18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test pikantnych sosow - Kocham gotowac

K0saZNosa • 2013-09-11, 19:01
Test pikantnych sosow od kocham gotowac, warto ogladac od 3:20

dziewczyna ma wieksze jaja od nich :amused:

Mardog

2013-09-12, 01:02
Noo kuuurwa, idźcie spać... Takie gówno na głównej się teraz pojawia, że szok...
Szkoda, że jest tu zakazane pewne słowa zaczynające się na wyp....

kyk

2013-09-12, 01:05
Ten młody myśli że jest k***a fajny i trendi bo nosi flagę UK na piersi. Właśnie to jest poj***ne u nas że na ulicy bardzo często widuje się jak ludzie noszą flagi UK, USA czy jamajki na piersi, a nasza flaga sie nie liczy bo nie jest "trendi" i nie którym jest nawet wstyd ją mieć na koszulce. To samo koszulki jack daniels. Każdy kto ją nosi musi zapewnie pić ten trunek litrami.

mp_toujane

2013-09-12, 01:06
wieniu napisał/a:

Kapsaicyna hmmm, pedałek jeśli dobrze pamiętam myślał, że jest dodana do sokołowskiego tatara, tylko nazwał to kaspicyną. Ale ch*j tam i tak ma szczęście, że sprawy nie będzie. Podobno ma być w master szefie i z miłą chęcią czekam aż mu powiedzą, że ch*j z niego a nie kucharz.



Jest w Top szefie (pierwszy odcinek był dzisiaj o 20:30 w tv) i wyobraź sobie, że wystąpi też w kolejnym za tydzień i raczej tak prędko nie odpadnie.

ksz-ksz

2013-09-12, 01:06
Gość teraz chyba startuje w programie "Top chef" na Polsacie, może kogoś zainteresuje. ;) No chyba, że to nie ten.

JAAAH

2013-09-12, 01:06
"Jak Ci zacznie piszczeć w uszach, nie jedz więcej, bo zemdlejesz" :D

Oni tam w tej Anglii fajne zabawy muszą mieć...

Bl3s

2013-09-12, 01:19
Skala Skolwa.... Lujzana... Polski też kaleczy, co za pedał. Poza tym alkohol jak najbardziej wskazany, gdy jemy coś pikantnego ( jak nie jemy to też wskazany).

Jak oni tak się krzywią przy sosie, który ma 750 000 jednostek to nie wyobrażam ich sobie jak jedzą sos który ma 2 000 000.... Miałem przyjemność jeść taki. Czułem przy sikaniu dzień później, że sos na prawdę był ostry :krejzi:

GerWaZyProtaZy

2013-09-12, 01:22
Dziewczyna nie zareagowała tak jak oni, bo nie miała aż tak podrażnionych i ukrwionych kubków smakowych po wcześniejszych sosach, stąd też jej harda mina. jestem tylko ciekawe jak wyglądała za 3 min po wyłączeniu kamery. Spodziewam się że nawet gorzej niż oni. Wiem, bo sam się z kumplem często zajadam ostrymi rzeczami i wyhodowałem kilka gatunków papryczek chili.

A małe papryczki chili w zalewie zjadane w całości pieczą 3 razy :D
Ale wtedy to przychodzi taki ból żołądka że nikomu go nie życzę i niech nie próbuje, no chyba że ktoś "głodny wrażeń" ;)

Seboolek

2013-09-12, 01:26
Jako ktoś kto wszystko zawsze polewa sosem Chilli i lubi jak mu nastepnego dnia dupsko staje w ogniu podczas srania, pierwszy naprawdę ostry sos znalazłem w sklepie ASDA(UK). Nazywa się Reggae i jest zajebiscie ostry.

zombiak85

2013-09-12, 01:33
Widać kto w tym związku nosi spodnie.

patchek

2013-09-12, 02:36
Popeusz napisał/a:

Waflowy, jak już chcesz być taki dokładny i poprawiasz, to popraw przynajmniej dobrze.... nie ze względu na białko, tylko na tłuszcz pomaga popijanie mlekiem, a jeszcze lepiej właśnie maślanką :)



Mleczko i inne podobne produkty zawierają kazeinę, białko, które zapobiega działaniu kapsaicyny. Nie mówię, że jesteś w błędzie, bo dobrze mówisz, ale obecność kazeiny w mleku też wpływa na obniżenie uczucia ostrości.

dk2626

2013-09-12, 02:43
Widzę, że ten brat to stały bywalec siłowni.

Krzychu098

2013-09-12, 02:59
Oni po tym sosie zachowują się jak ja z chłopakami po prądzie pierwszej klasy... Identycznie :P pozdro kumaci ;)

croyna

2013-09-12, 03:16
Krzychu098 napisał/a:

Oni po tym sosie zachowują się jak ja z chłopakami po prądzie pierwszej klasy... Identycznie :P pozdro kumaci ;)



pozdro


wieniu

2013-09-12, 06:41
@winthek Top czy Master dla mnie to jeden ch..,, wyobraź sobie, że widziałem ten odcinek i rewelki tam nie pokazał. Ale widać, że jego komenty są daremne. Ogólnie raczej widać, że według mnie szanse na wygraną ma tam tylko jeden - ten starszy koleś prowadzący szkołę gastronomiczną.

Inna kwestia, raczej się ludzie niech na Ogińskiego nie napalają, ogólnie jego fanatycy na FB już spusty na sufit robią, że i tak jest najlepszy. Ciekawe, czy jak odpadnie to też będzie wściekły atak gimbazy na konta FB programu czy Polsatu.