18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tatuaż z błogosławionym Janem Pawłem drugim

Raskolnikow • 2014-03-20, 19:46

Znalezione na stronie gdańskiego studia Pandemonium Tattoo. Czekam na cytat ze szpilki, pozdrawiam.

jeloo

2014-03-21, 10:38
Jestem wierzący i sam przecież opowiadam dowc**y o Kościele, sam śmieję się jak ktoś powie coś śmiesznego o księdzu pedofilu, stworzeniu świata itp. Trzeba mieć do wszystkiego dystans, nie można oburzać się za niewinny żarcik, taka jest prawda. Jak ktoś oburza się na dowcip, co ksiądz daje za loda, to jest już trochę nienormalne.

Ale, mieć dystans, nie oznacza mieć wyj***ne na wszystko. Nie szanowni koledzy, nie wolno robić wszystkiego. Powinniśmy mieć szacunek do drugiej osoby. Jeśli mam być szczery, to nie spotkałem jeszcze Ateisty który drwiłby z tego, że jestem wierzący. Celowo napisałem z dużej litery bo ateista ateiście nierówny. Taki prawdziwy Ateista ma smak, wyczucie, nie jara go jeżdżenie po wierze, bo ma to po prostu w dupie. Tak samo jak ja mam w dupie, że jest ateistą i patrzę na niego jak na człowieka, tak i on ma w dupie, że jestem wierzący i patrzy na mnie jak na człowieka. Nie interesuje go czy wierzę w Boga, Allaha, Jechowę, czy talerz latającego spaghetti.

No i są ateiści gimbazjalni, i nie chodzi tu o wiek, tylko o stan umysłu. Ich sposób myślenia jest bardzo prosty, wszystko co najeżdża na kościół, jest zajebiste. A im bardziej dowcip obrzydliwszy, tym lepiej. A to już cofanie się do etapu, kiedy żyliśmy na drzewach.

Nauczcie się, że można sobie żartować, bo to jest najnormalniejsze w świecie, ale nie wolno przy tym przekroczyć pewnej granicy jaką jest szacunek dla drugiej osoby.

milosciprzyjazn

2014-03-21, 11:36
Cytat:

@up nie bardzo rozumiesz o co nam chodzi... Problemem nie jest obiekt drwi a ich poziom. Pedofilia, pedofilia, pedofilia - i to nawet nie w sadystycznej formie. Ot, szczytem sadolowej finezji jest tu" a ksiądz dzieci r*cha!".... No k***a, ile można? Pierwsze 1000 razy to było śmieszne, ale nawet najlepszy żart opowiedziany w ch*j razy przestaje bawić. Problem z żartami z religii jest taki, że autor rzuca czerstwym betonem a potem on i grupka gimboateistycznej wzajemnej adoracji podnieca się samym faktem, że ktoś na kościół najechał. Nie ważne jak a ważne, że. Wyobraź sobie, że ze 30% kawałów na stronie to lekkie różne przeróbki na podstawie:
"Wiesz co?
-Co?
-Gówno!"


Ta, ale żarty o ciapakach jebiących kozy, kobietach w kuchni i rudzielców można wałkować w nieeeskończoność. Dobrze wiem o co chodzi. Chodzi o wasz relatywizm moralny, czarny humor który pozwala wam obśmiewać nawet umierające w Afryce dzieci i inne religie, ale nie katolicyzm!
Siejecie wiatr, to teraz zbierajcie burzę. najeżdżacie na wszystko, to nie dziwcie się że niektórzy zaczynają najeżdżać na was, tyle.

@jeloo
Nie chce mi się drugi raz tego samego pisać. Dla was granice pojawiają się wtedy, gdy coś zaczyna dotyczyć waszych uczuć religijnych. Wobec innych nie macie takich granic i ta strona jest tego najlepszym dowodem. Zwykła hipokryzja i obłuda

Prokurator

2014-03-21, 13:10
@milosciprzyjazn TO Jjest sadol nie demoty


Dziekuje do widzenia, z swoimi moralnymi wykładami spadaj na demoty, czy kwejka tam ludzie z takimi nickami jak Twój pasują

Raskolnikow

2014-03-21, 15:56
Kezcuz napisał/a:

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludz



Nie wierze, ze tak dlugo musialem czekac! Browar.

Zarammoth

2014-03-21, 17:20
RapujacyToster napisał/a:


Podsumowując:
- jeździł po świecie
- uśmiechał się i opowiadał zabawne historyjki
- CHCIAŁ pokoju na świecie, braku nienawiści rasowej, religijnej i narodowej, braku głodu, kwiatuszków i ładnej pogody :D

No super, ja też chcę i co z tego? Nie można się ze mnie śmiać? Zostanę błogosławionym?

Poza tym jego poglądy coś różnią się od poglądów typowego katolika-sadola... Hmm...

maniiiek

2014-03-21, 19:11
milosciprzyjazn napisał/a:

Dobrze wiem o co chodzi.



Masz zdolności dedukcji godne Macierewicza.... Chodzi o to, że te kawały co się ostatnio pojawiają są po prostu ch*jowe.
Cytat:

Ta, ale żarty o ciapakach jebiących kozy, kobietach w kuchni i rudzielców można wałkować w nieeeskończoność.

Pod takimi kawałami kiedy są ch*jowe też są komentarze zwracające na to uwagę. Nie ma tam za to posranych atoli, którzy nie pozwolą złego słowa powiedzieć nawet o najbardziej ch*jowym dowcipie jeśli padnie tam słowo "ksiądz".
milosciprzyjazn napisał/a:

Siejecie wiatr, to teraz zbierajcie burzę. najeżdżacie na wszystko, to nie dziwcie się że niektórzy zaczynają najeżdżać na was, tyle.


k***a... Mam udawać, że ch*jowe kawały są zajebiste bo jakiś debil może poczuć się urażony.... Chłopie, masz pretensje bo obrażam twoje uczucia antyreligijne czy co? Jeśli tak, to wiedz że sram na twoje uczucia! Ja chciałbym tylko żeby te dowc**y to był porządny, czarny humor o ludziach w czarnych kieckach a nie oklepane "a ksiądz dzieci r*cha".

milosciprzyjazn

2014-03-22, 11:00
maniiiek napisał/a:

Masz zdolności dedukcji godne Macierewicza.... Chodzi o to, że te kawały co się ostatnio pojawiają są po prostu ch*jowe.


Dobra, dla ciebie są ch*jowe, dla innych są dobre. Nie wszystkich śmieszy to samo, a sadol nie jest twoją stroną, więc nie ty decydujesz co trafia na główną, tylko większość osób, która da piwa konkretnemu tematowi.skoro jakiejś grupie ludzi się podoba, to ma prawo być na głównej, i tyle.
A jeżeli to są zdolności dedukcji na poziomie Macierewicza, to trudno aż znaleźć porównanie na twoje...
maniiiek napisał/a:

Pod takimi kawałami kiedy są ch*jowe też są komentarze zwracające na to uwagę. Nie ma tam za to posranych atoli, którzy nie pozwolą złego słowa powiedzieć nawet o najbardziej ch*jowym dowcipie jeśli padnie tam słowo "ksiądz".


A skąd to niby wiesz? Robiłeś jakiś sondaż, przejrzałeś choć połowę tematów, wszystkich tam komentujących i dających piwa? Wydaje mi się, że po prostu gówno o tym wiesz. Ostatnio akurat coraz częstszym zjawiskiem są komentarze ateistów, którzy to bronią biednych, zawsze pokrzywdzonych katolików przed bezlitosnymi najazdami sadoli. Dosłownie w 80% anty-katolickich tematach znajdziesz choć jeden taki komentarz, gwarantuje ci to.
maniiiek napisał/a:

k***a... Mam udawać, że ch*jowe kawały są zajebiste bo jakiś debil może poczuć się urażony.... Chłopie, masz pretensje bo obrażam twoje uczucia antyreligijne czy co? Jeśli tak, to wiedz że sram na twoje uczucia! Ja chciałbym tylko żeby te dowc**y to był porządny, czarny humor o ludziach w czarnych kieckach a nie oklepane "a ksiądz dzieci r*cha".


Twoja konsekwencja mnie po prostu niszczy... To ty masz w tym temacie pretensje do ludzi, którym się to podoba, no k***a. Jeżeli jest na głównej, to znaczy że są osoby, którym się to po prostu podoba i twoja opinia jest tutaj gówno warta, dlatego nie rozumiem czemu w ogóle tracisz czas na pisanie w tym ch*jowym temacie? Nie masz nic ciekawszego do roboty? Jeżeli narzekasz na poziom tych żartów, to rusz łepetyną i sam wykmiń coś śmiesznego zamiast pie**olić

oc...........an

2014-03-22, 16:51
Milicja zatrzymuje groźnego pedofila - niestety miał on wtyki i zamiast niego do więzienia poszedł niewinny człowiek (Mariusz się chyba nazywał).


maniiiek

2014-03-22, 18:30
milosciprzyjazn napisał/a:

Nie wszystkich śmieszy to samo, a sadol nie jest twoją stroną, więc nie ty decydujesz co trafia na główną, tylko większość osób, która da piwa konkretnemu tematowi.skoro jakiejś grupie ludzi się podoba, to ma prawo być na głównej, i tyle.


Czyli jak coś mi się nie podoba to mam siedzieć cicho bo źle się z tym czujesz? Do reszty posrało kolegę czy co?
milosciprzyjazn napisał/a:

A skąd to niby wiesz? Robiłeś jakiś sondaż, przejrzałeś choć połowę tematów, wszystkich tam komentujących i dających piwa? Wydaje mi się, że po prostu gówno o tym wiesz. Ostatnio akurat coraz częstszym zjawiskiem są komentarze ateistów, którzy to bronią biednych, zawsze pokrzywdzonych katolików przed bezlitosnymi najazdami sadoli. Dosłownie w 80% anty-katolickich tematach znajdziesz choć jeden taki komentarz, gwarantuje ci to.


Ja pie**olę.... Przecież ja nie o tym, po ch*j się produkujesz jak nie na temat? Chodzi mi o to, że UWAGA SKUP SIĘ! Pod ch*jowymi kawałami na tematy przez ciebie wymienione ludzie narzekają. Natomiast jak ktoś narzeka na ch*jowy kawał o kościele to zawsze znajduje się jakiś debil, który wmawia ludziom że są fanatykami religijnymi... Nie k***a, ch*jowy kawał to ch*jowy kawał. Czy o murzynach, czy o ciapatych, o kościele czy nawet j***nych krasnoludkach - ch*jowe to krytykuję. A nie patrzę na to aby nie urazić uczuć antyreligijnych jakiegoś gimboatola.
milosciprzyjazn napisał/a:

Jeżeli jest na głównej, to znaczy że są osoby, którym się to po prostu podoba i twoja opinia jest tutaj gówno warta, dlatego nie rozumiem czemu w ogóle tracisz czas na pisanie w tym ch*jowym temacie?

są osoby, którym r*chanie dzieci się podoba to co? Krytykować tego nie wolno? A limity na główną są tak małe, że argument jest ch*j warty. Natomiast 115 piw to cały ch*j

milosciprzyjazn

2014-03-22, 21:09
maniiiek napisał/a:

Czyli jak coś mi się nie podoba to mam siedzieć cicho bo źle się z tym czujesz? Do reszty posrało kolegę czy co?


A czy coś takiego napisałem? Nie, wytłumaczyłem ci tylko dlaczego nie ty jesteś od decydowania co jest ch*jowe, a co nie, bo ludzi śmieszą różne rzeczy. A prawda jest taka, że cały ten portal to jedna wielka spirala żenująco nieśmiesznego humoru o tym samym - o ciapakach jebiących kozy, o ludziach rozjeżdżanych przez samochody, o kobietach w kuchni, głodujących dzieciach, księzach r*chających dzieci, żydach, rudych, cyganach itd itd Jednym słowem, pożywka ze stereotypów i tego, co najsmutniejsze w naszym świecie. Równie dobrze możesz zbojkotować cały ten portal, bo tobie przeszkadza akurat humor anty-katolicki. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
maniiiek napisał/a:

Ja pie**olę.... Przecież ja nie o tym, po ch*j się produkujesz jak nie na temat? Chodzi mi o to, że UWAGA SKUP SIĘ! Pod ch*jowymi kawałami na tematy przez ciebie wymienione ludzie narzekają. Natomiast jak ktoś narzeka na ch*jowy kawał o kościele to zawsze znajduje się jakiś debil, który wmawia ludziom że są fanatykami religijnymi... Nie k***a, ch*jowy kawał to ch*jowy kawał. Czy o murzynach, czy o ciapatych, o kościele czy nawet j***nych krasnoludkach - ch*jowe to krytykuję. A nie patrzę na to aby nie urazić uczuć antyreligijnych jakiegoś gimboatola.


Więc chcesz mi powiedzieć że jeżeli będę narzekał na ch*jowy kawał o ciapakach, pedałach albo srender, to nie zostanę zbluzgany od lewaków? Od pedała, od komucha, od gimboateusza i potomka hitlera? tak się k***a składa, że w każdym temacie tak jest. Otwórz po prostu oczy, wszędzie masz to samo. To że jesteś pełen obłudy i twoją misją jest akurat ochrona dobrego imienia KK nie zmienia faktu, że wszędzie pojawiają się podobne gównoburze, polegające na zwyzywaniu osoby krytykującej najbardziej pejoratywnymi (w mniemaniu tychże grup) wyzwiskami. W temacie prawaków, jesteś lewakiem. W temacie ateistów, religijnym fanatykiem. Patrzysz tylko na jedną stronę
maniiiek napisał/a:

są osoby, którym r*chanie dzieci się podoba to co? Krytykować tego nie wolno? A limity na główną są tak małe, że argument jest ch*j warty. Natomiast 115 piw to cały ch*j


k***a, żelazna logika... nie. Porównujesz pedofilię do jakiegoś ch*jowego żartu. No to mnie przekonałeś

Tak, limity są jakie mają być według regulaminu i to twój problem, że ci się to nie podoba. 20 piw jest, to jest główna. dziękuję

Boże, co za zj***na dyskusja :roll:

maniiiek

2014-03-23, 18:36
@up przeczytaj powyższy komentarz jeszcze raz, bo nie lubię się powtarzać. A jak nie zrozumiesz to jeszcze raz. A potem znowu i znowu. I aż do skutku, aż do tej twojej zakutej pały dotrze, że nie obiekt dowcipu jest problemem a to, że dowcip jest ch*jowy.