18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tego nie da się raz zobaczyć...

Halman • 2021-08-12, 11:43

sowiecki pie**olnik drogowy...

Hexagon

2021-08-12, 13:54
porczmanki napisał/a:

Raczej wj***nie się przed wyprzedzającego, a p*zdorynka jechała normalnie po drodze, tylko zjechał do krawędzi, bo widział co się odpie**ala.
Ja mam nadzieję, że ty nie masz, skoro nie potrafisz sobie wyobrazić co się tam stało. Pewnie musiałbyś mieć nagranie z tyłu i jeszcze z auta które pierwsze rozpoczęło manewr wyprzedzania, żeby to zrozumieć. Wina jest ch*jka z kamerką, ale też wyprzedzającego, bo postanowił za wszelką ceną dokończyć wyprzedzanie, zamiast odpuścić. Summa summarum, dobrze się stało, bo jednego p*zdocyklisty mniej


smieszne wypocinki .... a mamusia co na to ?

dżonyłojlker

2021-08-12, 14:10
Hexagon napisał/a:

smieszne wypocinki .... a mamusia co na to ?



Wystarczyło podziękować za wyprowadzenie z błędu, lub chociaż przemyśleć sobie w spokoju jakim jesteś ch*jowym kierowcą, a nie wyskakiwać z tekstami o "mamusi" jak obrażony gówniarz :badyl:

Mez

2021-08-12, 14:51
CbK napisał/a:

do p*zdocyklisty bym sie nie przypie**alal bo nie znasz sprawy moze akurat auto w naprawie a moze biedak nie moze zarobic albo do roboty ma 5 km.



Tak nie ma sensu się przypie**alać. Myślę, że jego życiowe problemy zostały w ułamku sekundy rozwiązane. Chociaż nie! przyjebie się, że jako postać drugoplanowa filmu nie powinien lepiej grać niż pierwszoplanowi takie moje zdanie.

KaptajnDżek

2021-08-12, 15:28
Jakbym był Magikiem dałbym 11 za ten lot. Ja pie**ole ale soczyste... Miałem nie dawać piw Halmanowi ale to było bezbłędne :-)

Bandzior020

2021-08-12, 15:43
porczmanki napisał/a:

Raczej wj***nie się przed wyprzedzającego, a p*zdorynka jechała normalnie po drodze, tylko zjechał do krawędzi, bo widział co się odpie**ala.
Ja mam nadzieję, że ty nie masz, skoro nie potrafisz sobie wyobrazić co się tam stało. Pewnie musiałbyś mieć nagranie z tyłu i jeszcze z auta które pierwsze rozpoczęło manewr wyprzedzania, żeby to zrozumieć. Wina jest ch*jka z kamerką, ale też wyprzedzającego, bo postanowił za wszelką ceną dokończyć wyprzedzanie, zamiast odpuścić. Summa summarum, dobrze się stało, bo jednego p*zdocyklisty mniej



Co ty pie**olisz człowieku, takie barany właśnie jeżdżą u nas na drodze... Po pierwsze gostek zaczął wyprzedzać zaraz po tym jak minęło go auto z naprzeciwka, nawet kierunek słychać jak włączył. Po drugie cymbal z passerati który próbował go wyprzedzić powinien był zwolnić bo to k***a tor wyścigowy nie jeat i trzeba sie spodziewać różnych sytuacji. Trzecia sprawa, kto k***a chociaz minimalnie myślący wyprzedza na trzeciego, gdzieś k***a jakims poboczem.... Ostatnia sprawa to obydwoje to ruskie pustaki które W OGÓLE zaczeli wyprzedzać jak cos jechało z naprzeciwka, nie ważne ze to jakas p*zdrynka czy inny rower. Niestety debil takich u nas tez nie brakuje a jakieś pseudo tłumaczenie tych dwóch pacanów z filmu tylko pokazuje taki wlasbie poziom rozumowania

An...........20

2021-08-12, 16:48

Pusta droga to też wyzwanie...

Grze

2021-08-12, 17:23
Raz sie nie da bo taka ch*jowa jakosc

jebacpisdy

2021-08-12, 17:32
SlimShady napisał/a:

Wyprzedzanie wyprzedzającego, motor jeżdżący po chodniku... To musi być Kacapownia



Po jakim k***a chodniku? Ślepy jesteś? To jest pobocze a nie żaden chodnik. Na ch*j przy chodniku linia ciągła zakazująca zatrzymywania? Mam nadzieję ze nie masz prawa jazdy a jeżeli to powinieneś je niezwłocznie oddać. Jechał sobie bogu ducha winny motorzysta na pierdziawce samą krawędzią jezdni przy poboczu żeby samochodom nie blokować jezdni a tu go jakiś debil skosił.

dżonyłojlker

2021-08-12, 18:07
Małe sprostowanie; to chyba jednak jakiś rower, może elektryczny, czy spalinowy, ch*j wie, ale raczej rower. Tak tylko napisałem, na wypadek gdyby ktoś nie miał się o co doj***ć.

wojtasbbi

2021-08-12, 18:25
Następny co kurva nie ma czym a bierze się za wyprzedzenie...

JolkiPolkiPL

2021-08-12, 18:59
[quote="porczmanki"]Raczej wj***nie się przed wyprzedzającego, a p*zdorynka jechała normalnie po drodze, tylko zjechał do krawędzi, bo widział co się odpie**ala.
Ja mam nadzieję, że ty nie masz, skoro nie potrafisz sobie wyobrazić co się tam stało. Pewnie musiałbyś mieć nagranie z tyłu i jeszcze z auta które pierwsze rozpoczęło manewr wyprzedzania, żeby to zrozumieć. Wina jest ch*jka z kamerką, ale też wyprzedzającego, bo postanowił za wszelką ceną dokończyć wyprzedzanie, zamiast odpuścić. Summa summarum, dobrze się stało, bo jednego p*zdocyklisty mniej[/quote
Dokładnie, ba te wyprzedzanie nagrywającego trwało milion lat świetlnych.


DrPromill

2021-08-12, 22:32
Hexagon napisał/a:

mam nadzieje że nie masz prawka ....



oczywiście, że k***a nagrywający jest winny XD gościu, jak wyprzedasz, to masz spojrzeć w lusterko, czy już ktoś nie zaczął Ciebie wyprzedzać. Mam nadzieję, że Ty nie masz prawka :v

oska_69

2021-08-13, 12:38
Hexagon napisał/a:

mam nadzieje że nie masz prawka ....



Nie widać sytuacji z tyłu. Może nagrywający zajechał drogę temu co potrącił. Także może być winny pan od kamery. Może