18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test dla policjantów

KebabRemover • 2013-10-11, 23:36
Odwiedzając stronę, z której korzystam podczas ćwiczeń, natrafiłem na taką ciekawostkę:


Czy dobrze zrozumiałem? Jeśli kobieta chce wstąpić do policji nie obowiązują jej takie same zasady jak mężczyznę bo inaczej jest dyskryminowana? Tzn. kiedy będzie zatrzymywać przestępce to ten potraktuje ją ulgowo, bo jest kobietą, słabszą fizycznie?
To samo jeśli chodzi o nasze wojsko, mężczyźni: bieg na 5km, kobiety: bieg na 3km.
Czyli w razie ewentualnej wojny jak piechota będzie musiała samodzielnie pokonać taki dystans to kobiety przebiegną 3km, po czym nasze dowództwo poinformuje wroga żeby teraz nie atakowali bo muszą wysłać pojazdy które te 2km przewiozą nasze dziewczynki, ponieważ jak wstępowały do wojska nie liczyły się z tym że będą musiały nam dorównać?
Ojjj... Co się porobiło
:idzwch*j:

sz...........an

2013-10-11, 23:48
21 pompek to się da zrobić w 45 sekund na luzie a nie k***a minuta :homer:

Ezoteryk

2013-10-11, 23:51
Baby do kuchni , wk***ia mnie jak pchają się do takich zawodów a potem pretensje że test sprawnościowy za ciężki na nią bo ona jest kobietą , dzieci mi do domu bawić , obiad pod nos podłożyć a nie pchać się do policji itp . pewnie większość widziała filmik z Bytowską policją i jak działa policja gdy na akcje wysłana jest kobieta i jeden koleś który prawdopodobnie ma c*pkę w gaciach .

Mantuanuliupu

2013-10-12, 00:06
Kobiety traktowane są ulgowo. Dotyczy to również obecnych testów do policji- Ty masz zrobić 50 brzuszków, ona 30... niestety...
Na ulicy nikt się z taką nie będzie pie**olił- w ryja dostanie z taką samą siła, jak policjant, który zrobił 50 brzuszków... ale mnie to jebie- chyba baby wiedzą gdzie się pchają.

Gu...........99

2013-10-12, 00:18
@up
Gdzie masz zrobić 50 brzuszków? Chyba w AT....

Prawda jest jednak taka, że kobiety biegają krótsze dystansy, mają lżejsze piłki lekarskie itp... A jak przychodzi do szarpania się z parchami to pierwsze sp***alają albo stoją i trzymają notatnik...Powinni im jeszcze w wojsku zrobić lżejsze kałasze i hełmy...

Marxe

2013-10-12, 00:18
na co kobietom potrzebne robienie pompek w kuchni ? :amused:

Spartak

2013-10-12, 00:30
Do tej pory była tylko jedna organizacja w Polsce w której egzamin sprawnościwy był taki sam dla kobiet jak i dla mężczyzn i był to TOPR (Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe). No ale niestety dziurawce i faceci w rurkach chadzający na manifi naciskali tak długo aż przyjęli tam kobitkę. Na nic tłumaczenie że dwóch facetów zniesie połamanego gościa a facet i kobitka niekoniecznie.
Można powiedzieć że to równouprawnienie kosztem życia....

zonk

2013-10-12, 00:36
Kebabremover z tego co wiem w wojsku mężczyźni mają marszobieg na 3 km a kobiety na 1 km.

Le_Kloszard

2013-10-12, 00:38
Jak kobiety drą się o swoje prawa chcą być traktowane na równi z facetami, ale jak nie dają sobie z czymś rady to od razu dyskryminacja i faszyzm.
:homer:

@Spartak
Ostatnio miałem do czynienia z pewnym strażakiem, który mówił, że testy do straży pożarnej są takie same dla kobiet i mężczyzn.

chudy179

2013-10-12, 01:23
Jak przyjdzie do wojny to niemce wygrają - tam same chłopy są

modzgi

2013-10-12, 01:28
Sracie niepotrzebnie.. was odstrzelą lub pobiją/zgwałcą? Czy je?

Imper3838

2013-10-12, 04:38
Ja proponuję żeby przestępcy też takie coś wprowadzili, żeby było równouprawnienie wśród świata przestępczego. 50% przestępców to powinny być kobiety! 50% wśród chuliganów, kiboli, morderców czy innych zadymiarzy. Jak parytety wprowadzamy to na całego!

Świat taki równy! To takie piękne.

@modzgi Oddział jest tak dobry i mobilny jak jego najsłabsza jednostka. Możesz mieć 8 komandosów w oddziale, ale wystarczy jedna słaba osoba i masz żółtodziobów nie oddział. I zazwyczaj jak ona zawodzi, to leci cały oddział.

Kuriki

2013-10-12, 09:15
Ej, ale dziwi się ktoś? Żyjemy w epoce skrajnego skretynienia. Jak urzędnik powie, że ślimak to ryba, a banan o zagięciu poniżej albo powyżej iluś tam stopni to nie banan to ludzie się z tym zgadzają. Polityk wprost może obrażać obywateli, a chwilę później ma poparcie największe w kraju i jego partia rządzi. Feminazistki i inne potwory krzyczą, że kobiety i mężczyźni są równi, a zaraz później żądają łatwiejszych zadań w tej samej branży bo dziewczyny nie dadzą rady zrobić tego co facet. A większość obywateli gówno się zna polityce, gówno się zna na ekonomii i w ogóle gówno ma zamiast mózgu.
Ludzie śmiejcie się z tego bo na reakcję i naprawę świata już za późno :pijaki: :loldev:

kjerownik

2013-10-12, 10:16
wszędzie k***a kuchnia!