18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tede jedzie po Pigeju

Polnischefuhrer • 2013-04-03, 18:38
Pikej czyli lamus który uważa się za polskiego jay-z bo odziedziczył spadek po ojcu i jedzie na sławie siostry. Rozpłakał się po tym jak gruby nie chciał jego demówek i nagrał na niego diss ,w między czasie lasował się kasą i samochodem oraz robił demoty o tym że pisał do Dr. Dre na fb

methos23

2013-04-03, 20:44
Pamiętam jak trzy lub cztery lata temu byłem na wakacjach we Władysławowie.
I jak to na kurort przystało są stragany i budki, w których można kupić przeróżne pamiątki. No i pewnego dnia jakiś pajac pajacował przed tymi straganami, aby zwrócić na siebie uwagę. Patrzę, a to tede burak!. Najlepsze jest to, że nikt go nie poznał i nie podszedł do idioty.

Olasty

2013-04-03, 20:46
Gimbusy żyją beefem z peją, ale ciekawi mnie za co go hejtują? Robi w rapie robotę i robi to dobrze to niech bierze za to siano, czy inni raperzy czy punki czy ch*j wie jaka ruhanna nie biorą kasy za koncerty powinni robić charytatywnie bo inaczej to sprzedajne k***y.

PS Wole nawijanie miedzy innymi o kasie niż k***a słuchanie konusów rpk, konduktorów pkp i formatów jpg jacy to oni nie są "prawilni" i porządni, zapychając kabze na gimbusach.

ko...........rz

2013-04-03, 20:48
Tedego jakoś nie lubię, ale tu przyznam, że fajnie to opowiedział i piwko dostanie ;)

kiziamizia

2013-04-03, 20:48
Tede rzekl onegdaj ''Polacy to stado baranow'' cos w tym jest. :-)

Co do jego osoby madrze gada i madre ma podejscie do wielu spraw na ktore ''polaczki'' (Bez obrazy dla Polakow) od razu reaguja cisnieniem i spinaniem sie, bo maja kompleksy ich mozgi sa za male, zeby cos zrozumiec czy nawet wysmiac.

Nie sluchalem Go nigdy szczegolnie, ale za najnowsza plyte SZACUN. Polecam do auta.

Co to ''sprzedajnosci'' owego Pana. Wydal album, 34 utwory, fajna ksiazeczka ze zdjeciami dedykowanymi kazdemu utworowi z osobna, itd. za 35 bodajze zlotych. Podejrzewam, ze inni ''artysci'', wybrali by polowe z tych 34 utworow, wydali, sprzedali a potem druga polowe jako nowy album. ;-)

pi...........ka

2013-04-03, 21:01
tede swojego czasu dupa zarabiał wiec teraz niech nie kozaczy

repek1196

2013-04-03, 21:06
Tedego nigdy nie lubiłem i już pewnie nie polubie ... dla mnie to gruby narkoman po 3 odwykach ale ch*j tam - za ten wywiad leci piwko :D

Konikmamy

2013-04-03, 21:17
z rapów to tylko centrumstrona

B-B

2013-04-03, 21:28
Pytanie za 200 punktów, co was k***a mać obchodzi jego prywatne życie ?
To jest k***a raper a nie wasza matka !
Jebie mnie to czy jest po trzech odwykach i pięciu wizytach na AA czy nie.
Robi muzykę od czasów których połowa tutaj nie pamięta! A co lepsze robi to dobrze!
To was boli?

Ps. sram na spinkę gimbusów Peja vs Tede.

Executioner7

2013-04-03, 21:34
Macieyou napisał/a:

@up. Nie jest sprzedajną k***ą. Nigdy nie nawijał o prawilności, biedzie i takim pie**oleniu. Nawijał o tym, że kiedy nadejdze czas gdy będzie miał hajs i wyj***ne na wszystko, posłuchaj sobie "Wyścig szczurów" z zajebistej płyty S.P.O.R.T. i nie pie**ol;) Nazywanie człowieka sprzedajną k***ą za to, że zrealizował swoje plany i marzenia wg Ciebie jest ok?



i tu sie z Tobą zgodzę. Niech sobie sprawdzą jeszcze "Dyskretny chłód..." zajebisty kawałek. Czy nawet ostatni z innej troche beczki, ale na swoim, zajebistym na prawdę bicie, kawałek "Outro".

xXDoggXx

2013-04-03, 21:45
tylko czekać aż tede na buhhu albo kolejnym legalu zapoda kawałek "gimbusy" :D ma totalnie na was wyj***ne, śmieje się z was w swoich kawałkach a wy i tak się spinacie hejty hejty, szkoda mi was naprawdę

SkoczekCzarodziej

2013-04-03, 21:46
Jezu, widzę że żyjecie beef'em, i Jacek i Rychu są zajebiści, więc morda ścierwa lewackie, beef remis.

Peter-Norivotset

2013-04-03, 21:48
Dlaczego jest sprzedajną k***ą się pytacie?... Nie wierze, że trzeba to jeszcze tłumaczyć komuś. Nie chodzi o bitwe z Peją, ale o to co Tede robi/robił i robić będzie. Ale co ja tam wiem, zostanę nazwany gimbusem, który żyje dissami. Każdy ma swoje zdanie, ale żeby uważać, że Tede zasługuje na szacunek to pozdrawiam.

xXDoggXx

2013-04-03, 21:56
chłopaki szkoda słów na tych wszystkich hejcików, których matki nie myślały jeszcze o r*chaniu gdy na walkman'ach leciał Ein Killa Hertz

a ja bym poprosił o wytłumaczeni, jestem taki strasznie zacofany i po prostu nie rozumiem, jakbyś był taki miły i mnie oświecił

cerastes

2013-04-03, 22:54
kto to k***a w ogóle jest.. i jak można mieć ksywkę pikej ?? przecież od kopa robi się remake na pigej i takie pseudo przywiera do gościa który się tak ochrzcił jak gówno do buta..

shit mudafucka yoo