18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tesla model3

Halman • 2020-01-01, 08:57

z oryginalnego opisu:
Cytat:

Uwielbiam teslę ale samochód rozbił się podczas jazdy na autopilocie.
Ze mną w generalnie w porządku a samochód w naprawie. I tak się cieszę.



da...........go

2020-01-01, 22:05
TranzystorWyklęty napisał/a:

Nauczysz się kiedyś czytania ze zrozumieniem, to pojmiesz trudne dla ciebie zdania.



No nie wiem, nawet ja mam problemy z rozszyfrowaniem ostatnich dwóch zdań

:-/

Rick83

2020-01-02, 14:56
Mgmacius napisał/a:

Debil jechał z kamera w ręku i filmował. Obie ręce zdjęte z kierownicy, co ciekawe sam się do tego przyznał. Autopilot jest świetny, próbowałem wielokrotnie, ale do jasnej cholery!! To jest asystent nie zastępca kierowcy. Trzymaj pie**olone łapy na kierownicy, tępy ch*ju!!!



Próbowałeś wielokrotnie ?? Co za DEBIL. Chyba chodzi Ci o asystenta pasa ruchu, a nie o autopilota. Autopilot sam prowadzi samochód. Tylko że tesla ma na razie jak widać z tym problemy, możesz sobie z tyłu siedzieć i gazete czytać. Weź sobie kretynie te wypowiedzi na wioske do remizy. I nie wypowiadaj sie na tematy, o których nie masz pojęcia.

Tr...........ty

2020-01-02, 18:35
daszek7go napisał/a:

No nie wiem, nawet ja mam problemy z rozszyfrowaniem ostatnich dwóch zdań



"Nawet ty"? A co, ty jesteś jakimś autorytetem tutaj?

glesner1910

2020-01-02, 19:44
Mgmacius napisał/a:

Debil jechał z kamera w ręku i filmował. Obie ręce zdjęte z kierownicy, co ciekawe sam się do tego przyznał. Autopilot jest świetny, próbowałem wielokrotnie, ale do jasnej cholery!! To jest asystent nie zastępca kierowcy. Trzymaj pie**olone łapy na kierownicy, tępy ch*ju!!!



Autopilot jest świetny? A w czym niby pomaga, skoro i tak musisz trzymać łapy na kierownicy? Odmóżdżanie trwa...