18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tesla Model S

Re...........ms • 2012-09-20, 18:59
fajna furka ze stajni TESLA Motors.
Full elektryk.
Jestem pod wrażeniem... shut up and take my money :D


deska rozdzielcza



ogółem

slonzok

2012-09-22, 18:14
auto na tak deska na nie. Po co zmieniac cos co jest banalne i uzyteczne. Jednym ruchem zmieniam temperature, nawiew czy swiatla. Nie musza klikac kilkakrotnie na ekranie.


Co do osob, ktore uwazaja, ze wprowadzenie auta blokuje 'system'. Chiny jak by mogly dawno by wprowadzily taka technologie dla swoich mas. Oni sa po za systemem dla nich bylby to strategiczny wybor.

Po za tym firmy motoryzacyjne nie marnowalyby grubych miliardow na opracowywanie jeszcze oszczedniejszych diesli czy pie**olkowatych hybryd.

gaweleek

2012-09-22, 18:29
@ dumad - nie wiem w jakich czasach ty żyjesz ale takie systemy były już dawno dostępne w autach spalinowych np urządzenia firmy dynavin czy też różnego rodzaju car PC, nie mówię już o komendach głosowych które są dostępne w 10 letnich autach. A montowanie takiego ekranu w samochodzie jest dla mnie głupotą nie wyobrażam sobie sterowania klimatyzacją podgrzewaniem szyby itp. klikając w ekran, od tego są przyciski.

Moshe

2012-09-22, 18:33
Jak komuś chodzi tylko o spalanie i nie przeszkadza mu ładowanie to proszę bardzo. Miałem okazje przejechać się trochę Teslą - jest ładna, fajnie się zbiera i dobrze trzyma się drogi... ale auto bez dźwięku silnika jest jak laska bez cycków... Niby też zar*chasz, ale to nie to samo...

Saint Spear

2012-09-22, 18:35
extrime napisał/a:


Takie samochody powinny już dawno być ogólnie dostępne i pokonywać odległości 100km za 3,30zł . Ale to nie możliwe w obecnie rozwiniętym systemie. Jesteśmy sługusami elit , i naszym zadaniem jest konsumować!!!



Hmm, wg. licznika na stronie Tesli 100km robisz za 10zl, a nie 3,30.

Pozatym kto ci broni jezdzic Melexem?

PanKupa

2012-09-22, 18:42
2up Zgadzam się w 100% jeżeli chodzi o ekran, mogli również kierownice dać w dotykowym panelu... Co jak co ale niektóre rzeczy muszą zostać jako fizyczny przedmiot, wystarczy że panel dotykowy padnie i cała kontrola multimediów w aucie jest niemożliwa.

socjalmmv

2012-09-22, 19:55
Samochód musi mieć te przełączniki i pokrętła, bo inaczej to nie jest samochód tylko jeżdżący tablet.

karas2002

2012-09-22, 21:39
Mi pasi, ale do tego Ferrari z V12 na weekendy!

Sa...........is

2012-09-23, 02:52
Tesla :/? Myslalem ze autko bedzie piorunami sypac niczym zeus ;(

tomekjah

2012-09-24, 11:59
piwo za Marleya w pierwszym filmiku :)

Stanikslask

2012-09-24, 14:45
nie ma to jak zajechać nim do mechanika i powiedzieć "elektryka mi padła !!!
"