18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testo i sprawa vlogerów z USA

Mestiner • 2013-02-15, 00:58
Testo kontrowersyjny jest to wiemy, pionier w dziedzinie filmików zza wielkiej wody w minutę poruszył tematykę wszystkich materiałów nagranych przez vlogerów z USA

bovski

2013-02-15, 21:44
filmiki zniknęły? na jutubie są cały czas , można je zobaczyć również tutaj testoviron.atspace.cc
ten link by się przydał w sumie, bo coś mi się w tę akcje wierzyć nie chce ;>

Riffer

2013-02-15, 22:12
ten typ sie strasznie napina i sam sie nakreca, ciekawe cos bierze czy jest pie**olnienty

De...........ct

2013-02-16, 02:53
Jak możesz to wstaw sznowny kolego link do informacji o tej akcji na Testo, bo nic nie moge znaleźć..

komorowski

2013-02-16, 14:28
Mistrz powraca w wielkim stylu, przez te wszystkie lata gdy go nie było namnożyło się pełno polskich "vloggerów" łasych na kase, których oglądacie, yt pogrążył się dając możliwość zarobku ludziom. Rocki, shoguny, polishadamy, niekryte krytyki, adbastery, lekkostroniczni, buraki, majncrafty, matury to bzdury, madzie, roja, kolorowe vlogi gimbusa i inne żenujące osobniki "polskiej sceny yt", które wyświetlają się w polecanych.

czarkowskY

2013-02-16, 17:17
Idiota nie lepszy niż reszta vlogerów... choć nie, im się zdarza poruszyć jakiś sensowny temat, a ten prostak wrzuca na "biednych polaczków robaczków" za co tępy naród bije mu gromie brawa. Jaki kraj, taki vloger.

cu...........ow

2013-02-16, 19:29
od wczoraj śledzę jego działalność i muszę przyznać, że wraca do formy.
testo o cyganach

zgadzam się z nim. piwo dla teścia

bloodwar

2013-02-17, 00:35
Wysiadać z autobusu, gnoje, pahhhhobasy!
Nie przyjechaliście tu do nas na wczasy!
Kuuuuuuuuuhhhhhwaaaa!

:-)


@Defect - niestety, po krótkim wywiadzie w terenie dowiedziałem sie, że dokumentacja dotycząca "namierzania" Testo została usunięta z wykopu bo administracja nie chciała żeby burakowi nabijać popularność (odwiedzane filmiki, mimo wszystko, wciąż nabijały mu kasę)