18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tęczowa zaraza

~Angel • 2020-03-02, 11:49
Osoby reprezentujące środowisko LGBT poczuły nagłą potrzebę wejścia do kościoła w którym mszę odprawiał biskup Marek Jędraszewski który określil to środowisko jako Tęczowa zaraza. Kordon policji uniemożliwił im wejście do kościoła. :lol:


Wiewór

2020-03-03, 08:04
Wojtech napisał/a:

Po co te głupie pedały chcą wejść do kościoła?



Do swoich ich ciągnie :-D

St...........on

2020-03-03, 11:53
poligon6 napisał/a:

W normalnym kraju za atak na policjanta byłby gaz w głupia lewacką mordek, potem gleba i dołe i postawione zarzuty.
A na dołku chleb z salcesonem, taki z zębami za 8,5 z biedronki.
Swoja droga że tez nie brzydzą się że takie gówno ich dotyka, wygląda na nacpanego i pewnie ma AIDS. Na marszach KOD-omitów i teczowych dewiantów jest kilka osób o których wiadomo ze maja AIDS. A policjanci sa nawet bez rekawiczek, podziwiam ich beztroske.



Hmmm ciekawe ... Z twojej wypowiedzi wynika że żywisz się salcesonem z biedronki za 8,50 i jesteś zarażony wirusem HIV .A i wiesz jak "dolek" wygląda, i chodzisz na wiece KODu , już wiem!!!!! Jesteś krtyptopedalem !! Zrób comeout i już nie będziesz musiał się ukrywać. :amused:

Wojtech napisał/a:

Po co te głupie pedały chcą wejść do kościoła?


Odbić ministrantów :amused:

niemalpa

2020-03-03, 16:14
Kaatole nie wpuszcza hahaha

jasnygwint

2020-03-04, 00:07
pies j***ł jednych i drugich :P
tylko nie wiem po ch*j tam policja ?

Kurde26

2020-03-04, 09:36
Gdyby oni chcieli się pomodlić... a oni chcą robić dym. Tania prowokacja ( żeby nie było wątpliwości jestem protestantem)