18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

telemarketer

nowynick • 2020-02-06, 12:15
jak następnym razem zadzwonią to już będziecie wiedzieli co robić :D



paweje

2020-02-06, 23:29
wystarczy powiedzieć, ze tez nagrywasz rozmowę i gitara, dostaniesz dobrą ofertę i uczciwą, a jak ktoś jest wałkarzem to się rozłączy

Jabulko69

2020-02-06, 23:53
bloodwar napisał/a:

Ja zawsze mówie, że też jestem telemarketerem i od razu się rozłączają bo wiedzą, że przy tych zarobkach nie stać mnie na produkt jaki oferują Jak dzwonią z Orange czy jakiegoś banku to włączam im TV na nieistniejący kanał i przykładam słuchawkę do głośnika bo oni muszą rozmawiac z klientem dopóki sam się nie rozłączy i nie mogą zdjąć słuchawek bo wtedy tracą godzinówkę. Nie jestem sadystą - jestem zwykłym sk***ysynem



To najpiekniejsze co przeczytalem, jestes bohaterem tego serwisu, sk***ysynie.

OpenStreetMaps

2020-02-07, 01:34
Black Snake napisał/a:

Typie... Ja tylko czekałem na takich klientów. Na godzinę musieliśmy mieć 20 minut rozmowy. Jak się taki trafiał to przez resztę dnia mogłem przeglądać sadistica i inne strony. A rozłączyć można było w każdej chwili.



Nie ważne że ci z tym było dobrze pioneczku. Ważne że w tym czasie byleś zblokowany i do nikogo innego nie dzwoniłeś aby go naciągnąć a swym nieróbstwem działałeś na szkodę zj***nej firmy .
Staram się unikać chamskich wypowiedzi i nie obrażać nikogo nawet na takim portalu jak ten ale większym szacunkiem darzę ludzi bez szkoły co szamba wywożą niż telemarketerów.
Którzy w hierarchii znienawidzonych zawodów zajmują drugie miejsce zaraz po urzędniczych pasożytniczych parszywych świniach do utylizacji.

Kwiatek146

2020-02-07, 03:53
Irokez napisał/a:

A mi się nie chce, zainstalowałem "ośmiorniczkę" i robi to za mnie (apka "odebrać telefon?")



Zajebista apka, sam polecę, baza wiecznie aktualna, zawsze możesz sprawdzić kto dzwonił, czy to spam, komornik, nasa czy ostatni człowiek na ziemi, zawsze jest info o tym i czy to kontakt zaufany czy podejrzany :3

Pedofilek

2020-02-07, 07:38
nie dam piwa bo nie po polsku

mlekozklasa

2020-02-07, 09:47
Do mnie jak dzwonią, to szefa nigdy nie ma w pracy. Nic nie załatwią :D

Ca...........on

2020-02-07, 10:30
"Proszę podać nazwę i adres korespondencyjny firmy, z której pan/pani dzwoni".

Rozłączają się od razu i przestają dzwonić.

DickSet

2020-02-07, 10:41
bloodwar napisał/a:

Ja zawsze mówie, że też jestem telemarketerem i od razu się rozłączają bo wiedzą, że przy tych zarobkach nie stać mnie na produkt jaki oferują Jak dzwonią z Orange czy jakiegoś banku to włączam im TV na nieistniejący kanał i przykładam słuchawkę do głośnika bo oni muszą rozmawiac z klientem dopóki sam się nie rozłączy i nie mogą zdjąć słuchawek bo wtedy tracą godzinówkę. Nie jestem sadystą - jestem zwykłym sk***ysynem


Moja dziewczyna robi tymczasowo jako telemarketer, robi w fotowoltaice, 17zł na reke trzepie więc nie tak źle hah

matzwo122

2020-02-07, 17:19
głest napisał/a:

W ch*j razy tygodniowo wykonuję tę czynność...



Do mnie jak dzwonią z centrali kilka razy dziennie to za każdym razem z innego numeru. Musiałem użyć aplikacji blokującej numery o złej reputacji wg ocen. Ustawiłem blokowanie nieznanych numerów i mam spokój. Po kilkudziesięciu odrzuconych po kilku tygodniach przestali dzwonić


:mrgreen:

Black Snake

2020-02-07, 17:25
ZajętyPelikan napisał/a:

Nie obrażając nikogo, ale czy nie głupio Ci było siedzieć przez cały dzień nic nie robiąc? Pracownik roku normalnie...



Wyj***ne miałem na tę robotę już. 6h dziennie miałem na odpoczynek :D A 20zl/h leciało za siedzenie na dupie. A doskonale wiedziałem, że czas poszukać innej roboty bo ta jest strasznie ch*jowa. I lecąc tak w ch*ja i nic nie robiąc "przepracowałem" pół roku, aż ci wyżej stwierdzili, że nic ze mnie nie będzie i koniec naszej współpracy.
Ale co zarobiłem za nic nierobienie to moje :D

Juzwa

2020-02-07, 20:53
Caramon napisał/a:

"Proszę podać nazwę i adres korespondencyjny firmy, z której pan/pani dzwoni".
Rozłączają się od razu i przestają dzwonić.



Wyraz wypie**alaj też kończy rozmowę, a trwa krócej.