18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test wiary

~Velture • 2017-05-14, 14:47
(tłumaczone luźno, źródło na dole)

Pastor z Zimbabwe chciał przejść po wodzie.

W Zimbabwe pastor chciał pokazać swoim wiernym biblijny cud przechodząc przez rzekę zwaną "rzeką krokodyli".
Utonął a wierni zobaczyli jak 3 krokodyle zjadają jego ciało.




Pastor Jonathan Mthethwa z kościoła "świętych ostatniego dnia" utonął w rzece pełnej krokodyli - zwanej "krokodylą rzeką" - na oczach wiernych, którzy widzieli jak jego ciało wpie**alają 3 krokodyle.

Cytat:


Pastor mówił nam o wierze w zeszłą niedzielę. Obiecał, że dzisiaj zademonstruje on nam swoją wiarę. Niestety zakończyło się to jego utonięciem na naszych oczach i zjedzeniem przez 3 wielkie krokodyle. Nadal nie rozumiemy jak do tego doszło bo pościł i modlił się cały tydzień.


Powiedział Deacon Nkosi - członek kościoła.

Mówi się, że pastor w okolicach 30 metrów od wejścia do rzeki postanowił się wznieść nad wodę i przejść po jej powierzchni.
W momencie kiedy usiłował to zrobić podpłynęły 3 krokodyle i go zjadły.

Cytat:


Skończyły go jeść w kilka minut a jedyne co po nim zostało to para sandałów i jego majtki pływające na powierzchni


Dodał Deacon Nkosi.

Źródło: http://zimbabwe-today.com/pastor-trying-walk-water-crocodile-river-gets-eaten-3-crocodiles/


k***a... gratuluję. Tak się kończy połączenie niskiego IQ, zabobonów, religii i niestabilnej etniczności.

Pa...........ć

2017-05-14, 18:52
Widocznie za mało się modlili :loldev:

Wiewór

2017-05-14, 18:53
Kłamstwo powtarzane po wielokroć staje się prawdą. Facet tak kłamał o bozi i innych czary mary, że w końcu sam w to uwierzył :D

saves

2017-05-14, 19:13
Jednak był człowiekiem za małej wiary.

lukaszdzi

2017-05-14, 20:31
Serio? I nikt tego nie nakręcił, przecież teraz nawet w afryce mają ajfony i inne duperele :D

ellsworth

2017-05-14, 20:37
I tak to jest z tymi religijnymi cudami. Mówi się, np. że jest cud bo jakaś baba miała Parkinsona (albo wcale go k***a właśnie nie miała) i teraz go nie ma. A nawet jak faktycznie miała, to mózg jest na tyle mało poznany, że mogło to byś samouleczenie, albo chłop miał raka a teraz raka nie ma i cud (tak jakby medycyna nie znała takich przypadków), ale ni ch*ja nie słyszałem o takim niepodważalnym cudzie w stylu uj***ło komuś rękę i odrosła. To byłby k***a cud!

MgrMajster

2017-05-14, 20:49
Cytat:

ale ni ch*ja nie słyszałem o takim niepodważalnym cudzie w stylu uj***ło komuś rękę i odrosła. To byłby k***a cud!

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cud_z_Calandy
Nie dziękuj;]

eMJay8086

2017-05-14, 21:49
Zimbabwe...
Wiara w gusła level 100

AN...........or

2017-05-14, 22:54
Cytat:

Nadal nie rozumiemy jak do tego doszło bo pościł i modlił się cały tydzień.



Może modlił się nie do tego boga co trzeba ?

Kominek1993

2017-05-14, 23:33
Po palikach, k***a, po palikach...

Ahoi

2017-05-14, 23:48
Najwidoczniej krokodyle modliły się bardziej żarliwie i z pewnością dłużej pościły.

Maxi96

2017-05-15, 08:02
Chciał wymusić cud? Naprawdę? :samoboj:

voidinfinity

2017-05-15, 10:32
ellsworth napisał/a:

ale ni ch*ja nie słyszałem o takim niepodważalnym cudzie w stylu uj***ło komuś rękę i odrosła. To byłby k***a cud!



I to jest mój główny argument przeciw cudownym uzdrowieniom ;-)

Tak długo jak coś można wyleczyć medycyną konwencjonalną albo placebo - to pambuk potrafi uzdrowić.

Urwanej ręki niestety uzdrowić nie potrafi :-/ Smuteczek.

Ale spoko - jak medycyna ogarnie regenerację urwanych kończyn, to wtedy i tak będą mówić, że to pambuk uzdrowił ;-)

kdwdj

2017-05-15, 10:53
Widocznie krokodyle były ateistami. :D

sqara

2017-05-15, 12:54
Sandały i majtki wykazały się największą wiarą i teraz to one przejęły rolę papieża w Zimbabwe

Stalovy

2017-05-15, 16:31
"Po palach, idioto! Po palach!!"