18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test tapczanu...

Halman • 2020-08-20, 08:20

nawet dobrze sprężynuje...

mackuu

2020-08-20, 17:30
Biancaaaa napisał/a:

zgodnie z moimi przypuszczeniami komentarz został usunięty a więc napiszę raz jeszcze ! !!!! wyp***zielac z takimi filmikami tego typu tresci powinne byc niedozwolone i karane zgodnie z prawem!!!! deprawują one oczy normalnych ludzi !!!!do wszystkich zwyrodnialców cieszących sie na widok nie ludzkiego traktowania dzieci pal wam w odbyt az po same gardło. moderatorzy serdecznie życzę wam raka wszystkiego i smierci w katorgach!!! jeszcze brakuje na tym portalu gwłacenia niemowląt , ale te jakos potraficie usuwać a i takie bywały!!!! i tak ten komentarz znów zostanie usuniety pomimo delikatniejszej tresci. z kazdym kolejnym rokiem na tym portalu przekuje sie co raz bardziej ze moderatorzy to banda patusów Fame. Pozdrowienia mendy społeczne



Po stylu wypowiedzi i pokracznym sposobie pisania widać, że twoje dziecko też lekko nie ma. Madka na takim poziomie, śledząca sadistic :-| rewelacja. Po co tu wchodzisz? Masz münchhausena i szukasz inspiracji? Czy chcesz w takim miejscu zbierać wartościowe materiały do edukacji dziecka? Weź siebie razem ze swoim jestestwem i won.

St...........on

2020-08-20, 19:02
Biancaaaa napisał/a:

rób co chcesz, wrzucaj co chcesz !!!! za chwilę wyr*chasz dziecko sąsiadki i wrzucisz to na sadola dla kilku wirtualnych piw. co Ty sobą reprezentujesz ? wstydu nie masz i........rodziny -na szczescie. Szukaja dalej na necie nienormalnych materiałow by zabłysnąc w sieci a ja tymczasem ide przytulić swojego Syna. Mojego Syna !!!!!rozumiesz co to znaczy ? mój świat, całe moje jestestwo, moje Dziecko. Baw się dobrze , ale nie zaznasz nigdy takowego poczucia i to jest bardzo przykre.



Nie nakrecaj się , z dobrego źródła w pl wiem, że portal jest monitorowany ;)

Były już wpadki z pedofilią na portalu i od tamtego czasu jest "pod opieką" ;)

Hyena83

2020-08-20, 19:28
To w Sosnowcu

Roman270297

2020-08-20, 20:24
Mnie to zastanawia zawsze, na ch*j robią dzieci...

re...........tt

2020-08-20, 22:06
Cóż, jedyne co możemy zrobić, to mieć świadomość, że skoro ten film wypłynął to znaczy, że raczej na pewno dotarli do tego psychola i poniósł konsekwencje.

Galala

2020-08-20, 22:42
wiadomo coś o nim? Jakiś wyrok czy coś?

mackuu

2020-08-20, 23:04
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Nie nakrecaj się , z dobrego źródła w pl wiem, że portal jest monitorowany
Były już wpadki z pedofilią na portalu i od tamtego czasu jest "pod opieką"



To świetna wiadomość myślę, że OP dostanie za ten post bez mała 25 lat. Ty z kolei przy pomocy swoich dobrych ziomków z CIA dojedziesz tego szmatogłowego z filmiku za jego występki i przyjedziesz na białym koniu, ratując Biancaaaa z jej patologicznego jestestwa. Jak już wyjmiesz głowę z dupy, opuszczając swój świat fantazji, podpytaj tych swoich źródeł o wspomnianą madkę, bo taka osoba nie powinna mieć pod opieką dziecka.

sdsdsd

2020-08-21, 03:36
G*wnoburza w komentarzach o słuszności wrzucania takich filmów lub nie. Na sadolu. Gdzie co chwila ktoś narzeka "co wyście zrobili z sadolem". To sadistic, jak się tu wchodzi to raczej nie powinno zgrywać niewiniątka że nie tego się tu spodziewało (a czego? Koteczków? Pokojowych protestów? Krabów?)

Filmik to filmik, co się wydarzyło to się wydarzyło. Zniknięcie, nie wrzucenie czy usunięcie filmiku nie sprawi że gówniak od-uderzy się od wersalki, a tak to przynajmniej jest dowód na to że take poj*by-"rodzice" istnieli, istnieją i istnieć będą - niezależnie od istnienia tego nagrania.

No chyba że w myśl - "Lepiej usunąć/nie wrzucać, ignorować problem to problem zniknie." Możliwe że ból dupy mają ci co sami tak robią a jedynie kryją się za zdaniem "nie pokazujcie bo deprawuje", może widząc w nagraniu swoje odbicie. A problem ignorowany tylko narasta, tak tylko mówię.

Justynka99

2020-08-21, 03:38
Biancaaaa napisał/a:

apel do was normalnych, którzy nie tolerują tego typu materiałów



Sam materiał nikomu krzywdy nie robi. Sprawca zapewne został złapany i osądzony w swoim kraju i zgłoszenie w Polsce też nic nie zmieni. Dużo lepiej byłoby zacząć zgłaszać rasistowskie komentarze. W ten sposób faktycznie coś można zmienić.

yoyobart

2020-08-21, 07:18
gówniak dobrze wylądował, ma zadatki na nowego Małysza hehe
jestem nienormalny,dyplomowany alkoholik,zwyrol i degenerat i dlatego tu wchodzę

edmund

2020-08-21, 08:23
Biancaaaa
chyba cię poj***ło, bo jeśli ci nie pasuje materiał nikt nie karze oglądać,
poza tym, naprawdę myślisz że oglądanie tego typu filmów ma wpływ na osobowość lub psychikę,
przecież ten typ jest pie**olnięty każdy to wie i ja ktoś wcześniej napisał zapewne debil ponosi karę, a większość komentarzy to tylko ,,czarny chumor ,,

ZajętyPelikan

2020-08-21, 08:28
Biancaaaa napisał/a:

zgodnie z moimi przypuszczeniami komentarz został usunięty a więc napiszę raz jeszcze ! !!!! wyp***zielac z takimi filmikami tego typu tresci powinne byc niedozwolone i karane zgodnie z prawem!!!! deprawują one oczy normalnych ludzi !!!!do wszystkich zwyrodnialców cieszących sie na widok nie ludzkiego traktowania dzieci pal wam w odbyt az po same gardło. moderatorzy serdecznie życzę wam raka wszystkiego i smierci w katorgach!!! jeszcze brakuje na tym portalu gwłacenia niemowląt , ale te jakos potraficie usuwać a i takie bywały!!!! i tak ten komentarz znów zostanie usuniety pomimo delikatniejszej tresci. z kazdym kolejnym rokiem na tym portalu przekuje sie co raz bardziej ze moderatorzy to banda patusów Fame. Pozdrowienia mendy społeczne



Osobiście mierżą mnie tego typu filmy i ich nie oglądam, po co się denerwować. Tutaj wszedłem tylko przez komentarz "to jest wersalka". Ale koleżanko, czy Ciebie ktoś zmusza do oglądania tego typu filmików?

Twierdzisz, że to niezgodne z prawem, osobiście nie wiem. Ale przedstaw proszę wykładnie prawa w tym zakresie.

Biancaaaa napisał/a:

rób co chcesz, wrzucaj co chcesz !!!! za chwilę wyr*chasz dziecko sąsiadki i wrzucisz to na sadola dla kilku wirtualnych piw. co Ty sobą reprezentujesz ? wstydu nie masz i........rodziny -na szczescie. Szukaja dalej na necie nienormalnych materiałow by zabłysnąc w sieci a ja tymczasem ide przytulić swojego Syna. Mojego Syna !!!!!rozumiesz co to znaczy ? mój świat, całe moje jestestwo, moje Dziecko. Baw się dobrze , ale nie zaznasz nigdy takowego poczucia i to jest bardzo przykre.



Masz syna, fajnie. Nikt go tutaj nie obraża, nikt nie deprawuje owocu Twoich lędźwi...

Natomiast uświadom proszę sobie, że ani mi, ani Tobie, ani Twojemu, czy ,mojemu dziecku nic się nie należy. Nam wszystkim należy się jeden wielki ch*j, jak coś chcemy mieć to musimy sobie na to zapracować. Twoje, czy moje dziecko nie są żadnymi wyjątkami od tej reguły.

Jedyne co się naszym dzieciom należy to wikt i opierunek oraz jak najlepsze wychowanie od swoich rodziców, do tego się zobowiązujemy wydając potomka na świat.

Więc proszę Cię skończ płakać, jaki ten świat i ten portal jest zły. Bo zachowujesz się jakbyś wczoraj dopiero na ten świat przyszła. Świat nie jest kolorowy, nie jest miejscem odpoczynku, utopią. Świat to podłe miejsce, które pełne jest miejsc, w które lepiej nie zaglądać.

A Twoje mówienie, że ludzie przez to się zdeprawują jest co najmniej słabe. Owszem może promil społeczności popełni jakieś przestępstwo przez tego typu portale, ale powiedzmy sobie szczerze, ludzie Ci od zawsze mieli nierówno pod sufitem i z tym portalem czy bez niego w końcu dopuściliby się czynu karalnego. Tylko ty byś miała większy spokój głowy, bo byś tego nie oglądała.

Trochę poleciałem za co pozostałych użytkowników przepraszam, ale wkurza mnie takie zamknięte podejście "madki polki" na świat. Naglę dziecko się urodziło i ch*j liczy się tylko brajanek czy dżeskia.

Wiewór

2020-08-22, 21:59
Czyżby tradycyjne katolickie wychowanie na Podkarpaciu strefa wolna od lgbt?

qmaverickq

2020-08-29, 21:16
tak z 15 minut sam na sam bez oskarżeń i prawa. Tatusia najpierw trzeba nauczyć jak nim być. Jak zginie, to nie moja wina.

Ja...........77

2022-08-25, 21:08
ale niektóre sadole to stulejki po 40 lat siedzące same w piwnicy