18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tatuś z dziećmi

crossdressphyxia • 2021-07-27, 14:46
Bardzo zmęczony wychowaniem.


Halman

2021-07-27, 14:53
tatuś za młodego ćpał różne gówna ale teraz jest już dorosły i odpowiedzialny...

C0C0JUMBO

2021-07-27, 14:58
Stara k***a też idzie i nie reaguje. Trauma dzieci. Katastrofa 3 pokoleń na jednym obrazie. Tamte narody to juz na zawsze będą pie**olnięte...

PoProstuNIKT

2021-07-27, 15:14
C0C0JUMBO napisał/a:

Stara k***a też idzie i nie reaguje. Trauma dzieci. Katastrofa 3 pokoleń na jednym obrazie. Tamte narody to juz na zawsze będą pie**olnięte...



a co ma zrobić? stara babcia dostanie lepe od takiego narkusa to na ch*j sie ma wpie**alać? mozesz zaj***ć peleryne superbohatera i nawracać ludzi jak takiś kozak.

a jak wiadomo
kozak w necie p*zda w świecie

nebelwerfer

2021-07-27, 15:29
"- tata daj ręke i idziemy do domu
- daj ręke daj ręke, łatwo powiedzieć. Was tu sześciu, a ja ręce mam dwie"

JaTylkonaChwile

2021-07-27, 16:20
tatus odpowiedzialny - wlasnie wraca z centrum sczzepien, przyjal 2gą dawke szczypawki na srowida :D

mesjans

2021-07-27, 16:33
ch*j nie ojciec, sam się naćpał dzieciom nie dał.

enerpeka

2021-07-27, 17:47
Jak ja k***a nienawidzę ćpunów. Nieistotne czy marihuana, wóda, mefedron czy hera. Ćpun to ćpun.

35i

2021-07-27, 17:48
htp napisał/a:

My nie gorsi.



Jelonki. Mieszkam tutaj i zaprawdę powiadam wam, że to standard.

Insaner

2021-07-27, 18:12
C0C0JUMBO napisał/a:

Stara k***a też idzie i nie reaguje. Trauma dzieci. Katastrofa 3 pokoleń na jednym obrazie. Tamte narody to juz na zawsze będą pie**olnięte...



A Ty myślisz, że w Polsce by ktoś zareagował? Każdy cwany w internecie, ale jak widzi wypadek czy takie zdarzenie w rzeczywistości to myśli sobie na zasadzie "a co ja będę sobie robił problemy.. ktoś zaraz podejdzie i się tym zajmie".

zerwikaptur

2021-07-27, 18:12
ecnart napisał/a:

a co ma zrobić? stara babcia dostanie lepe od takiego narkusa to na ch*j sie ma wpie**alać? mozesz zaj***ć peleryne superbohatera i nawracać ludzi jak takiś kozak.
a jak wiadomo
kozak w necie p*zda w świecie



Jak to co ? narobic rabanu dzieci uspokoic zaopiekowac sie nimi .Wystarczy wykonac pierwszy krok a z dziesieciu przechodniow dwoch zareaguje .Cpun taki wystrzelony ze lepe to on moze jedynie przyjac na pysk k***a to bydle ledwo stoi .

Rutik

2021-07-27, 18:59
Halman napisał/a:

tatuś za młodego ćpał różne gówna ale teraz jest już dorosły i odpowiedzialny...



No śmieszny w ch*j jesteś za co dostałeś całego jednego browara jak widzę. Chcesz być sarkastyczny ale to też ci nie wyszło. Dzieciaki powinne być mu odebrane a koleś na leczenie i tyle w temacie. Jak chcesz zabłysnąć to na przyszłość musisz się bardziej postarać.

Halman

2021-07-27, 19:05
Rutik napisał/a:

No śmieszny w ch*j jesteś za co dostałeś całego jednego browara jak widzę. Chcesz być sarkastyczny ale to też ci nie wyszło. Dzieciaki powinne być mu odebrane a koleś na leczenie i tyle w temacie. Jak chcesz zabłysnąć to na przyszłość musisz się bardziej postarać.


mam pewną dawkę uznania że zajarzyłeś o kim to...