18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tatuaż z błogosławionym Janem Pawłem drugim

Raskolnikow • 2014-03-20, 19:46

Znalezione na stronie gdańskiego studia Pandemonium Tattoo. Czekam na cytat ze szpilki, pozdrawiam.

staffior

2014-03-20, 22:48
Jestem ateistą, ale bójcie się boga i do piekła z tym satanistą co takie coś sobie wydziarał

ktbffh

2014-03-20, 22:50
Na pewno w "lewicowym" towarzystwie koledzy zazdroszczą tatuażu.

to...........tt

2014-03-20, 23:04
Prokurator napisał/a:

@CYCONAUTA Gdzieś trzeba wykorzystywać dopiero co zdobytą wiedze, dziś liczenie do 3 jutro kolory a kto wie po jutrze kształty? :roll:



Nie przesadzaj... kształty to dopiero w pierwszej klasie podstawówki, bo w przedszkolu dzieci miałyby za dużo pracy domowej. Po kształtach szlaczki, a później literki! Wreszcie teken będzie mógł sam napisać coś innego, coś od siebie, niż ctr+c ctr+v, oczywiście dla niego to "cirtl" + c i "cirtl" + v.

0makumaku

2014-03-20, 23:12
kanonizacja tuż too (ta too), a on jakiś nieczysty-bród zalazł pod skórę

KMD

2014-03-20, 23:13
Zajebisty tatuaż!



p.s papieża to wy szanujcie!

zuraw2011

2014-03-21, 00:05
To nie chodzi o to głąby że Papież pełnił ważną funkcję kościelną,tylko o to ile dobrego zrobił dla świata,lubię mocne dowc**y ale ta dziara jest opór słaba i powinien mu ją ktoś wyciąć nożem do tapet :-D

Zarammoth

2014-03-21, 00:22
zuraw2011 napisał/a:

To nie chodzi o to głąby że Papież pełnił ważną funkcję kościelną,tylko o to ile dobrego zrobił dla świata,l


Wymień chociaż tych 10 dobrych rzeczy. Nie, przynajmniej 5. Lecisz. Tylko uczciwie - bez pomocy Google.

Już 1000 raz słyszę, że "nie wolno się śmiać", "tyle zrobił", "wielki człowiek". A jak padnie pytanie o konkrety to nagle cisza jak makiem zasiał.

RapujacyToster

2014-03-21, 00:57
Zarammoth napisał/a:


Wymień chociaż tych 10 dobrych rzeczy. Nie, przynajmniej 5. Lecisz. Tylko uczciwie - bez pomocy Google.

Już 1000 raz słyszę, że "nie wolno się śmiać", "tyle zrobił", "wielki człowiek". A jak padnie pytanie o konkrety to nagle cisza jak makiem zasiał.



Z pomocą google
Cytat:

Jan Paweł II w całym swym pontyfikacie podkreślał jak ważne jest to żeby wzajemnie się szanować bez względu na religię, rasę, pochodzenie. Dążył do zjednoczenia wszystkich religii, był między innymi w cerkwii prawosławnej, synagodze rzymskiej jako pierwszy papież w historii a także w kościele luterańskim również jako pierwszy papież w historii. Jan Paweł II chciał aby ludzie tak samo jak on nie robili między sobą podziałów. Starał się jak mógł dobrze wypełnić swoją posługę licznie pielgrzymował wiedział, że dzięki temu uda mu się zjednoczyć więcej ludzi. Często kosztem było jego zdrowie mimo to on nie poprzestawał. Kochał Boga i swoich bliźnich w taki sposób że wzbudzał szacunek u innych wyznawców religii. Jana Pawła II kochają wszyscy za to jakim był papieżem, człowiekim myślę, że dobre jest określenie Jan Paweł II papież, który pozostał człowiekim. Dla każdego czlowieka miał życzliwe serce pełne ciepła miłości przebaczył człowiekowi który chciał go zabić. Cały świat pamięta jak przyszedł do niego do celi. Jan Paweł II w całym swym życiu pozostał oddany Bogu niejednokrotnie bardzo cierpiał. Nie poddawał się, przebaczał, kochał i szanował każdego człowieka. Wszystko w imię Boga dla którego posługi poświęcił całe życie.


Nie jestem wierzący,ale tego człowieka darzę należnym mu szacunkiem,jakby do mnie gościu strzelił to nie sądze że bym mu wybaczył :D

Kardio_Error

2014-03-21, 01:04
ile dobrego zrobił- podróżował kóniec
aż taki zły nie był, na pewno coś dobrego zrobił, z pamięci to można wymienić chęć obalenia komunizmu no i jakby nie patrzeć w jakiś tam nieznaczny sposób się do tego przyczynił

ogólnie j***ć kościół, przestarzała organizacja która już się nie sprawdza, ich symbolem nie jest krzyż tylko $
niech żyje kult pieniądza

ra...........el

2014-03-21, 02:50
ano tak, tego cymbała teraz swiętym maja zrobić. gdzie ten swiat k***a zmierza...

milosciprzyjazn

2014-03-21, 06:19
Ola boga, ktoś obraża jedyną, słuszną na świecie religię, która jest jedyną rzeczą obok Janusza Krulwina Mikke, z której na tej stronie NIE można się śmiać! Można śmiać się z wszystkiego i wszystkich, z głodnych, czarnych dzieci, z cierpiących ludzi, którzy ulegają wypadkom, z żydów, murzynów, kobiet, wszystkich ciapatych, ale NIE religii katolickiej, bo wtedy już żarty się kończą :< k***a, no hipokryzjometr oszalał...

maniiiek

2014-03-21, 07:41
@up nie bardzo rozumiesz o co nam chodzi... Problemem nie jest obiekt drwi a ich poziom. Pedofilia, pedofilia, pedofilia - i to nawet nie w sadystycznej formie. Ot, szczytem sadolowej finezji jest tu" a ksiądz dzieci r*cha!".... No k***a, ile można? Pierwsze 1000 razy to było śmieszne, ale nawet najlepszy żart opowiedziany w ch*j razy przestaje bawić. Problem z żartami z religii jest taki, że autor rzuca czerstwym betonem a potem on i grupka gimboateistycznej wzajemnej adoracji podnieca się samym faktem, że ktoś na kościół najechał. Nie ważne jak a ważne, że. Wyobraź sobie, że ze 30% kawałów na stronie to lekkie różne przeróbki na podstawie:
"Wiesz co?
-Co?
-Gówno!"

rondżeremi

2014-03-21, 08:37
jakie ciśnienie podostawali;] ludzie wchodza na portal o wszystkim i niczym postawiony dla zabawy by swoje madrości wygłaszać a uczuleni na lewaków to chyba tylko tu wchodzą, dla nich to widać forma obrazkowej wikipedii.

Tatuaz jest graficznie zajebisty moglby trafic na okladke plyty niekoniecznie na noge i tyle.

abcdefgz

2014-03-21, 09:05
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludz