18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Techniczna solówka - MMA na ulicy

-Hunter • 2015-03-05, 12:56
Według komentarzy pod filmikiem jest to podobno dwóch kumpli rozwiązujących problem co to po walce dalej się przyjaźnili.


Akcja w sumie od początku, po 2:20 znowu stójka i kilka fajnych serii.


AngryCow

2015-03-06, 21:18
Odbierze ktos w koncu?

Keepo

2015-03-07, 00:56
Ryje z żelbetonu :piwo:

NeverWalkAlone

2015-03-07, 01:06
Dobre. Oby więcej takich solówek na sadolu :D

prawda

2015-03-07, 13:05
teraz jestem juz pewny ze jaranie sie mma to pedalstwo, kiedys ludzie obijali sobie mordy tak ze w koncu jeden padl i wygrany byl tylko jeden, ten lepszy, a teraz? najpierw mizianie sie jajami w parterze i wycieranie kolan, potem przerwa bo sie zasapali, potem znowu pare ciosow w powietrze bo kazdy boi sie dostac w morde, potem znowu dopadlo ich zmeczenie i laza w kolko i cos tam pie**ola, jest jeszcze nadzor sedziego z ulicy ktory patrzy aby tylko nikomu nic sie nie stalo a na koniec sie rozeszli, no k***a powaznie? mma zjada moje poranne gowno i sie nim delektuje

ktos tam jeszcze napisal "Piwko za solo tyle, że jak już się rozwiązuje jakieś konflikty to dbajcie też o swoje i przeciwnika zdrowie" ze k***a co? na wojnie tez bedziesz strzelal w krzaki zamiast we wroga bo mozesz go zranic? co sie stalo z prawdziwymi facetami z klasa i jajami, gdzie geny po naszej niczego sie nie bojacej i rozpie**alajacej wszystkich dookola husarii? teraz same p*zdy z wydmuszkami