18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testo i sprawa vlogerów z USA

Mestiner • 2013-02-15, 00:58
Testo kontrowersyjny jest to wiemy, pionier w dziedzinie filmików zza wielkiej wody w minutę poruszył tematykę wszystkich materiałów nagranych przez vlogerów z USA

harold88

2013-02-15, 15:04
@PanNekrofil

chyba się nałykał tych tabletek, o których za dawnych czasów (czasów akcji "cebularz") była mowa.

Zl...........ny

2013-02-15, 15:08
Endzior napisał/a:

Testo został znaleziony w 1 dzień zmasowanej akcji czanowej.

Ma znajomości z Buraczkiem-Cebluaczkiem.

Pewnie specjalnie teraz został włączony za hajs od Burka i kręci filmy na sebe, a czany mają inbe.



Burak ten upośledzony hejter wszystkiego który kreował się latami na niezależnego i patrzącego z góry na to szambo a teraz lata w minecrafcie i opowiada gimbusom o kwadratach?

Donencjusz

2013-02-15, 15:16
Ja pie**ole nie rozumiem jak można się fascynować żydkiem który cały sens swoich dawnych filmików zawarł w pluciu twarz Polakom. Nie wiem, może niektórzy myślą że jak ich bóg testo mówi "polaczki, polskie k***y" czy coś takiego, to ich nie ma na myśli, bo oni są w jakiejś elitarnej grupie Polaków i są ponad to. Dla mnie ktoś kto się nim jara jest cwe*em który chyba lubuje się w samoponiżeniu, wiadomo jacy Polacy są, ale mnie nie smieszy to jak ktoś próbuje ośmieszyć cały naród, bo w tym momencie obraża też mnie, ale wy dalej wmawiajcie sobie że to nie wy jesteście tymi polaczkami.

Nawet był chyba filmik gdzie prosił o kasę od Polaków (jak na żydka przystało), teraz dodał drugi, ale bardziej prześmiewczy.
Czy to dla jaj, czy nie, to dla mnie jest k***a żałosny, wyszczekany jak ratlerek, szkoda że nigdy nie pokazał na filmiku jak radzi sobie z polaczkami, widać chłopaczyna chyba dostał kiedyś solidny wpie**ol, skoro teraz ma takie kompleksy.

SzokAT

2013-02-15, 15:21
Już tak nie cwaniakuje po wpie**olu od "Polaczków" :P

Artos

2013-02-15, 15:21
@Donencjusz
Milcz polaczku piełdolony. Biedaku! Jestem TESTO i mieszkam w kłaju hambułgełów, Polskie kułwy!

TheGucio

2013-02-15, 15:33
testo chyba pierwszy raz nie powiedział "polaczki" i "kuhwa"

maciekawski

2013-02-15, 16:06
Haha!
"Widzowie chcą zobaczyć, jak jesz bułkę w Ameryce!"
Rozj***ł mnie tym :D

nots

2013-02-15, 16:11
Hahaha, idealnie podsumował. Lubię go za styl, fajnie polaczkuje-cebuluje.

artis1990

2013-02-15, 16:43
Przecież on to robi dla beki. Nie rozumiem jak można spinać o to dupę. Fakt jest taki, że Polacy na emigracji w dużej mierze to własnie cebulaki-wieśniaki, wyrwane z pola ze słomą w gumiokach i nie raz, nie dwa, a setki razy trzeba się wstydzić za zachowanie takowych. Więc i ja czasem nie pochlebne stwierdzenie zajebię na temat naszych Polaków, tylko w przeciwieństwie do testo ja to robię szczerze, a on dla beki.

twospliffs

2013-02-15, 17:08
niech chrupnie psychotropka i się uspokoi bo robi sobie tylko przypał i nic więcej

Episkopat

2013-02-15, 17:49
Jak on śmiesznie zapitala nóżkami. Jak pedałek na sterydach :D .

Wredny Pan Musztarda

2013-02-15, 17:52
Testo mistrz! 100 razy lepsze filmiki robi niż te vlogerskie ścierwa, pseudo-gwiazdeczki internetu.

SLISKI_JOHNNY

2013-02-15, 17:56
Można się domyślić że mieszka w USA bo po 3 kursach na schodach był zmachany jak po przebiegnięciu maratonu...

burczy

2013-02-15, 20:18
Mnie się tam podoba vlog shoguna. Twoja rozgoryczona produkcja mniej.

bloodwar

2013-02-15, 20:56
cursecrow napisał/a:


możesz coś więcej napisać, jakieś linki do tej akcji.. o testo widziałem parę filmów, jestem nowy w tym temacie



Testo jak wiadomo zasłynął z filmików opisujących jego rzekome bogactwo min. cudowne lazienki i kuchnie na wypasie, kolekcję rzadkich zegarków (min. limitowane Rolexy) i bogaty barek alkoholi a filmiki charakteryzowały się hmm... specyficznym językiem, zachowaniem i sposobem wyrażania się o rodakach którzy zostali w kraju ("Polaczki-biedaczki"), kogoś te "Polaczki" w końcu ruszyły i namierzyli jego IP, okazało się, że słynny Testo mieszka w USA u cioci ktora sprząta domy (stąd pewnie te luksusowe wnętrza na filmikach) i jest raczej podrzędnym obszczymurkiem niż bogaczem, rodacy mieszkający w USA w okolicy zebrali się w kilku chłopa i poszli go odwiedzić, niestety pan nie był skłonny wyjść na dwór i "porozmawiać" z kiloma kafarami w rozmiarach 2 metra na 2 metra (a kto by chciał :-) i wezwał policję, ale efekt został osiągnięty - filmiki zniknęły i teraz jak widac Testo jest bardziej ugrzeczniony :-) Całe sprawozdanie "akcji" jest na wykopie i chanie bodajże, jak znajdę to podrzucę linka