18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tego nie da się raz zobaczyć...

Halman • 2021-08-12, 11:43

sowiecki pie**olnik drogowy...

trambulator

2021-08-12, 11:46
Ło k***a, wyprzedzanie na trzeciego, na czwartego... I belive i can fly :D

Artixxxx

2021-08-12, 11:51
coś mi się wydaje że tu winny jest pan nagrywający

Thennomad

2021-08-12, 12:02
Szkoda, że to nie tir z naprzeciwka jechał.

SlimShady

2021-08-12, 12:05
Wyprzedzanie wyprzedzającego, motor jeżdżący po chodniku... To musi być Kacapownia

Hexagon

2021-08-12, 12:11
Artixxxx napisał/a:

coś mi się wydaje że tu winny jest pan nagrywający



mam nadzieje że nie masz prawka ....

An...........20

2021-08-12, 12:33
Byłam równie zaskoczona całą sytuacją jak Rosjanin (prowadzący samochód z kamerką)...

dżonyłojlker

2021-08-12, 12:36
SlimShady napisał/a:

Wyprzedzanie wyprzedzającego, motor jeżdżący po chodniku... To musi być Kacapownia



Raczej wj***nie się przed wyprzedzającego, a p*zdorynka jechała normalnie po drodze, tylko zjechał do krawędzi, bo widział co się odpie**ala.

Hexagon napisał/a:

mam nadzieje że nie masz prawka ....



Ja mam nadzieję, że ty nie masz, skoro nie potrafisz sobie wyobrazić co się tam stało. Pewnie musiałbyś mieć nagranie z tyłu i jeszcze z auta które pierwsze rozpoczęło manewr wyprzedzania, żeby to zrozumieć. Wina jest ch*jka z kamerką, ale też wyprzedzającego, bo postanowił za wszelką ceną dokończyć wyprzedzanie, zamiast odpuścić. Summa summarum, dobrze się stało, bo jednego p*zdocyklisty mniej :ok:

kogut117

2021-08-12, 12:39
Ja pie**ole ale loty. Ciekawe czy przeżył.




KebabRemover

2021-08-12, 12:45
Artixxxx napisał/a:

coś mi się wydaje że tu winny jest pan nagrywający



nagrywający mandat za wj***nie sie przed wyprzedzajacego i ewentualnie zawiasy, wyprzedzajacy bedzie kolegom w pierdlu opowiadac jaki ma silny charakter i nawet jak ktos mu sie wpie**ala przed auto to on i tak konczy wyprzedzanie poboczem

porczmanki napisał/a:

Raczej wj***nie się przed wyprzedzającego, a p*zdorynka jechała normalnie po drodze.
Ja mam nadzieję, że ty nie masz, skoro nie potrafisz sobie wyobrazić co się tam stało. Pewnie musiałbyś mieć nagranie z tyłu i jeszcze z auta które pierwsze rozpoczęło manewr wyprzedzania, żeby to zrozumieć. Wina jest ch*jka z kamerką, ale też wyprzedzającego, bo postanowił za wszelką ceną dokończyć wyprzedzanie, zamiast odpuścić. Summa summarum, dobrze się stało, bo jednego p*zdocyklisty mniej



do p*zdocyklisty bym sie nie przypie**alal bo nie znasz sprawy moze akurat auto w naprawie a moze biedak nie moze zarobic albo do roboty ma 5 km.
plus z tego jedyny ze ch*jek co tak jezdzi pojdzie do pierdla

CbK

2021-08-12, 12:49
porczmanki napisał/a:

Ja mam nadzieję, że ty nie masz,



Ja mam nadzieję, że oboje nie macie, dzięki temu będą korki mniejsze. Ale nagrywający zaczął czytelne i spokojne wyprzedzanie tuż po minięciu samichodu jadącego z przeciwka, więc "kosiarz jednośladów" ewientnie wj***ł się niespecjalnie emanując kulturą na drodze.
W każdym razie dla kierowcy jednośladu to teraz wszystko jedno kto zawinił .

dżonyłojlker

2021-08-12, 13:07
CbK napisał/a:

nagrywający zaczął czytelne i spokojne wyprzedzanie tuż po minięciu samichodu jadącego z przeciwka



Tyle, że to nie ma nic do rzeczy, bo nie upewnił się czy auto jadące za nim nie rozpoczęło jako pierwsze wyprzedzania, więc nie usprawiedliwiaj ślamazarnej, ślepej, nierozumnej, kacapskiej pipy :roll:

Payan

2021-08-12, 13:09
No piękne loty :-P

An...........20

2021-08-12, 13:16
kogut117 napisał/a:

Ja pie**ole ale loty. Ciekawe czy przeżył.



Zakładając, że to Rosja. A pan/pani jadący/a jednośladem spożywał/a napoje wysokoprocentowe. To istnieje duże prawdopodobieństwo, że przeżył/a.