18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testujemy Cebrę

Tom9310 • 2020-01-03, 11:54
Dość odważna osoba którą Sadolowi miłośnicy dwóch kółek mianują tytułem: "moto-p*zdeczki" postanowiła wybrać się prawdopodobnie po obiedzie u mamy na przejażdżkę. Odważna jazda towarzyszyła do czasu;) I oczywiście nie zabrakło końcowej "wisienki na torcie". Z pozdrowieniami dla wszystkich "moto-p*zdeczek" :-)
Ps. Jak było to ch*j w dupę: P


wu...........py

2020-01-03, 16:15
jak coś to zamawiam wątrobe.

ps...........88

2020-01-03, 16:17
I do tego całość nagrana w Lublinie - w mieście, które jest jednym wielkim nieporozumieniem.

qwerq221

2020-01-03, 16:51
8 lat temu już rozumiem dlaczego to miasto jest takie szpetne.

Je...........ik

2020-01-03, 17:25
Velturek napisał/a:

Bo takie moto z filmiku może kupić byle frajer bo kosztuje grosze a takie bmw froga jednak nieco droższe. Nie twierdzę, że bmw sobie frajer nie może kupić bo może ale musi jednak dysponować nieco wyższymi funduszami w przeciwieństwie do moto na które może sobie finansowo pozwolić prawie każdy. Ile taka hónda kosztuje? Od 5 kafli do 15. Praktycznie byle gołodupca za minimalną krajową nawet na to stać aby na raty wziąć sobie.
Jeśli jakiś lamus chce mi teraz powiedzieć, że takie bmw jak frog ma to może mu mirek załatwić za 20 kafli a taka hónda zadbana to ze 20 albo więcej to powiem abyś sobie ogolił jeszcze ręce do swoich wydepilowanych nóżek.
Każdy kto mi wyskoczy z super niską ceną samochodu i dojebie moto w stanie kolekcjonerskim do porównania ja wypie**olę dokładnie taką samą analogię, że takie gówno pokroju cbr1000 można kupić za 5 koła a zadbane, serwisowane i garażowane auto typu froga to stówka. Dziękuję.



Bmw to ch*j nie motory nie masz pojecia o czym piszesz to się pie**oli, tylko japonia

Tr...........ty

2020-01-03, 20:18
muflonpl napisał/a:

Bmw to ch*j nie motory nie masz pojecia o czym piszesz to się pie**oli, tylko japonia



Głupi jesteś i po raz kolejny to udowodniłeś. Double R bije na głowę praktycznie każdego japońskiego litra poza RN32

Je...........ik

2020-01-03, 20:50
TranzystorWyklęty napisał/a:

Głupi jesteś i po raz kolejny to udowodniłeś. Double R bije na głowę praktycznie każdego japońskiego litra poza RN32



Chodzi o niezawodnosc i trwalosc panie RezystorTyrystor wiec kto tu jest glupi jesli nie czyta. Ze zrozumieniem skoro pisalem ze bmw to ch*jnia bo sie pie**oli ale nic nie pisalem o osiągach

misiopysio123

2020-01-03, 20:57
Nie rozumiem - chwalić się łamaniem przepisów, jeszcze udostępnić to w necie?
Oby ten policjant tu siedział, to będzie po prawku.

d1abol

2020-01-03, 22:14
~Velturek napisał/a:

Bo takie moto z filmiku może kupić byle frajer bo kosztuje grosze a takie bmw froga jednak nieco droższe. Nie twierdzę, że bmw sobie frajer nie może kupić bo może ale musi jednak dysponować nieco wyższymi funduszami w przeciwieństwie do moto na które może sobie finansowo pozwolić prawie każdy. Ile taka hónda kosztuje? Od 5 kafli do 15. Praktycznie byle gołodupca za minimalną krajową nawet na to stać aby na raty wziąć sobie.
Jeśli jakiś lamus chce mi teraz powiedzieć, że takie bmw jak frog ma to może mu mirek załatwić za 20 kafli a taka hónda zadbana to ze 20 albo więcej to powiem abyś sobie ogolił jeszcze ręce do swoich wydepilowanych nóżek.
Każdy kto mi wyskoczy z super niską ceną samochodu i dojebie moto w stanie kolekcjonerskim do porównania ja wypie**olę dokładnie taką samą analogię, że takie gówno pokroju cbr1000 można kupić za 5 koła a zadbane, serwisowane i garażowane auto typu froga to stówka. Dziękuję.



Za 100 to mozesz petarde opie**olic nie M3 kupic :D



NataliaW

2020-01-03, 23:44
Motocykliści statystycznie są zagrożeniem tylko samym sobie i pasażerom. Skąd w was dzbany tyle zawiści? Tak wam w tych betonowych klockach czytaj blokach gettach przeszkadza ich hałas? Nie stać was na pierdziawke za 20 klocków? Czy macie hemoroidy i to nie dla was? Macie zduszone jajca rurkami i zero testosteronu? Wzieliście sobie laptopa na kredyt i hejtujecie bo kogoś stać na coś lepszego, czy to samochód lepszy czy motocykl?
Crossy, quady, myśliwi w lesie też wam przeszkadzaja. h*j was obchodzi jego zdrowie, bo tym przecinakiem nikogo oprócz siebie nie zabije. martwcie się żeby sobie ku*asow nie zwichnac zdesperowani frustracji i onanisci.
Pozdrawiam cieplutko
Dokładnie taki sam motop*zdeczka
Iz góry dziękuję serdecznie za życzenia mi harda, buziaczki

czopkaIwynże

2020-01-04, 09:24
Bo to jest lublin a nie warszafka

Promek

2020-01-04, 11:04
A gdzie reszta filmiku jak p*zdus placze zeby mu nie zabierac prawka i nie dawac 500zl i 10 punktow?