18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test wiary

~Velture • 2017-05-14, 14:47
(tłumaczone luźno, źródło na dole)

Pastor z Zimbabwe chciał przejść po wodzie.

W Zimbabwe pastor chciał pokazać swoim wiernym biblijny cud przechodząc przez rzekę zwaną "rzeką krokodyli".
Utonął a wierni zobaczyli jak 3 krokodyle zjadają jego ciało.




Pastor Jonathan Mthethwa z kościoła "świętych ostatniego dnia" utonął w rzece pełnej krokodyli - zwanej "krokodylą rzeką" - na oczach wiernych, którzy widzieli jak jego ciało wpie**alają 3 krokodyle.

Cytat:


Pastor mówił nam o wierze w zeszłą niedzielę. Obiecał, że dzisiaj zademonstruje on nam swoją wiarę. Niestety zakończyło się to jego utonięciem na naszych oczach i zjedzeniem przez 3 wielkie krokodyle. Nadal nie rozumiemy jak do tego doszło bo pościł i modlił się cały tydzień.


Powiedział Deacon Nkosi - członek kościoła.

Mówi się, że pastor w okolicach 30 metrów od wejścia do rzeki postanowił się wznieść nad wodę i przejść po jej powierzchni.
W momencie kiedy usiłował to zrobić podpłynęły 3 krokodyle i go zjadły.

Cytat:


Skończyły go jeść w kilka minut a jedyne co po nim zostało to para sandałów i jego majtki pływające na powierzchni


Dodał Deacon Nkosi.

Źródło: http://zimbabwe-today.com/pastor-trying-walk-water-crocodile-river-gets-eaten-3-crocodiles/


k***a... gratuluję. Tak się kończy połączenie niskiego IQ, zabobonów, religii i niestabilnej etniczności.

Halman

2017-05-14, 14:57
cud jednak nastąpił... ręka murzyna stała się biała

Dolandinho

2017-05-14, 14:59
Velture, można wyznawać jakąś religię i w coś wierzyć, nie będąc debilem, ale w tym przypadku po prostu nie wiem co napisać :lol:

kzf

2017-05-14, 14:59
Cytat:

[...] Nadal nie rozumiemy jak do tego doszło bo pościł i modlił się cały tydzień.


Widać krokodyli pastor chciał swoim wiernym pokazać cud manny z nieba i w przeciwieństwie do jakiegoś tandetnego chodzenia po lustrze wody jego teoria bardziej się sprawdziła :D

neced

2017-05-14, 15:04
Jednego zjeba mniej

MgrMajster

2017-05-14, 15:24
A mógł iść po krokodylach to by nie utonął :niggasmile:

mygyry

2017-05-14, 15:35
Zawsze myślałem, że to kapłani robią w ch*ja wiernych, ale jak się okazuję ten był głupszy od nich...

buoba

2017-05-14, 16:09
Pastor uwierzył, że da radę.

Krokodyle za to nie wierzyły, że dostaną taką łatwą przekąskę tego dnia :-D

do...........ka

2017-05-14, 16:21
Czego nie mogą zrozumieć?
Czas na srebrne medalki z podobizną krokodyla. Przepraszam, oczywiście trzech, ich zawsze musi być trzech.

plimos

2017-05-14, 16:33
Ciekawe ile będzie kosztować pogrzeb :mrgreen: U nas gdzieś trzeba wyłożyć z 6-7k, u nich nawet jeśli niech to będzie po kosztach i wyniesie 100zł. 40 000 000 000 dolarów Zimbabwe = 3gr (2009r) to hmm 13332000000000$
Na bogatości :roll:

~Velture

2017-05-14, 17:32
plimos napisał/a:

U nas gdzieś trzeba wyłożyć z 6-7k


Powodzenia w pogrzebie za 6-7k u nas...

Chyba, że mówisz o jakiejś kremacji z mszą tylko.

Normalny pogrzeb bez fajerwerków, bez stypy, bez mszy i bez kosztów kwatery to najmarniej 8. Dolicz do tego pogrzeb kościelny i kwaterę oraz pomnik i masz niewyjęte 14-16. (oczywiście pomnik przy pierwszym pogrzebie bo później tylko dopłacasz za literki przy kolejnych plus koszt przedłużenia kwatery)

Chowaliśmy moją babcię nie tak dawno temu i sam pogrzeb kościelny wyszedł 10tyś z kosztem przedłużenia kwatery, księdzem, dodatkowymi literkami na nagrobku itp. Bo pomnik już był i kwatera też. A nie wybieraliśmy opcji "super mega masta blasta premium vip+".
Do tego stypa na 20 osób w knajpie z napiwkiem to 2.5tyś kolejne.

To nie te czasy chłopie gdzie za 8tyś to kupowałeś miejsce na cmentarzu, pomnik marmurowy, dębową trumnę, stypę i jeszcze na paliwo wystarczało.

ho...........zo

2017-05-14, 18:24
Musiał naprawdę bardzo w to wierzyć skoro odważył się wejść do wody. Przecież wszyscy wiedzą, że murzyny nie potrafią pływać.

voidinfinity

2017-05-14, 18:29
Napisałbym coś o religii, ale kopiących się nie leży - albo jakoś tak :krejzi:

spinaczel

2017-05-14, 18:30
jest jakiś filmik z tej 'eucharystii' ?

plimos

2017-05-14, 18:32
#Velture
Zaokrąglałem te kwoty i nie zagłębiałem się bardziej. Wiem, że koszt marmurowego nagrobka, opłata miejsca, msza, itd to są wysokie koszta, ale gdybym przyjął 20k za pogrzeb to kalkulator w obliczeniach (przeliczeniu na $ Zimbabwe) wyj***łby w kosmos ;)