18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test tapczanu...

Halman • 2020-08-20, 08:20

nawet dobrze sprężynuje...

Panaes

2020-08-20, 15:20
Każdy z jeden was, szydzace zjeby, zrozumie jak bardzo ch*jowe sa takie akcje, kiedy tylko sam bedzie mial potomstwo. Wtedy sie zmienia optyka i to drastycznie. A jak sie nie zmieni, to wtedy wlasnie sie robi takie rzeczy jak ten pojeb na filmie.

sergi1991

2020-08-20, 15:25
Coffey napisał/a:

Nic tak nie wychowa gówniaka jak kabel od prodiża



Rozumiem, że Ciebie tak w dzieciństwie napie**alali, tak?

Zezrox987

2020-08-20, 15:26
Biancaaaa napisał/a:

apel do was normalnych, którzy nie tolerują tego typu materiałów



No i co chcesz tym osiągnąć? Dotyczy to jakiego poj***ne żółtka dalego z tąd i nikt nic z tym nie zrobi.

Halman

2020-08-20, 15:30
Zezrox987 napisał/a:

No i co chcesz tym osiągnąć? Dotyczy to jakiego poj***ne żółtka dalego z tąd i nikt nic z tym nie zrobi.



dotyczy to mnie ze prezentuję takie treści, od jutra kompilacje słodkich kotków bo jak nie to prokuratura się kłania...
konfitury są wszędzie i w realu i w necie...

Biancaaaa

2020-08-20, 15:33
zgodnie z moimi przypuszczeniami komentarz został usunięty a więc napiszę raz jeszcze ! !!!! wyp***zielac z takimi filmikami tego typu tresci powinne byc niedozwolone i karane zgodnie z prawem!!!! deprawują one oczy normalnych ludzi !!!!do wszystkich zwyrodnialców cieszących sie na widok nie ludzkiego traktowania dzieci pal wam w odbyt az po same gardło. moderatorzy serdecznie życzę wam raka wszystkiego i smierci w katorgach!!! jeszcze brakuje na tym portalu gwłacenia niemowląt , ale te jakos potraficie usuwać a i takie bywały!!!! i tak ten komentarz znów zostanie usuniety pomimo delikatniejszej tresci. z kazdym kolejnym rokiem na tym portalu przekuje sie co raz bardziej ze moderatorzy to banda patusów Fame. Pozdrowienia mendy społeczne

gumofc

2020-08-20, 15:46
Te wasze komentarze pod każdego tego typu filmami zrobiły się nudne

Biancaaaa

2020-08-20, 15:46
~Halman napisał/a:

dotyczy to mnie ze prezentuję takie treści, od jutra kompilacje słodkich kotków bo jak nie to prokuratura się kłania...
konfitury są wszędzie i w realu i w necie...



rób co chcesz, wrzucaj co chcesz !!!! za chwilę wyr*chasz dziecko sąsiadki i wrzucisz to na sadola dla kilku wirtualnych piw. co Ty sobą reprezentujesz ? wstydu nie masz i........rodziny -na szczescie. Szukaja dalej na necie nienormalnych materiałow by zabłysnąc w sieci a ja tymczasem ide przytulić swojego Syna. Mojego Syna !!!!!rozumiesz co to znaczy ? mój świat, całe moje jestestwo, moje Dziecko. Baw się dobrze , ale nie zaznasz nigdy takowego poczucia i to jest bardzo przykre.

gumofc

2020-08-20, 15:48
Ale do nieba pójdzie bo nie zrobił aborcji

Halman

2020-08-20, 15:52
Biancaaaa,

Pamiętam zakończenie emisji programu 997, powód. Przedstawiane tam materiały pokazywały materiały filmowe (rekonstrukcje wydarzeń) które mogły sie stać inspiracja dla innych przestęców... Po zdjęciu z ramówki programu żyjemy w najbezpiecznym kraju na świecie z zerową przestępczością... jak ch*j.
Nie zaklniesz rzeczywistości taką jaka jest brutalną i poj***ną. I dam ci radę jak jesteś przewrażliwiona osobą -nie wchodź na tą stronę.

adam_lens

2020-08-20, 15:53
Biancaaaa napisał/a:

rób co chcesz, wrzucaj co chcesz !!!! za chwilę wyr*chasz dziecko sąsiadki i wrzucisz to na sadola dla kilku wirtualnych piw. co Ty sobą reprezentujesz ? wstydu nie masz i........rodziny -na szczescie. Szukaja dalej na necie nienormalnych materiałow by zabłysnąc w sieci a ja tymczasem ide przytulić swojego Syna. Mojego Syna !!!!!rozumiesz co to znaczy ? mój świat, całe moje jestestwo, moje Dziecko. Baw się dobrze , ale nie zaznasz nigdy takowego poczucia i to jest bardzo przykre.



No no no, widze że my tutaj to banda zjebów, ale przyszła Pani z pełną kulturką, która jest normalna i jak każdy niepatologiczny człowiek życzy komuś śmierci w męczarniach. Pozdrawiam cieplutko. :)

PS ch*j tam, żę większość dała piwo pod komentarzami, że taki typ jest pojebem, a Ci którzy dali innego typu komentarz to zazwyczaj z wydźwiękiem ironicznym lub żartobliwym. Najważniejsze, zeby byc społeczną aktywistką i przypie**olić się do gościa, który oddycha, bo zatruwa powietrze innym. Klapki na oczach i siejemy ferment, to jest styl takich ludzi.

Gogul

2020-08-20, 15:57
co za j***ny ku*as...

de_Sade

2020-08-20, 16:07
Biancaaaa napisał/a:

apel do was normalnych, którzy nie tolerują tego typu materiałów



Lecz się

Lyttald

2020-08-20, 16:11
Biancaaa - Wzorowa, kochająca mama, ale stały bywalec Sadola od niemal 3 lat :P

Chyba nie jesteś tu po instrukcje origami dla dzieciaczka?

dżonyłojlker

2020-08-20, 16:34
Biancaaaa napisał/a:

zgodnie z moimi przypuszczeniami komentarz został usunięty a więc napiszę raz jeszcze ! !!!! wyp***zielac z takimi filmikami tego typu tresci powinne byc niedozwolone i karane zgodnie z prawem!!!! deprawują one oczy normalnych ludzi !!!!do wszystkich zwyrodnialców cieszących sie na widok nie ludzkiego traktowania dzieci pal wam w odbyt az po same gardło. moderatorzy serdecznie życzę wam raka wszystkiego i smierci w katorgach!!! jeszcze brakuje na tym portalu gwłacenia niemowląt , ale te jakos potraficie usuwać a i takie bywały!!!! i tak ten komentarz znów zostanie usuniety pomimo delikatniejszej tresci. z kazdym kolejnym rokiem na tym portalu przekuje sie co raz bardziej ze moderatorzy to banda patusów Fame. Pozdrowienia mendy społeczne



Naubliżałaś moderatorom i edytowałaś "wypie**alać" na "wyp***zielać" mam nadzieję, że nie skończy się na miesiącu wakacji, a na blokadzie konta, którego zresztą nie potrzebujesz, bo widać ewidentnie, że przebywanie tutaj bardzo ci szkodzi. Po co tu w ogóle dziewczyno wchodzisz? Udaj się na jakieś forum dla feministek i tam wylewaj swoje żale.