18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Telefon firmowy

CrazyEdek • 2021-02-06, 19:23
Trochę techniki i człowiek się gubi.


CoJaTamKurwaWiem

2021-02-06, 19:38
Ale wiesz, że po wstawieniu takiego gówna już nie możesz się śmiać z Halmana...?


ququa

2021-02-06, 20:23
jego tak nie włąnczy ...tam jest czytnik lini papilarnych, skanowanie siatkówki oka itd


















edek ładnie tak kolegów trolowac??? :P






DzidaZawodnik

2021-02-06, 20:35
W to tylko maseczkowcy mogą uwierzyć ale pod warunkiem, że pokazaliby to w telewizji.

baronturbina

2021-02-06, 20:53
My tam z dziadka heheszki a sami będziemy robić podobnie za 30lat.

BigBertha

2021-02-06, 21:11
Typowy polski budowlany cep. Tu nie ma co się śmiać. Polaczki zawsze 100 lat za murzynami...

michal257

2021-02-06, 21:17
Ten telefon odblokowuje się odciskiem czoła. Trzeba nim dobrze zaj***ć w łeb i będzie działał :)

Ci...........la

2021-02-06, 21:18
Takie coś co się nadaje na inne portale a nie tutaj

Patriota93

2021-02-06, 21:44
BigBertha napisał/a:

Typowy polski budowlany cep. Tu nie ma co się śmiać. Polaczki zawsze 100 lat za murzynami...



pie**olisz tak, bo chyba nigdy za granica nie byles, wiec nie pajacuj, bo akurat polaczki, w przeciwienstwie do reszty europy z mysleniem nie maja na bakier. u nas debilami sa skrajni, a w europie bezmozgi to wiekszosc.

eLzar

2021-02-06, 22:04
BigBertha napisał/a:

Typowy polski budowlany cep. Tu nie ma co się śmiać. Polaczki zawsze 100 lat za murzynami...



pie**ol się i srogi ch*j Ci w dupsko za określenie nas Polaków polaczkami. Ty j***ny lokowany cwe*u który ma więcej estrogenu niż rozumu. TFU.. w ryj!
Nie podoba Ci się sp***alaj do innego kraju i radzę już pisać kwit o zrzeczenie się obywatelstwa Polskiego jak je oczywiście posiadasz.
Pakuj matkę ojca rodzinę i nara!


Co do filmiku to ja nie kumam po kiego ktoś go tu wstawił.
Człowiek starszy który całe życie zapie**ala fizycznie rękoma i nauczony jest ciężkiej fizycznej pracy. Takich ludzi się docenia i szanuje , a nie jak dziś gówniarzy którzy liczą, że przejmą firmę po ojcu/matce i będą k***a biznesmenami za kilka groszy. Nie obejrzy się jeden z drugim to przepie**oli cały dobytek i trud pracy rodziców który został włożony w rozwój firmy.




GoGeTa

2021-02-06, 22:09
Jakos mnie to k***a nie smieszy

Rozjebie

2021-02-06, 23:16
eLzar napisał/a:

Człowiek starszy który całe życie zapie**ala fizycznie rękoma i nauczony jest ciężkiej fizycznej pracy. Takich ludzi się docenia i szanuje ,.



Ty serio myślisz, ze szacunek należy się tylko za to, ze ktoś zapie**ala cale życie jak Mokebe? Zero ambicji, zero perspektyw, zero mózgu, a jeść trzeba, to zapie**ala jeden z drugim za miskę ryżu, za co tu niby doceniać? Budynek ma zostać postawiony, bo ktoś zapłacił za budowę, a to czy harować będzie ten murzyn czy inny, to ch*j to inwestora obchodzi

eLzar

2021-02-06, 23:41
Rozjebie napisał/a:

Ty serio myślisz, ze szacunek należy się tylko za to, ze ktoś zapie**ala cale życie jak Mokebe? Zero ambicji, zero perspektyw, zero mózgu, a jeść trzeba, to zapie**ala jeden z drugim za miskę ryżu, za co tu niby doceniać? Budynek ma zostać postawiony, bo ktoś zapłacił za budowę, a to czy harować będzie ten murzyn czy inny, to ch*j to inwestora obchodzi



Rozjebie dla mnie nie ważne czy człowiek będzie wykonywał pracę sprzątacza, budowlańca itd
Mnie wychowano tak aby szanować każdego tylko do pewnego oczywiście momentu. Mam nadzieję, że mnie rozumiesz.
Sam będąc gnojem w '97 roku pracowałem na budowie we Francji u wuja i tam też się nauczyłem wiele począwszy od szacunku do samego siebie jak i do życia wartości pieniędzy. Bo życie kształtuje , a to, że innym nie wyszło to trudno nie powinno się ich szykanować czy potępiać bo pracują w takim zawodzie jak w/w czyli budowniczy czy też również sprzątacza.
Jeśli chodzi o inwestora to jakby był ogarniętym człowiekiem to by takiego filmiku nie nagrał (zakładam, że to szef/inwestor) i nie wypuścił go w sieć. Tylko jak jest się ułożonym normalnym właścicielem firmy to taki właściciel powinien kształcić pracowników poprzez szkolenia podnosić ich kwalifikacji itd. (dodam tu od siebie, że nie mieszkam od długich lat w Polsce i nie wiem jak jest teraz na rynku w Polsce) i czy taka praktyka jest praktykowana jeśli chodzi o szkolenia.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego dla Ciebie

chorym

2021-02-07, 00:20
eLzar napisał/a:

Rozjebie dla mnie nie ważne czy człowiek będzie wykonywał pracę sprzątacza, budowlańca itd
Mnie wychowano tak aby szanować każdego tylko do pewnego oczywiście momentu. Mam nadzieję, że mnie rozumiesz.
Sam będąc gnojem w '97 roku pracowałem na budowie we Francji u wuja i tam też się nauczyłem wiele począwszy od szacunku do samego siebie jak i do życia wartości pieniędzy. Bo życie kształtuje , a to, że innym nie wyszło to trudno nie powinno się ich szykanować czy potępiać bo pracują w takim zawodzie jak w/w czyli budowniczy czy też również sprzątacza.
Jeśli chodzi o inwestora to jakby był ogarniętym człowiekiem to by takiego filmiku nie nagrał (zakładam, że to szef/inwestor) i nie wypuścił go w sieć. Tylko jak jest się ułożonym normalnym właścicielem firmy to taki właściciel powinien kształcić pracowników poprzez szkolenia podnosić ich kwalifikacji itd. (dodam tu od siebie, że nie mieszkam od długich lat w Polsce i nie wiem jak jest teraz na rynku w Polsce) i czy taka praktyka jest praktykowana jeśli chodzi o szkolenia.
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego dla Ciebie



Ja bym go nie pozdrawiał, widać i czuć że to jakiś j***ny banan, który podbija swojego ego na forach i szydzi z ludzi a w praktyce jest pewnie niewidoczną szarą ścierą

Rozjebie

2021-02-07, 00:33
chorym napisał/a:

Ja bym go nie pozdrawiał, widać i czuć że to jakiś j***ny banan, który podbija swojego ego na forach i szydzi z ludzi a w praktyce jest pewnie niewidoczną szarą ścierą



Synku, na wszystko sam zapracowałem, jestem managerem w korpo i mam firmę spedycyjna, jeżdżę lansiarską beemką i mieszkam w apartamencie za milion - a jakiś parobek mi powie ze jestem niewidoczny :mrgreen:
Aha, no i jedyne forum na jakim się udzielam to sadistic xD ch*jowy z ciebie szaman