18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tatuaże pozbawiające człowieczeństwa

pi...........ja • 2017-10-22, 22:24
Jak zrobić z siebie ludzki śmieć i/lub przyznać do problemów z głową

Argeusz

2017-10-22, 22:37
Ten z szachownicą na mordzie rozj***ł mnie totalnie :D

ar...........21

2017-10-22, 22:41
Kiedyś tatuaże były zarezerwowane dla wąskiej grupy ludzi z kryminalnym rodowodem. Dzisiaj natomiast byle p*zda sobie robi kolorowy rękaw i chodzi z podwiniętymi rękawami koszuli po galerii i pajacuje.

Pieszczoch25

2017-10-22, 23:28
arves121 napisał/a:

Kiedyś tatuaże były zarezerwowane dla wąskiej grupy ludzi z kryminalnym rodowodem. Dzisiaj natomiast byle p*zda sobie robi kolorowy rękaw i chodzi z podwiniętymi rękawami koszuli po galerii i pajacuje.



Mój dziadek ma 92 lata i ma tatuaż na prawej ręce z Uwaga!!! wojska!

parolpl

2017-10-23, 00:33
@ arves121
Już się nie kompromituj, że znasz pochodzenie tatuaży.

Co do filmiku, to kilka jest fajnych i widać, że nie były robione przez amatora i że ktoś miał jakiś głębszy pomysł. Farbowanie oczu pozostawię bez komentarza.

zygmunt151

2017-10-23, 02:53
Cytat:

job removing tattoos = tatuaże pozbawiające człowieczeństwa


Pietras, widać że poprawność polityczna co u ciebie na śniadanie :D W rankingach EU Polska jest w czołówce krajów gdzie pracuje się najwięcej a zarabia najmniej. I tak się trzymamy :D Dobrze prawisz!

mygyry

2017-10-23, 08:08
W sumie to mamy to 2 rodzaje ludzi. Jedni zrobili sobie popisowy tatuaż, bardzo profesjonalny za który zapłacili od ch*ja kasy, ale im wszystko jedno, bo są nieźle ustawieni i nie muszą się martwić, że ktoś ich nie przyjmie na kasie w markecie, oraz mamy również tu grupę pajaców z dna społecznego, którzy za paczkę fajek wyj***li jakiś żenujący napis, przybijając sobie tym samym podeszwy swojego bytu do owego dna, żeby nie udało się im nigdy wyżej podskoczyć a jedyne co im zapewni byt to pobyt w więzieniu ;-)

biala20

2017-10-23, 12:24
Pieszczoch25 napisał/a:



Mój dziadek ma 92 lata i ma tatuaż na prawej ręce z Uwaga!!! wojska!



92 lata powiadasz... To ch*j wie, ile lat on w tym wojsku był! To jak w kryminale! Swoją drogą, tatuaż to esencja murzyńskości! Tylko że na czarnych nie widać!

pi...........ja

2017-10-23, 13:17
Mnie aż ciarki przeszły na widok dziąseł. Niby nie widać jak człowieka-szachownicy i bieżnika ale ten wygrał pierwszeństwo do psychiatry.

krasnal_hałabała

2017-10-23, 13:56
@2up, Chyba nie wiesz... właściwie to nikt z was nie wie skąd wzięły się tatuaże, tatuaże pojawiały się w różnych społecznościach, jeśli dla ciebie tatuaż to esencja murzyńskości to powiedz to celtyckim Piktom których symboli używają dzisiaj nienawidzący asfaltu skini i wszyscy nienawidzący asfaltu. Tatuaże były zarezerwowane kiedyś owszem, ale nie dla gangusów tylko dla wojowników lub kapłanów.

Azus

2017-10-23, 18:00
Ale Marcina dziary są spoko , jemu pasują i tyle .

saves

2017-10-23, 18:02
A tutaj coś z naszego podwórka









Ciekawe, czy zgadniecie kim ona jest? Podpowiem, że jej dziadziuś był premierem i pokazał jak mężczyzna kończy. :D

darex99

2017-10-23, 19:06
Aby było jasne ja tatuażu nie mam i nie planuję, ale rozpie**ala mnie jedno - mianowicie pie**olenie ludzi i gdzie on teraz pracę znajdzie łolaboga łolaboga?? To chyba logiczne, że jak ktoś ma takie rysunki na twarzy to:
A-nie musi pracować bo ma przykładowo kasy w ch*j np. z zawodu syn/córka
B-pracuje w zawodzie gdzie to nie przeszkadza (np. w salonie tatuażu)
C-jest kryminalistą i pracę ma w dupie

FalconNam

2017-10-23, 19:23
O ch*j chodzi z,drugą dziarą? Kozackie rękawy, zazdroszczę i piwo dla tatuażysty