18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tede jedzie po Pigeju

Polnischefuhrer • 2013-04-03, 18:38
Pikej czyli lamus który uważa się za polskiego jay-z bo odziedziczył spadek po ojcu i jedzie na sławie siostry. Rozpłakał się po tym jak gruby nie chciał jego demówek i nagrał na niego diss ,w między czasie lasował się kasą i samochodem oraz robił demoty o tym że pisał do Dr. Dre na fb

EdmundKemper

2013-04-03, 23:00
Macieyou napisał/a:

@up. Nie jest sprzedajną k***ą. Nigdy nie nawijał o prawilności, biedzie i takim pie**oleniu. Nawijał o tym, że kiedy nadejdze czas gdy będzie miał hajs i wyj***ne na wszystko, posłuchaj sobie "Wyścig szczurów" z zajebistej płyty S.P.O.R.T. i nie pie**ol;) Nazywanie człowieka sprzedajną k***ą za to, że zrealizował swoje plany i marzenia wg Ciebie jest ok?



Po pierwsze to ziomek napisał "krowo" nie "k***o". Czy nawijanie o prawilności i biedzie jest oznaką sprzedajności? Tede to klasyka polskiego rapu i mało, który raper dorównuje mu tak bogatą karierą muzyczną. Z drugiej strony wydawanie kilku płyt rocznie, robienie czego tylko się da, aby zdobyć pieniądze, uważanie się za nie wiadomo kogo jest w porządku?

Olasty

2013-04-03, 23:20
Edmund....Ty nie chcesz zarabiać więcej(chyba, że jesteś milionerem)?? Jak wydaje dobre płyty to niech wydaje i codziennie, to ludzie je kupują, one nie sprzedają się same z siebie.

EdmundKemper

2013-04-03, 23:31
Olasty napisał/a:

Edmund....Ty nie chcesz zarabiać więcej(chyba, że jesteś milionerem)?? Jak wydaje dobre płyty to niech wydaje i codziennie, to ludzie je kupują, one nie sprzedają się same z siebie.



Ale akurat nie mówiłem o płytach. Bo choć nie lubię Tedego i jego rap mi nijak nie podchodzi to jednak kilka Jego płyt mam i Go szanuje. Zresztą... To co napisałem. Tede to kawał historii i mało, który raper mu dorównuje tak bogatą karierą.
Mówiłem o tym, że robi co tylko się da(a przeważnie to jest tandetne) żeby tylko zarobić kasę. Z samej muzyki żyłby dostatnie bo z tego co mi się wydaje to jest najlepiej zarabiającym polskim raperem z samej muzyki.

krzysiek0909

2013-04-03, 23:38
Nie wiem kim jest Pikej, ale Tede lepiej sobie radzi przy prowadzeniu programów kulinarnych niż w rapowaniu:)

emilwkpg

2013-04-04, 00:06
to wszystko nie zmienia faktu ze wyglada jak ciota

B-B

2013-04-04, 01:13
grzechu5444 napisał/a:

Dlaczego jest sprzedajną k***ą się pytacie?... Nie wierze, że trzeba to jeszcze tłumaczyć komuś. Nie chodzi o bitwe z Peją, ale o to co Tede robi/robił i robić będzie. Ale co ja tam wiem, zostanę nazwany gimbusem, który żyje dissami. Każdy ma swoje zdanie, ale żeby uważać, że Tede zasługuje na szacunek to pozdrawiam.



Zasługuje na szacunek i kropka.
(tak wygląda kropka -> . )

Co takiego Tede robił/robić będzie ? Robił i robi dobry rap i pewnie robił go będzie jeszcze długo, a to że ty tego nie potrafisz to takie bolesne? Ja nie potrafię robić figurek z Origami ale jakoś nie zamierzam hejtować tych którzy potrafią! Ogarnij się!
Wk***ia mnie ta j***na gimbaza!

ps. Krzysiu0909 wiesz tyle o rapie co o dziewczynach. Czyli nic.

EdmundKemper napisał/a:



Ale akurat nie mówiłem o płytach. Bo choć nie lubię Tedego i jego rap mi nijak nie podchodzi to jednak kilka Jego płyt mam i Go szanuje. Zresztą... To co napisałem. Tede to kawał historii i mało, który raper mu dorównuje tak bogatą karierą.
Mówiłem o tym, że robi co tylko się da(a przeważnie to jest tandetne) żeby tylko zarobić kasę. Z samej muzyki żyłby dostatnie bo z tego co mi się wydaje to jest najlepiej zarabiającym polskim raperem z samej muzyki.



Najlepiej zarabiającym raperem jest Gural.
Gural zawsze na propsie :D

EdmundKemper

2013-04-04, 11:26
B-B napisał/a:

Najlepiej zarabiającym raperem jest Gural.



Z samej muzyki(płyty, koncerty itd.) czy razem z ubraniami?

Peter-Norivotset

2013-04-04, 11:48
Inteligentni słuchacze klasycznego rapu, haha.
Poza paroma kawałkami Tede oferuje gorsze gówno niż Majka Jeżowska.
peeleny, robie hajs, mam ar maxy.
Poziom dla dzieciaków bogatych rodziców i lanserów, którzy gówno zrobią jak nie dostaną niczego na tacy.
Zresztą po co tłumaczę, wpisz Tede w youtuba, to pierwsze co zobaczysz to fele, hajs, auta, dzifki, koks i takie tam.
Aha Tede sam chciałby być polskim Jay-z a jedzie po innych.
Uprzedzę Was, abyście musieli pomyśleć trochę mózgiem, a nie pisać posty : gimbus, gimbus!
Jestem gimbusem, nie mam walkmana, "nie słucham klasyki na słuchawkach", nie wiem co to prawdziwy rap.
No no to może już wykorzystałem wasze argumenty.

xXDoggXx

2013-04-04, 11:51
@up to po ch*j się udzielasz :/

Olasty

2013-04-04, 14:06
Grzechy ja mam pytanko na które uprzednio nie odpowiedziałeś jak byś widział to trzeba czytać między wierszami, owszem ma kilka kawałków tylko o hajsie PLNYach ale to nie zmienia faktu, że nad sporą częścią jego kawałków trzeba czaić bazę a nie biernie słuchać. Eliminati na przykład

Neonon

2013-04-04, 21:32
@up. Nie jest sprzedajną k***ą. Nigdy nie nawijał o prawilności, biedzie i takim pie**oleniu. Nawijał o tym, że kiedy nadejdze czas gdy będzie miał hajs i wyj***ne na wszystko, posłuchaj sobie "Wyścig szczurów" z zajebistej płyty S.P.O.R.T. i nie pie**ol;) Nazywanie człowieka sprzedajną k***ą za to, że zrealizował swoje plany i marzenia wg Ciebie jest ok?
gowno wiesz gowno widziales... Peja ktorego bardzo pewnie nie lubisz pocisna go w rymach.... tede jest raperema z wyboru ! tak sobie ubzdurał w głowie bez rymów że bedzie spiewał hip hop. Dobra śpiewa coś ma kase , od taty od mamy WEŻ TY SADOLU NAGRAJ PLYTE ?!?! Tede to taki koleszka z wawy.

B-B

2013-04-04, 21:56
Neonon napisał/a:

@up. Nie jest sprzedajną k***ą. Nigdy nie nawijał o prawilności, biedzie i takim pie**oleniu. Nawijał o tym, że kiedy nadejdze czas gdy będzie miał hajs i wyj***ne na wszystko, posłuchaj sobie "Wyścig szczurów" z zajebistej płyty S.P.O.R.T. i nie pie**ol;) Nazywanie człowieka sprzedajną k***ą za to, że zrealizował swoje plany i marzenia wg Ciebie jest ok?
gowno wiesz gowno widziales... Peja ktorego bardzo pewnie nie lubisz pocisna go w rymach.... tede jest raperema z wyboru ! tak sobie ubzdurał w głowie bez rymów że bedzie spiewał hip hop. Dobra śpiewa coś ma kase , od taty od mamy WEŻ TY SADOLU NAGRAJ PLYTE ?!?! Tede to taki koleszka z wawy.



To zrób z siebie rapera z wyboru. Dla takiego debila jak ty rapowanie to pewnie taka prosta sprawa. IDŹ W p*zdU !

fazzie

2013-04-26, 15:54
Macieyou napisał/a:

@up. Nie jest sprzedajną k***ą.



fakt, jest GRUBĄ sprzedajną k***ą :D


robiącą hajs na czym tylko sie da, nie tylko na "rapowaniu", co jest żałosne

tede skonczyl sie po sporcie