18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tesla model3

Halman • 2020-01-01, 08:57

z oryginalnego opisu:
Cytat:

Uwielbiam teslę ale samochód rozbił się podczas jazdy na autopilocie.
Ze mną w generalnie w porządku a samochód w naprawie. I tak się cieszę.



SpeedyG

2020-01-01, 09:32
Pewnie ślisko było, a oponki łyse.

Mgmacius

2020-01-01, 10:08
SpeedyG napisał/a:

Pewnie ślisko było, a oponki łyse.



Debil jechał z kamera w ręku i filmował. Obie ręce zdjęte z kierownicy, co ciekawe sam się do tego przyznał. Autopilot jest świetny, próbowałem wielokrotnie, ale do jasnej cholery!! To jest asystent nie zastępca kierowcy. Trzymaj pie**olone łapy na kierownicy, tępy ch*ju!!!

:roll:

kokos411

2020-01-01, 12:43
Nauczą się

Kazan13

2020-01-01, 13:17
Każde takie zdarzenie oddala autonomiczność w pojazdach ...i bardzo dobrze, sam lubię prowadzić.

Tr...........ty

2020-01-01, 13:25
Niska prędkość i opanowanie emocji kierującego. Do tego nerwowe ruchy kamerą przy wjeżdżaniu do rowu, żeby zwiększyć poczucie dynamiki akcji. Sytuacja zamierzona, żeby zwiększyć oglądalność.

Qunda

2020-01-01, 13:45
Zawsze powtarzam,obojętnie bez wyjątku. Czy tym na rowerach, czy na skuterach, w samochodach. Nie umiesz, nie próbuj. Spróbujesz? Ok, uda sie? Ok, nie uda, zostaw. Skuterem, rowerem jeżdżę szybko, miejskim holendrem co dzień. Ale kupiłem xboxa w kwietniu z forcą za forsę. Ale jeżdżę tam jak p*zda i stoi, bo jestem zniechecony. Nie mam, nie masz skila, to się poddaj eutanazji. Bo z takim skillem, to przy robieniu kupy pęknie muszla, pokaleczony wykrwawisz się, nikt nie pomoże i :idzwch*j:

dennissliwa

2020-01-01, 15:18
TranzystorWyklęty napisał/a:

Niska prędkość i opanowanie emocji kierującego. Do tego nerwowe ruchy kamerą przy wjeżdżaniu do rowu, żeby zwiększyć poczucie dynamiki akcji. Sytuacja zamierzona, żeby zwiększyć oglądalność.





Qunda napisał/a:

Zawsze powtarzam,obojętnie bez wyjątku. Czy tym na rowerach, czy na skuterach, w samochodach. Nie umiesz, nie próbuj. Spróbujesz? Ok, uda sie? Ok, nie uda, zostaw. Skuterem, rowerem jeżdżę szybko, miejskim holendrem co dzień. Ale kupiłem xboxa w kwietniu z forcą za forsę. Ale jeżdżę tam jak p*zda i stoi, bo jestem zniechecony. Nie mam, nie masz skila, to się poddaj eutanazji. Bo z takim skillem, to przy robieniu kupy pęknie muszla, pokaleczony wykrwawisz się, nikt nie pomoże i



Widzę jeszcze dragi was trzymają po sylwestrze...

Je...........ik

2020-01-01, 15:55
Tesla sresla a komu to potrzebne?

Halman

2020-01-01, 16:08
muflonpl napisał/a:

Tesla sresla a komu to potrzebne?



ja jeżdżę teslą S w wersji 85 kwh, no i co?

KrólikBugs

2020-01-01, 17:02
Mgmacius napisał/a:

Debil jechał z kamera w ręku i filmował. Obie ręce zdjęte z kierownicy, co ciekawe sam się do tego przyznał. Autopilot jest świetny, próbowałem wielokrotnie, ale do jasnej cholery!! To jest asystent nie zastępca kierowcy. Trzymaj pie**olone łapy na kierownicy, tępy ch*ju!!!



Po to się ma autopilota żeby właśnie nie trzymać rąk na kierownicy :facepalm: Jak miałbym trzymać łapy cały czas na kółku, to już bym wolał nie mieć tego autopilota. Ludzie sobie śpią podczas jazdy, a głupie kamerowanie to pikuś. "Próbowałem wielokrotnie" - Coś mi mówi, że ty o tempomacie mówisz :amused:

Je...........ik

2020-01-01, 17:34
HAL9000/2 napisał/a:

ja jeżdżę teslą S w wersji 85 kwh, no i co?



Kupiles dla fanaberii, z nudów, dla ekologii, czy dla szpanu? Te powody ktore wymienilem to debilizm wiec wymysl cos lepszego dla obrony? I gratuluje zasięgu bo mi imponuje te kilkadziesiat kilometrow haha

Halman

2020-01-01, 17:40
muflonpl napisał/a:

gratuluje zasięgu bo mi imponuje te kilkadziesiat kilometrow haha



obudz się, to nie melex, 400 km to na luzie zrobi

Je...........ik

2020-01-01, 19:04
HAL9000/2 napisał/a:

obudz się, to nie melex, 400 km to na luzie zrobi



Jest mi wstyd ja mam elektryczny kolowrotek

Tr...........ty

2020-01-01, 20:27
Pennisśliwa napisał/a:

Widzę jeszcze dragi was trzymają po sylwestrze...



Nauczysz się kiedyś czytania ze zrozumieniem, to pojmiesz trudne dla ciebie zdania.