewalem sie 8bitowej gry, a nie czegos takiego.

Ęriko De Skuczas Palabras

2015-04-07, 03:36
Janusz~ napisał/a:

Jak wyglądałby, gdyby na jego podstawie zrobiono grę na Pegazusa?



Na pewno 100 razy gorzej niże ten. Grafika z Pegazusa była koszmarem... ale fajnie się grało :)

Massivee

2015-04-07, 08:42
Grałbym, grafika mi się zjarała i na zintegrowanej tylko takie coś mi ruszy, a że to Polska to pewnie za 3 miesiące na coś odłożę.

q800

2015-04-07, 12:01
To raczej jakieś wczesne 16bit. Atarii ST albo coś

ho...........zo

2015-04-07, 12:09
Massivee napisał/a:

Grałbym, grafika mi się zjarała i na zintegrowanej tylko takie coś mi ruszy, a że to Polska to pewnie za 3 miesiące na coś odłożę.


Ziomeczku, no to co Ty, podstawki chłodzącej nie miałeś?

Radbug

2015-04-07, 13:50
No to parafrazując Gozdyrę: "Dlaczego w takim razie ta gra nie powstała?".

konop720

2015-04-07, 14:24
Jakieś studio mogłoby zrobić 8 bitówkę Avengers, ale multiplayer okraszoną na dodatek efektami już lepiej wyglądającymi, k***a jakie to by dobre było.

Morgoph

2015-04-07, 15:49
zajebiste i do tego wszystkie sceny z filmu :amused:

tranzystor

2015-04-07, 17:20
Janusz~ napisał/a:

Pegazusa




Zapewne jesteś nastoletnim gimbusem i chciałeś zabłysnąć, ale jakbyś pamiętał te czasy, to wiedziałbyś jak to się pisze.

Janusz~

2015-04-07, 18:36
zincum napisał/a:

To ty grałeś na PegaZusie? Gdzie to można kupić?



tranzystor napisał/a:

Zapewne jesteś nastoletnim gimbusem i chciałeś zabłysnąć, ale jakbyś pamiętał te czasy, to wiedziałbyś jak to się pisze.



Polecam zapoznać się z tym:

http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_potoczny

oraz tym artykułem:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pegazus

Nie chce mi się z Wami dyskutować na poziomie, jaki wyznaczyliście.

Ęriko De Skuczas Palabras napisał/a:

Grafika z Pegazusa była koszmarem



pie**olisz.

Jak na schyłek lat 80/90, niektóre tytuły miało bardzo fajną grafikę.
Serii Kunio Kun nie będę wymieniał, bo tytułów wartych zagrania jest kilka, ale spójrz na to:

Battletoads (i późniejsza wersja w parze z Double Dragon):



Micro Machines:



Big Nose The Caveman (jest jeszcze druga wersja, gdzie jeździ się na deskorolce, ale mi mniej przypadła do gustu):



Dizzy też było kilka wersji, ale ta jest najbardziej przyjemna dla oka (pewnie dlatego, że jedna z najnowszych na NES)



I jeszcze Ultimate Stuntman



A z bardziej popularnych, to choćby Super Mario Bros 3, albo Chip & Dale (druga część była przyjemniejsza), The Ducktales, Flintstonowie, Darkwing Duck, Mała Syrenka... no w cholerę tego było. Żółwi Ninja też któraś część wyglądała zajebiście :3 pamiętam, że miałem taką wypożyczalnię niedaleko, gdzie można było kupić 1 kardridż, a potem go wymieniać na inne.

Eeeeh. To se ne vrati :C

Edit: nie powinienem był marnować czasu na pana o nicku tranzystor. Niby 30 lat na karku, a każdy post przesiąknięty nienawiścią. Coś mnie tknęło, żeby zajrzeć do Twoich postów po tym, jak nazwałeś mnie "gimbusem".

Ęriko De Skuczas Palabras

2015-04-07, 20:51
@ ~Janusz~

O w mordę, to chyba pamięć mnie zawodzi... To faktycznie nie wygląda tak źle, jak mi się wydawało :D

A w Micro Machines to się napierdzielało. Miałem taki kardridż (Pana czepialskiego, który czepnął się pisowni słowa "Pegasus" zapraszam do komentowania :P ) "złota piątka" - były tam wymienione przez Ciebie gry (oprócz Battleloads - tego w ogóle nie znam) + jeszcze inna wersja Big Nose'a, taki jeżdżący na deskorolce :P
Największa tragedia to było to, że Dizzy'ego trzeba było za jednym razem przejść, bo save'ów nie było :D