18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tępy pchlarz

phrontch • 2023-02-19, 13:39
Targnął się na swoje życie


et...........ny

2023-02-19, 19:17
Antoni79 napisał/a:

On chyba był do zjedzenia, nie do srania. To żółtki. Dla nich pies to przysmak, a nie domowy przytulasek do lizania pysków nier*chanych dziuniek. To raczej jakaś hodowla na tyłach restauracji.



Psy jada się tylko w niektórych rejonach Chin, a nie w całej Azji. W Europie mięso z psa też było gdzieniegdzie popularne, np. w Szwajcarii jedzono pasztet z psa na boże narodzenie.

dr.lecter

2023-02-19, 19:21
Wszystkie pozostałe pchlarze są tak obojętne jak kacapy idące ulicą gdy Rusek wypada z okna.

Antoni79

2023-02-19, 19:28
etniczniepodejrzany napisał/a:

Psy jada się tylko w niektórych rejonach Chin, a nie w całej Azji. W Europie mięso z psa też było gdzieniegdzie popularne, np. w Szwajcarii jedzono pasztet z psa na boże narodzenie.



W Polsce pozyskiwano sadło z psa w celach leczniczych.

smc

2023-02-19, 19:43
W Szwajcarii jadłem kota.


Co kraj, to obyczaj.

sard

2023-02-19, 19:59
I już wiemy co będzie jutro na obiad.

darek1234

2023-02-19, 19:59
Antoni79 napisał/a:

W Polsce pozyskiwano sadło z psa w celach leczniczych.



Tylko z dużych psów, w zastępstwie sadła borsuczego

Gamonn1

2023-02-19, 20:13
Takiego szczura nie zaliczam do psów więc nawet mnie ten filmik cieszy. Jednego małego, szczekającego sk***ysyna mniej.
Ale wyjebka tych skośnookich humanoidów to bardzo ciekawa sprawa.

Brsk3169

2023-02-19, 20:18
Ale tu wysyp sadisticowych spierolin

go...........de

2023-02-19, 20:32
szocior napisał/a:

Jednego mniej do srania po trawnikach!!!



kreska90 napisał/a:

Śmieszne, mam nadzieje ze go nie odratowali



danielxc717 napisał/a:

Dobrze mu tak. Szkoda że film bez dźwięku i pod sam koniec go nie ściągnęli tak by przeżył i został warzywem lub konał przez godzinę



życzę wam śmiecie żebyście zdechli w męczarniach :)

Piolho1987

2023-02-19, 20:40
jurii29 napisał/a:

A kot siedzi na krześle bez ruchu obok w podobny sposób uwiązany i się nie rusza



kot nie ma kołnieża, zasłaniającego widoczność

Leatherface

2023-02-19, 21:05
Bez dźwięku to tylko polowa przyjemności z oglądania :lol:

na...........pl

2023-02-19, 21:46
radek225 napisał/a:

Jest różnica pomiędzy ssaniem chińskiego dzyndzla a stwierdzeniem oczywistego faktu. Nie jestem żadnym sinofilem, nie oglądam mangi, anime, nie jara mnie chińska historia, sztuka, czy osiągnięcia. Wystarczy mieć rozum i widzieć, co się wokół ciebie dzieje. Chińczycy stali się montownią świata zalewając go tanimi rzeczami. Z kolei Japończycy i Koreańczycy zalali świat elektroniką i samochodami. Nie zrobili tego Polacy, czy kacapy, a Azjaci własnie. Nawet Amerykanom się tego nie udało, bo ich motoryzacja jest marginesem w Europie, podobnie jak elektronika. Tym się udało tylko broń wyeksportować na cały świat. Widać to miedzy innymi po cenach i popycie na japońskie / koreańskie samochody, a amerykańskie. Zaraz po niemieckich najchętniej kupowane są japończycy / koreańce. Toyoty z resztą powoli tracą na wartości. Nikt nie chce amerykańskich samochodów, popyt na nie jest niewielki ze względu na nikłą ilość ASO / warsztatów naprawiających samochody zza wielkiej wody oraz na ch*jową jakość wykończenia wnętrz. Już Skoda Fabia, czy Dacia Duster będzie lepiej wykończona w środku, niż każdy inny Chrysler, Cadillac, czy amerykański Ford.
Mapa swoje, cyferki swoje.



Pokaż te chińskie technologie, te wojsko i naukowców. ch*ja mają, kłamią w PKB per capita, bieda, brak perspektyw i edukacji. Stali się montownia świata i nadal nią są, montujac technologie z zachodu.

B420

2023-02-19, 21:49
Pies jak pies, tępa dzida to zostawiła tego psa w taki sposób.

Cymesowy

2023-02-19, 21:50
[quote="radek225"]Azjaci bez pomyślunku?

Kolego tylko że oni są tępi umysłowo i emocjonalnie, to hula tylko dlatego że całe społeczeństwo zapie**ala w halal na produkcji mając nad sobą bata komunistycznego rządu, jakiś mały procent odpowiada za 'pomyślunek' reszta to siła przerobowa. Nie wspominając już o tym większość gospodarek Azjii w tym Chiny stoją na białych wykształconych expatach lub ich pomysłach już o konsumentach nie wspominając.

Geniuuuu

2023-02-19, 22:01
szocior napisał/a:

Jednego mniej do srania po trawnikach!!!



Też uważam że gówna na chodniku, trawniku to jest aktualnie plaga...
Sam mam dwa psy które łącznie srają średnio kilo na dzień ale po nich sprzątam... Tak schodzę do poziomu zbieracza gówna i elegancko zbieram do czarnego woreczka wszystko co zrzucą jednocześnie badając konsystencję i wyrzucam do kosza...
Także nie miej pretensji do stających na chodnikach/trawnikach psów a do ich tępych durnych właścicieli, którzy udają że nie widzą albo że jak mały to nie trzeba...