18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Telefon firmowy

CrazyEdek • 2021-02-06, 19:23
Trochę techniki i człowiek się gubi.


Voyton

2021-02-07, 00:55
Rozjebie napisał/a:

Synku, na wszystko sam zapracowałem, jestem managerem w korpo i mam firmę spedycyjna, jeżdżę lansiarską beemką i mieszkam w apartamencie za milion - a jakiś parobek mi powie ze jestem niewidoczny
Aha, no i jedyne forum na jakim się udzielam to sadistic xD ch*jowy z ciebie szaman



Weź się za pożyteczną robotę, pasożycie. Robienie w korpo to tak jakby kraść - ale co ty k***a możesz wiedzieć, p*zdo.

NafazowanyKoleś

2021-02-07, 01:09
Rozjebie napisał/a:

Synku, na wszystko sam zapracowałem, jestem managerem w korpo i mam firmę spedycyjna, jeżdżę lansiarską beemką i mieszkam w apartamencie za milion - a jakiś parobek mi powie ze jestem niewidoczny
Aha, no i jedyne forum na jakim się udzielam to sadistic xD ch*jowy z ciebie szaman



Na co zapracowałeś i czym się niby różnisz w kwestii "widoczności" od Janusza który zarabia najniższą? Nikt cię nie rozpozna na ulicy sam z siebie, gdybym zapytał o ciebie nawet tam gdzie żyjesz z imienia i nazwiska to nikt nie wiedziałby kim jesteś. Prędzej rozpozna nick Rozjebie randomowy użytkownik sadola który przypadkiem przeczytał twoje wysrywy niż ktoś twoje nazwisko. Jak tam masz? Kowalski? Zbychowski? Nie ma znaczenia, takich jak ty jest na pęczki, bez zdjęć w wyszukiwarce fejsa jesteś jednym z 1000 wyników.

Do typa mówisz parobek, a manager kim jest? parobkiem prezesa. Co za różnica jakie stanowisko skoro kaliber ten sam - Czyjś popychacz. A że ktoś cię popycha to sobie ego podbudowujesz gównianą beemą która tylko w twoim umyśle jest lansiarska. W oczach normalnych ludzi to łatka wieśniaka. Apartament za milion też sobie mogę wynająć tyle że w przeciwieństwie do ciebie nie jako firmowy a z własnej kiesy.

CoJaTamKurwaWiem

2021-02-07, 02:56
Rozjebie napisał/a:

Synku, na wszystko sam zapracowałem, jestem managerem w korpo i mam firmę spedycyjna, jeżdżę lansiarską beemką i mieszkam w apartamencie za milion - a jakiś parobek mi powie ze jestem niewidoczny
Aha, no i jedyne forum na jakim się udzielam to sadistic xD ch*jowy z ciebie szaman



A ja powiem tak: Sprawdzam.
Pokaż paski za ostatnie 3 miesiące, albo wyp$^#^$%*j biedaku. Wszystko bez nazwiska. Adres bez numeru mieszkania również- sprawdzimy wartość "apartamentów" w tym budynku.
Inaczej jesteś tylko małym biedakiem z wielkimi marzeniami :D
BMW pominę milczeniem, bo to wiocha dla normalnego człowieka. A jak M3, to jestem pewien na 99%, żeś waginosceptyk :mrgreen:

Tuco

2021-02-07, 03:43
Dlatego nie akceptuję demokracji. Na jednego z rozumem przypada kilku bez.

McQurwa

2021-02-07, 06:03
BigBertha napisał/a:

Typowy polski budowlany cep. Tu nie ma co się śmiać. Polaczki zawsze 100 lat za murzynami...



Czyli Ty to nie Polaczek, tylko czrnuch?

zwierzak30

2021-02-07, 09:56
Rozjebie napisał/a:

Synku, na wszystko sam zapracowałem, jestem managerem w korpo i mam firmę spedycyjna, :orgazm: jeżdżę lansiarską beemką i mieszkam w apartamencie za milion - a jakiś parobek mi powie ze jestem niewidoczny
Aha, no i jedyne forum na jakim się udzielam to sadistic xD ch*jowy z ciebie szaman



Już nic więcej nie mów.
Już wszystko wiemy.

Rozjebie

2021-02-07, 09:58
Voyton napisał/a:

Weź się za pożyteczną robotę, pasożycie. Robienie w korpo to tak jakby kraść - ale co ty k***a możesz wiedzieć, p*zdo.



NafazowanyKoleś napisał/a:

Na co zapracowałeś i czym się niby różnisz .



CoJaTamk***aWiem napisał/a:

A ja powiem tak: Sprawdzam.



No to mam oburzonych chłopów pańszczyźnianych :lol:
Widać żeście leszcze, bo normalny facet by pomyślał "o, koleś ma tak samo jak ja" a wy się aż posmarkaliście xD

zwierzak30

2021-02-07, 09:59
BigBertha napisał/a:

Typowy polski budowlany cep. Tu nie ma co się śmiać. Polaczki zawsze 100 lat za murzynami...



Jeszcze przed chwilą cię trochę nawet lubiłem.
Teraz zaczynam się zastanawiać.

St...........sz

2021-02-07, 11:42
Rozjebie napisał/a:

No to mam oburzonych chłopów pańszczyźnianych
Widać żeście leszcze, bo normalny facet by pomyślał "o, koleś ma tak samo jak ja" a wy się aż posmarkaliście xD



Już się wystarczająco zbłaźniłeś swoimi wpisami :-D
Myślenie normalnego mężczyzny zostaw normalnym mężczyznom dzieciaku. Nieważne ile masz hajsu lub go nie masz. Jak nie szanujesz ciężkiej ludzkiej pracy i wypisujesz tego typu wysrywy jesteś zwykłym śmieciem pozbawionym męskości, dumy, krzty charakteru i kręgosłupa moralnego. Żyj dalej w swojej bańce. :-)

Rebeliant

2021-02-07, 11:45
Voyton napisał/a:

Weź się za pożyteczną robotę, pasożycie. Robienie w korpo to tak jakby kraść - ale co ty k***a możesz wiedzieć, p*zdo.



# Warning! Plebeian specimen detected. Scum-treatment protocol mode on #

CoJaTamKurwaWiem

2021-02-07, 17:28
CrAzy_Edek napisał/a:

To teraz pośmiejmy się z ciebie:



Ale ja już dawno się nie śmieję z Halmana :D




Rozjebie napisał/a:

No to mam oburzonych chłopów pańszczyźnianych
Widać żeście leszcze, bo normalny facet by pomyślał "o, koleś ma tak samo jak ja" a wy się aż posmarkaliście xD


Teraz jestem bardziej niż pewny, że zrobiłeś literówkę w wyrazie "magazynier" :mrgreen:
Rozjebie napisał/a:

.... jestem managerem w korpo...


feku2710

2021-02-07, 19:29
Rozjebie napisał/a:

Synku, na wszystko sam zapracowałem, jestem managerem w korpo i mam firmę spedycyjna, jeżdżę lansiarską beemką i mieszkam w apartamencie za milion - a jakiś parobek mi powie ze jestem niewidoczny
Aha, no i jedyne forum na jakim się udzielam to sadistic xD ch*jowy z ciebie szaman



Jesteś zwykłym pajacem i nikim więcej nie masz szacunku do ludzi i sam na niego nie zasługujesz kiedyś tez się śmiałeś ze śmieciarzy za ich prace pod którymś filmem pamietam cię jak byś był menadzerem w korpo i miał firmę spedycyjna nie miał byś czasu na siedzenie na sadisticu i dodawanie ch*jowych komentarzy każdemu kto pracuje i zarabia uczciwie należy się szacunek bez względu na to kim jest no chyba ze kradnie albo zeruje na zasiłkach i żyje na koszt państwa

Rozjebie

2021-02-07, 19:57
Stołndzisz napisał/a:

Żyj dalej w swojej bańce.



Po to ją stworzyłem, nie zamierzam z niej wychodzić ;)

feku2710 napisał/a:

Jesteś zwykłym pajacem i nikim więcej nie masz szacunku do ludzi i sam na niego nie zasługujesz kiedyś tez się śmiałeś ze śmieciarzy za ich prace pod którymś filmem pamietam cię jak byś był menadzerem w korpo i miał firmę spedycyjna nie miał byś czasu na siedzenie na sadisticu i dodawanie ch*jowych komentarzy każdemu kto pracuje i zarabia uczciwie należy się szacunek bez względu na to kim jest no chyba ze kradnie albo zeruje na zasiłkach i żyje na koszt państwa



Synu, to lewactwo wmówiło wam ze szacunek należy się każdemu z góry, a tak nie jest i nigdy nie będzie. Na szacunek trzeba zasłużyć, także wracaj na frajernie z resztą pastuchów z wcześniejszych komentów

:mrgreen:

zwierzak30

2021-02-08, 08:03
Rozjebie napisał/a:

Po to ją stworzyłem, nie zamierzam z niej wychodzić
Synu, to lewactwo wmówiło wam ze szacunek należy się każdemu z góry, a tak nie jest i nigdy nie będzie. Na szacunek trzeba zasłużyć, także wracaj na frajernie z resztą pastuchów z wcześniejszych komentów



To teraz hipotetycznie.
Leżysz na szpitalnym łóżku w ostatnim stadium białaczki.Znalazł się jednak,Jedyny,zgodny dawca.Na innego nie masz szans.
Spotykacie się opowiadasz mu o swoim życiu,wspominasz o sadou,pod jakim nickiem pisałeś komentarze.
A tym dawcą ( przypominam jedynym) okazuje się "feku2710 ". Zwykły magazynier.Szczęśliwy mąż,ojciec,w wolne dni dorabia sobie na budowie.

Co ? Przyjmiesz szpik od takiego pospólstwa ?

Pamiętaj.Dawca decyduje,czy odda szpik,czy nie.



:mrgreen: