18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tatuś z dziećmi

crossdressphyxia • 2021-07-27, 14:46
Bardzo zmęczony wychowaniem.


Rutik

2021-07-27, 19:10
A ja mam pewną dawkę pogardy i beki, że nadal jesteś imbecylem który nie potrafi rozróżnić 2 sytuacji o których mówimy. Nie będę ci wyjaśniał na czym polega imprezowanie solo a opieka nad dziecmi bo jak widzę żadnego w życiu nie zaznałeś. Zresztą na twoje dwa zwoje w mózgu odpowiedzialne za oddychanie i wrzucanie filmików do internetu to zbyt wiele.

Halman

2021-07-27, 19:26
Rutik, już, juz, spokojnie, juz dobrze, oddychaj głęboko, będzie dobrze...

Rutik

2021-07-27, 20:01
Halman napisał/a:

, już, juz, spokojnie, juz dobrze, oddychaj głęboko, będzie dobrze...



Potrzeba mi więcej niż głębokich oddechów, żeby ogarnąć Twój tok myślenia.

JednorękiBandyta

2021-07-27, 21:43
Szczerze bardziej mi to wygląda na brata niż ojca...

Dzieci są dość porządnie ubrane a on to mimo kiepskiej jakości to wydaje się dość młody...

Andre1945

2021-07-28, 13:01
Cytat:

A ja mam pewną dawkę pogardy i beki, że nadal jesteś imbecylem który nie potrafi rozróżnić 2 sytuacji o których mówimy. Nie będę ci wyjaśniał na czym polega imprezowanie solo a opieka nad dziecmi bo jak widzę żadnego w życiu nie zaznałeś. Zresztą na twoje dwa zwoje w mózgu odpowiedzialne za oddychanie i wrzucanie filmików do internetu to zbyt wiele.



O, jakiś sadolowy ćpunek się znalazł, pewnie co piąteczek blancik i mefedronik, że tak się oburzył :mrgreen:

Kamil3l

2021-07-28, 17:38
JaTylkonaChwile napisał/a:

tatus odpowiedzialny - wlasnie wraca z centrum sczzepien, przyjal 2gą dawke szczypawki na srowida



no następny z bandy debili, co wstawia zj***ne monotematyczne teksy z covid. Tak im przeszkadza ta pandemia i są przeciwni szczepionką, a k***a szczekają o tym co chwilę, nawet jak nie na temat. No banda głąbów bez celu w życiu. W dupe sobie wsadźcie te wasze żarciki i rycie buły innym. Kółko sobie załóżcie i konfrontujcie się z tymi co są jebnięci w drugą stronę. Dajcie normalnym ludziom mieć wyj***ne jak chcą.