18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testujemy Cebrę

Tom9310 • 2020-01-03, 11:54
Dość odważna osoba którą Sadolowi miłośnicy dwóch kółek mianują tytułem: "moto-p*zdeczki" postanowiła wybrać się prawdopodobnie po obiedzie u mamy na przejażdżkę. Odważna jazda towarzyszyła do czasu;) I oczywiście nie zabrakło końcowej "wisienki na torcie". Z pozdrowieniami dla wszystkich "moto-p*zdeczek" :-)
Ps. Jak było to ch*j w dupę: P


Marcinxxxxx

2020-01-03, 13:07
sensualna napisał/a:

szkoda że to tylko Polska i za niskie mandaciki dają takim debilom



Za taką jazde policja nawet mandatu nie wystawia tylko zabiera kwity i do sądu :P

JebaćLudzi

2020-01-03, 13:34
Hehe na początku pomyślałem jak policjant podjechał na motorze,że kumpel podjechał i zbili pione :-D

De...........ma

2020-01-03, 13:34
poligon6 napisał/a:

Dlatego nie mam litości dla takich kurew na drodze. Jak widze takiego przygłupa od razu puszczam migacz w lewo niewazne czy jedzie za mna czu z przeciwka. Jest spora szansa ze taki szympans drogowy sie połozy.
A najlepiej zwolnic przedz dziura jak nie ma mozliwości wyprzedzenia, duża szansa ze sie wpie**oli i połamie.


Zwykłą j***ną szmatą jesteś, tak przy piątku masz trochę szczerości.

Tom9310

2020-01-03, 13:38
Aha i to nie jest filmik mojego autorstwa drodzy Sadole :D

poligon6

2020-01-03, 13:38
Derma napisał/a:

Zwykłą j***ną szmatą jesteś, tak przy piątku masz trochę szczerości.



j***nymi szmatami sa ludzie jak ten na filmiku i takim podstawiam zawsze noge na drodzę. Widzę że moto p*zdeczkowa solidarność sie odezwała jak wsród pedałow.

Ca...........on

2020-01-03, 13:45
Jednak w Polsce to jest dyskryminacja z powodu odmiennych orientacji... Wystarczyło parę minut jej pokazywania, żeby dostał za to mandat!

Andrzejas

2020-01-03, 13:58
dennissliwa napisał/a:

Bo jestes zwykłą k***ą..



k***ą jest ten, który świadomie naraża życie i zdrowie innych użytkowników drogi popisując się w ten sposób. Pierwszy raz zgodzę się z tym draniem, poligonem.
Tak samo, jak zgadzam się za rozwieszaniem linek na prywatnych drogach i w lasach.

Tr...........ty

2020-01-03, 14:07
CBR od zawsze tłumaczone - Całkowity Brak Rozumu

dżonyłojlker

2020-01-03, 14:29
Ależ to jest moc, czujecie to k***a autop*zdy w swoich śmiesznych puszkach?






Żartowałem, szkoda że się nie rozj***ł. :-P

~Velture

2020-01-03, 14:39
bakus1233 napisał/a:

Czemu nie robią materiału w tv o tym motocykliście, że zapie**ala przez miasto 180km/h a o gostku z białej m3 co jeździł po Warszawie tak?? Czemu się do jednych przypie**alają a do drugich nie?



Bo takie moto z filmiku może kupić byle frajer bo kosztuje grosze a takie bmw froga jednak nieco droższe. Nie twierdzę, że bmw sobie frajer nie może kupić bo może ale musi jednak dysponować nieco wyższymi funduszami w przeciwieństwie do moto na które może sobie finansowo pozwolić prawie każdy. Ile taka hónda kosztuje? Od 5 kafli do 15. Praktycznie byle gołodupca za minimalną krajową nawet na to stać aby na raty wziąć sobie.

Jeśli jakiś lamus chce mi teraz powiedzieć, że takie bmw jak frog ma to może mu mirek załatwić za 20 kafli a taka hónda zadbana to ze 20 albo więcej to powiem abyś sobie ogolił jeszcze ręce do swoich wydepilowanych nóżek.
Każdy kto mi wyskoczy z super niską ceną samochodu i dojebie moto w stanie kolekcjonerskim do porównania ja wypie**olę dokładnie taką samą analogię, że takie gówno pokroju cbr1000 można kupić za 5 koła a zadbane, serwisowane i garażowane auto typu froga to stówka. Dziękuję.

mesjans

2020-01-03, 14:41
Wisienka na torcie to by była jakby mu od tego szarżowania urwała się głowa na jakimś słupie.

madufo

2020-01-03, 14:51
kanal nieaktywny od 2 lat wiec mozliwe ze juz sie rozj***ł

Tom9310

2020-01-03, 14:58
Velturek napisał/a:

Bo takie moto z filmiku może kupić byle frajer bo kosztuje grosze a takie bmw froga jednak nieco droższe. Nie twierdzę, że bmw sobie frajer nie może kupić bo może ale musi jednak dysponować nieco wyższymi funduszami w przeciwieństwie do moto na które może sobie finansowo pozwolić prawie każdy. Ile taka hónda kosztuje? Od 5 kafli do 15. Praktycznie byle gołodupca za minimalną krajową nawet na to stać aby na raty wziąć sobie.
Jeśli jakiś lamus chce mi teraz powiedzieć, że takie bmw jak frog ma to może mu mirek załatwić za 20 kafli a taka hónda zadbana to ze 20 albo więcej to powiem abyś sobie ogolił jeszcze ręce do swoich wydepilowanych nóżek.
Każdy kto mi wyskoczy z super niską ceną samochodu i dojebie moto w stanie kolekcjonerskim do porównania ja wypie**olę dokładnie taką samą analogię, że takie gówno pokroju cbr1000 można kupić za 5 koła a zadbane, serwisowane i garażowane auto typu froga to stówka. Dziękuję.



Tak, jeśli chodzi o cenę motocykli w porównaniu do samochodów to nie trzeba dużo wydać żeby mieć frajdę.
CBR jak na tym filmie w granicach 15-18 tys. Ale można kupić coś starszego za 6 i jeśli się trafi nawet to będzie prosty. Nie ma sensu porównywać i samochodu do motocykla ani na odwrót bo to kwestia hobby raczej i gustu

:-)

camson

2020-01-03, 15:53
bakus1233 napisał/a:

Czemu nie robią materiału w tv o tym motocykliście, że zapie**ala przez miasto 180km/h a o gostku z białej m3 co jeździł po Warszawie tak?? Czemu się do jednych przypie**alają a do drugich nie?


Bo ten z Warszawy miał chociaż skilla, a tu żadnego nie widzę hehehe

XENOO

2020-01-03, 15:55
Do zobaczenia na Hardzie kolego LWG :)