18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Te naszywki...

~DMT • 2020-05-27, 12:36
Schowaj sobie do kieszeni...




Pralpunkt

2020-05-27, 12:53
Dokładnie co to za naszywki

~DMT

2020-05-27, 12:54
kickyourheadoff napisał/a:

co to za naszywki, kojarzy ktoś?



Ja. Ale macie lekcję do odrobienia... :amused:

chocho

2020-05-27, 12:55
Pewnie jakieś sprawności harcerskie i drugi kacap pozazdrościł.

Tom9310

2020-05-27, 13:02
Jedna na szybko na kurtce to niemiecka Wrona. Zresztą powinniście skojarzyć jak Rosjanin mówi "faszysty". Kiedyś spotkałem gościa który wydziarał sobie na karku Faszystowską wronę więc u nas też przydałby się porządny wpie**ol niektórym tego typu osobnikom. Pragnę tylko przypomnieć że podczas Powstania Warszawskiego niemieccy żołnierze w jednej z polskich szkół pozabijali dzieciaki kolbami od karabinów żeby nie marnować amunicji ;-)

35i

2020-05-27, 13:04
Tom9310 napisał/a:

Jedna na szybko na kurtce to niemiecka Wrona. Zresztą powinniście skojarzyć jak Rosjanin mówi "faszysty". Kiedyś spotkałem gościa który wydziarał sobie na karku Faszystowską wronę więc u nas też przydałby się porządny wpie**ol niektórym tego typu osobnikom. Pragnę tylko przypomnieć że podczas Powstania Warszawskiego niemieccy żołnierze w jednej z polskich szkół pozabijali dzieciaki kolbami od karabinów żeby nie marnować amunicji



Nie zapominajmy o ukraińcach.

C0C0JUMBO

2020-05-27, 13:12
"wolność, równość, tolerancja" - gdzie się podziały te pojeby? :mrgreen:

Pralpunkt

2020-05-27, 13:18
To k***a za mało go zlał, mógł go skopać po jajach i nasrav na niego,
Ale i tak ziomek ma piwo że robi porządek z takimi śmieciami

crossdressphyxia

2020-05-27, 13:19
W Rosji dostał wpie**ol za noszenie symbolu nazistowskich Niemiec,a w Polsce dostaniesz wpie**ol za noszenie jakiegoś loga czy znaczku grupy jedenastu pedałów kopiących kulę z syntetycznej skóry do siatki innych jedenastu pedałów.

Pedofilek

2020-05-27, 13:43
Tom9310 napisał/a:

Jedna na szybko na kurtce to niemiecka Wrona. Zresztą powinniście skojarzyć jak Rosjanin mówi "faszysty". Kiedyś spotkałem gościa który wydziarał sobie na karku Faszystowską wronę więc u nas też przydałby się porządny wpie**ol niektórym tego typu osobnikom. Pragnę tylko przypomnieć że podczas Powstania Warszawskiego niemieccy żołnierze w jednej z polskich szkół pozabijali dzieciaki kolbami od karabinów żeby nie marnować amunicji



To chyba dobrze ze amunicji nie marnowali?
Przydaje się ona do walki z innymi żołnierzami a nie dzieciakami

IOI

2020-05-27, 14:19
co za roznica jakie naszywki, patola zawsze znajdzie jakis powod zeby wpie**olic komus slabszemu. moge sie zalozyc o kase ze jakby szedl jakis lysy kark w takiej kurtce to ten wielki obronca narodu by nawet slowem do niego nie pisnal, skulil by sie grzecznie i udawal ze nic nie widzi

boss.

2020-05-27, 14:26
bronksy napisał/a:

To chyba dobrze ze amunicji nie marnowali?
Przydaje się ona do walki z innymi żołnierzami a nie dzieciakami



j***ny troll

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-27, 14:43
~DMT napisał/a:

Ja. Ale macie lekcję do odrobienia...



Ale na tym filmiku te naszywki h*ja widać.
Ale jak cyrylica dostaje po ryju to tylko pochwalać...

EvilDog

2020-05-27, 14:59

Tak właśnie działa pranie mózgu , od momentu przełączenia Krymu w Rossi jest nakręcana propaganda że cały świat to rusofoby , a tak w ogóle to wszyscy kto nie za Rosją to są faszyści .

Na filmie widzimy przedstawiciela wyprania mózgu, gdzie wszędzie widzi faszystów (zwłaszcza jeśli ten faszysta jest młodszy od Ciebie i słabszy) , znam rosyjski i wymowa tego kmiotka -+ typowy sebiks z bramy , ale jest wyczuwalna w tonacji głosu prawdziwa złość i nienawiść do tego chłopca bo ma naszywkę faszystowską ....

chociaż tak naprawdę zapewne kupił tą kurtkę w jakimś H&M bo jest to naszywka wojsk powietrznych USA

Coraz bardziej mnie przeraża ten naród ponieważ mają dostęp do broni nuklearnej i naprawdę większości Rosjanom wydaje się że cały Zachód chcę ich zaatakować i zniszczyć