18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Te naszywki...

~DMT • 2020-05-27, 12:36
Schowaj sobie do kieszeni...




cenioormo

2020-05-27, 15:30
EvilDog napisał/a:

Tak właśnie działa pranie mózgu , od momentu przełączenia Krymu w Rossi jest nakręcana propaganda że cały świat to rusofoby , a tak w ogóle to wszyscy kto nie za Rosją to są faszyści .
Na filmie widzimy przedstawiciela wyprania mózgu, gdzie wszędzie widzi faszystów (zwłaszcza jeśli ten faszysta jest młodszy od Ciebie i słabszy) , znam rosyjski i wymowa tego kmiotka -+ typowy sebiks z bramy , ale jest wyczuwalna w tonacji głosu prawdziwa złość i nienawiść do tego chłopca bo ma naszywkę faszystowską ....
chociaż tak naprawdę zapewne kupił tą kurtkę w jakimś H&M bo jest to naszywka wojsk powietrznych USA
Coraz bardziej mnie przeraża ten naród ponieważ mają dostęp do broni nuklearnej i naprawdę większości Rosjanom wydaje się że cały Zachód chcę ich zaatakować i zniszczyć



Na ramieniu to nie jest naszywka "air force" to po raz pajacu.
Na lewej piersi ma wronę SS, to po 2.
Więc zamilcz

sadefro

2020-05-27, 15:33
Teraz ten koles wie jakich naszywek nie bosic xd lekcja odrobiona

NafazowanyKoleś

2020-05-27, 15:41
EvilDog napisał/a:

Rosjanom wydaje się że cały Zachód chcę ich zaatakować i zniszczyć



No a nie jest tak?
USA zapie**ala po globie, napie**ala kogo chce i jak chce, eliminuje takich ludzi jak Kaddafi, buduje bazy wokół Iranu i wszędzie tam gdzie jest szansa na jakiś interesik, robi dymy, podpuchy, jednocześnie opłaca islamistów, pewnie ściśle współpracują z takimi śmieciami jak Soros. Lista może być długa jak tasiemiec.

Ale i tak wszystkiemu jak zwykle winni są Ruscy :krejzi:

Nie żebym z nimi sympatyzował, w zasadzie mam ich w dupie.
Ale bawi mnie, jak cały zachód z USA na czele pie**oli o tych Ruskich jacy są źli, za co są odpowiedzialni, że stanowią niewypowiedziane niebezpieczeństwo. Tyle że póki co Ruscy nic wielkiego nie zrobili, odj***nie nam tupolewa szczęście w nieszczęściu, niestety nie mogą powtórzyć bo nasz wódz naczelny nie podróżuje samolotem. Zresztą na arenie narodowej taka akcja w podległym państewku typu cebulandia i tak nikogo nie interesuje. Jakieś aneksje Krymu gdzie i tak każdy ma wyj***ne w ukrainę i się zastanawia jak to gówno powstało i do tej pory istnieje.

Pocieszam się tylko, że istnieje szansa, iż po Putinie naprawdę nastanie czas jakiegoś zadymiarza "typu Stalin" i wtedy dopiero zacznie się wywoływanie wilka z lasu. Jeszcze podpuszczona Rosja nakopie do dupy kilku niepokornym, mam nadzieję że w pierwszej kolejności rozjedzie państewko ze stolicą w Tel Awiw.

Voldmar

2020-05-27, 15:48
ch*ja widać co to za naszywka.... to może być dosłownie każdy inny ptak, niekoniecznie niemiecka wrona.
Łysy kacap sobie dorobił historyjkę i młody dostał wpie**ol. Bardziej mnie zastanawia co ma na ramieniu.

stilllek

2020-05-27, 16:22
EvilDog napisał/a:

Tak właśnie działa pranie mózgu , od momentu przełączenia Krymu w Rossi jest nakręcana propaganda że cały świat to rusofoby , a tak w ogóle to wszyscy kto nie za Rosją to są faszyści .
Na filmie widzimy przedstawiciela wyprania mózgu, gdzie wszędzie widzi faszystów (zwłaszcza jeśli ten faszysta jest młodszy od Ciebie i słabszy) , znam rosyjski i wymowa tego kmiotka -+ typowy sebiks z bramy , ale jest wyczuwalna w tonacji głosu prawdziwa złość i nienawiść do tego chłopca bo ma naszywkę faszystowską ....
chociaż tak naprawdę zapewne kupił tą kurtkę w jakimś H&M bo jest to naszywka wojsk powietrznych USA
Coraz bardziej mnie przeraża ten naród ponieważ mają dostęp do broni nuklearnej i naprawdę większości Rosjanom wydaje się że cały Zachód chcę ich zaatakować i zniszczyć



Albo im się to US Air Force do góry nogami nakleiło, albo jesteś dzbanem. Jedno i drugie podobnie prawdopodobne

Cryo

2020-05-27, 16:23
NafazowanyKoleś napisał/a:

Ale bawi mnie, jak cały zachód z USA na czele pie**oli o tych Ruskich jacy są źli, za co są odpowiedzialni, że stanowią niewypowiedziane niebezpieczeństwo. Tyle że póki co Ruscy nic wielkiego nie zrobili, odj***nie nam tupolewa szczęście w nieszczęściu, niestety nie mogą powtórzyć bo nasz wódz naczelny nie podróżuje samolotem. Zresztą na arenie narodowej taka akcja w podległym państewku typu cebulandia i tak nikogo nie interesuje. Jakieś aneksje Krymu gdzie i tak każdy ma wyj***ne w ukrainę i się zastanawia jak to gówno powstało i do tej pory istnieje.
Pocieszam się tylko, że istnieje szansa, iż po Putinie naprawdę nastanie czas jakiegoś zadymiarza "typu Stalin" i wtedy dopiero zacznie się wywoływanie wilka z lasu. Jeszcze podpuszczona Rosja nakopie do dupy kilku niepokornym, mam nadzieję że w pierwszej kolejności rozjedzie państewko ze stolicą w Tel Awiw.


:homer: Ja pie**olę... może lepiej odpocznij od pisania idiotycznych postów. Idź do szkoły i dowiedz się na historii pod czyim butem jeszcze niedawno byliśmy. Na geografii znajdź na mapie Ukrainę, a dowiesz się, że graniczy z Polską. O ataku na Gruzję, słyszałeś? Masz świadomość, że negocjowaliśmy wtedy uniezależnienie się od ruskich gazów i ropy? Dziś nie byłoby żadnego j***nego Nord Stream!
Chcesz czy nie USA będzie naszym strategicznym sojusznikiem, dopóki Rosja będzie dla nas realnym zagrożeniem. Pluj sobie dalej w tej zgrzybiałej piwnicy ruski trollu.
"Nic wielkiego nie zrobili" :homer: :homer: :homer:

35i

2020-05-27, 16:34
Jedyne prawilne naszywki u ruskich (i na Podlasiu), które nosi się z honorem.



marcin_g34 napisał/a:

ch*ja widać co to za naszywka.... to może być dosłownie każdy inny ptak, niekoniecznie niemiecka wrona.
Łysy kacap sobie dorobił historyjkę i młody dostał wpie**ol. Bardziej mnie zastanawia co ma na ramieniu.



Np. kiwi, a tak serio, to ten zbitek pikseli bardziej przypomina "wronkę" Luftwaffe lub orła noszonego przez lotników w wielu krajach, niekoniecznie niemieckich lub hitlerowskich (jak kto woli).

marvel321

2020-05-27, 16:57
Pocieszam się tylko, że istnieje szansa, iż po Putinie naprawdę nastanie czas jakiegoś zadymiarza "typu Stalin" i wtedy dopiero zacznie się wywoływanie wilka z lasu. Jeszcze podpuszczona Rosja nakopie do dupy kilku niepokornym, mam nadzieję że w pierwszej kolejności rozjedzie państewko ze stolicą w Tel Awiw.[/quote]

Wróć do szkoły baranie to sie dowiesz czemu świat nie nawidzi rosji. Rosja to synonim biedy, propagandy, kłamstw oraz okrucienstwa o nie dlatego że ktoś sie na nich uwziął tylko dlatego że tacy są. Rosja wyjebie izrael? Oni maja 313 glowic atomowych ( pozwolili na to amerykanie) putin z netajahu wóde pija i sie śmieją z takich jak ty. Rosja to nasz największy wróg politycznym, gospodarczy i wgl nie cierpie sk***ysynow. Powiedz mi jakim trzeba byc przychlastem żeby gloryfikowac kraj który uwaza nas za wroga nr 3 po usa i chinach.? Wytlumacz mi czemu twoi starzy a im ich starzy nie powiedzieli wam o tym co ruskie zrobili Polakom i co zrobili by jeszcze raz gdyby nie nato i usa. Mnie na histori uczyli że Niemcy nas zaatakowali a rosja wbila sztylet w plecy bo chciala naszych terenów ale bez ludzi. A Ciebie czego uczyli na historii? I kto? Chetnie mu najebie

Tom9310

2020-05-27, 17:28
bronksy napisał/a:

To chyba dobrze ze amunicji nie marnowali?
Przydaje się ona do walki z innymi żołnierzami a nie dzieciakami



Nie obrażając wszystkich Kobiet co na sadolu są napiszę Ci tylko krótko: Myślę trollu że gdyby Cię przenieść do tamtych czasów z Twoim myśleniem spokojnie byłabyś ulicznicą ;-)

Ze mnie się możesz naśmiewać ale z dzieci już nie mówiąc o dorosłych co w męczarniach i okrutnych rękach gineli nie potrafiłem inaczej sobie Ciebie wyobrazić

rafal.szejny

2020-05-27, 19:43
Deptać nacjonalistycznym k***om po mordach jak najbardziej! Browarek leci

LegusseQ

2020-05-27, 20:42
EvilDog napisał/a:

Tak właśnie działa pranie mózgu , od momentu przełączenia Krymu w Rossi jest nakręcana propaganda że cały świat to rusofoby , a tak w ogóle to wszyscy kto nie za Rosją to są faszyści .
Na filmie widzimy przedstawiciela wyprania mózgu, gdzie wszędzie widzi faszystów (zwłaszcza jeśli ten faszysta jest młodszy od Ciebie i słabszy) , znam rosyjski i wymowa tego kmiotka -+ typowy sebiks z bramy , ale jest wyczuwalna w tonacji głosu prawdziwa złość i nienawiść do tego chłopca bo ma naszywkę faszystowską ....
chociaż tak naprawdę zapewne kupił tą kurtkę w jakimś H&M bo jest to naszywka wojsk powietrznych USA
Coraz bardziej mnie przeraża ten naród ponieważ mają dostęp do broni nuklearnej i naprawdę większości Rosjanom wydaje się że cały Zachód chcę ich zaatakować i zniszczyć



Co Ty pie**olisz, gdzie Ty tam widzisz taka naszewkę?
Z podejściem Ruskich się zgodzę, dlatego ich j***ć.

ZgRyZ

2020-05-27, 22:12
aż miło poczytać.

sz3ena

2020-05-27, 23:28
crossdressphyxia napisał/a:

W Rosji dostał wpie**ol za noszenie symbolu nazistowskich Niemiec,a w Polsce dostaniesz wpie**ol za noszenie jakiegoś loga czy znaczku grupy jedenastu pedałów kopiących kulę z syntetycznej skóry do siatki innych jedenastu pedałów.



W Rosji też za to jest wpie**ol chyba nawet gorzej niż u nas

:roll:

bloodwar

2020-05-28, 06:08
Gościu pewnie ma jakąś wersję kurtki niemieckiej Luftwaffe z orłem z demobilu, jedyna różnica w znaczku tej formacji po wojnie jest taka, że zniknęła niesiona przez orła swastyka i przez wielu jest ona mylona z wersją z II wojny światowej, mój ziomek punkol też obskoczył kiedyś wpie**ol od półmózgów z Antify bo miał na sobie niemiecką kurtkę z demobilu

suchysongoful

2020-05-28, 06:46
crossdressphyxia napisał/a:

W Rosji dostał wpie**ol za noszenie symbolu nazistowskich Niemiec,a w Polsce dostaniesz wpie**ol za noszenie jakiegoś loga czy znaczku grupy jedenastu pedałów kopiących kulę z syntetycznej skóry do siatki innych jedenastu pedałów.



Ta u ruskich jest zdecydowanie lepiej
Przeprowadź się

:mrgreen: