18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taryfiarz na czerwonym trącony wjeżdża w przechodniów

fantastico • 2017-08-06, 15:18
Było to skrzyżowanie Wyszyńskiego i Nowowiejskiej, a czerwone światło na sygnalizatory wyskoczyło. Taksówkarz nie pomny tego, iż stanąć winien i przepuścić pojazdy inne jako prawo drogowe nakazuje ignorancją się wykazuje i wjeżdża ku zderzeniu, zderzeniu tragicznym gdyż postronni też cierpienia doznają. Szczegóły Beata Nowak.



prezip

2017-08-07, 12:48
Znowu ten Uber..

icyhotnspicy

2017-08-07, 13:29
k***a HAL9000/2 nie podoba ci sie scroluj dalej materialy sa dobre opisu czytac nie musisz a jak sie nie podoba to kwejk pewnie bedzie na twoim poziomie.

Shano

2017-08-07, 13:50
Mieszkam dwie ulice dalej, znam te światła od małego. Złotówkarz fakt faktem nie powinien wjechać na pomarańczowym świetle, ale to winna tego co toczył się na skrzyżowanie. Widać jak dwa samochody wyjeżdżają z prawej strony (Nowowiejskiej) jeden skręca w prawo bo ma tam warunkową strzałkę do skrętu, ale ten co uderzył, jeszcze około 5 sekund po zapaleniu się czerwonego minimum 3 sekundy powinien czekać na zielone światło. Tak działa system świateł czy też ITS na tym skrzyżowaniu, który najpierw puszcza w ruch tramwaje a dopiero później samochody.

czarnykun

2017-08-07, 14:06
I co, jesteście z siebie zadowoleni? Uberowcy j***ni? :amused:

Fantastico a ja Cie szanuje za inwencję, nawet jeśli niekiedy z nią przesadzasz. PS. Martwie sie o Ciebie. Ostatnio ilość materiałów, które tu wrzucasz napawa obawą, że w tym sezonie słońca jeszcze nie widziałeś. Tobie też sie należą wakacje :)

GeoXL

2017-08-07, 14:07
icyhotnspicy napisał/a:

k***a HAL9000/2 nie podoba ci sie scroluj dalej materialy sa dobre opisu czytac nie musisz a jak sie nie podoba to kwejk pewnie bedzie na twoim poziomie.



A dlaczego nie może napisać czegoś co mu się nie podoba? Komentarze nie są tylko do słodzenia

czerczil

2017-08-07, 15:33
żywopłot ch*j strzelił a taki ładny był, amerykański.

InnyName

2017-08-07, 15:47
Ktoś w ogóle jeszcze czyta te opisy?
Ja po prostu omijam i filmy i treść tego autora bo mnie to męczy ...

beegos

2017-08-07, 20:05
Ja czytam z ochotą zasze

Orzech150

2017-08-08, 00:13
No i co z tego, że Uber? Jak się przypatrzycie na światła to rzeczywiście wjechał na późnym żółtym, ale facet z VW na 100% nie miał zielonego. Prawdopodobnie miał strzałkę w prawo, a pojechał prosto.

przemo60

2017-08-08, 00:27
ewidentnie wina passata

MarcinWrc

2017-08-08, 14:46
To ja jeszcze zostawię tu oryginalne nagranie z kamery. Akcja od 0:09

voice34

2017-08-09, 00:58
Wina obu bo Passat na jakimś niedorobionym zielonym a złotówa popie**alała z 70-80 żeby zdążyć na zółte. ch*j że może zdążył 0,003 s przed zapaleniem się czerwonego. Powinien się kuhwa zatrzymać i ch*j. Po to ma licznik przy światłach żeby wiedzieć czy może se jeszcze przejechać czy nie.

SpijaczWymiotów

2017-08-13, 04:39
HAL9000/2 napisał/a:

normalnemu na umyśle człowiekowi wystarczyło by jedno zdanie by w nim zamknąć twój popieprzony opis...



liczę, że admin usunie ten komentarz szkalujący dyslektico = moje są usuwane. Strony na domenie pl. musza równo traktować wszystkich użytkowników no chyba, że portal chce wypłacać odszkodowania i kary a rasizm, i nierówne traktowanie. No ale przecież "ktoś musi być pierwszy" - angel (słynny komentarz na shoucie. Ostatnio jedna strona na domenie francuskiej wypłaciła użytkownikowi za nierówne traktowanie 40000 euro. (google polecam szybko znajdziecie) Powinienem wziąć przykład z typa i zawalczyć o swoje?