18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

a ja wiem???

2012-01-15, 05:57
:wisielec: BongMan


pewnie ty jesteś gimbusem bo myślisz że sam rozpie**olsz rząd i przejmiesz władzei te inne gówna co piszesz zadzwonie do twojej starej żeby odłaczyła ci internet i już nigdy więcej go nie zakładała choć na takich zjebów jak ty i tak już jest za późno.


aaa i samochody na baterie pod choinką się nie liczą.




Reasumując: kup se perwol i sie pie**ol!

Rokson

2012-01-15, 06:13
A gdzie reszta konia spod trójki?

Azazel91

2012-01-15, 10:08
już raz był szał Polaków na obczyznę (szczególnie Brytanię) i niedługo znów będzie. Benzyna w górę, zarobki to jakiś niesmaczny żart, ale k***a komisje Smoleńskie trzeba powoływać...

FanatiCS

2012-01-15, 12:37
Są kraje na świecie gdzie za 40l benzyny płaci się niecałe 10zł bo tam rządy dopłacają do cen ropy. Są to kraje których głównym źródłem dochodów jest ropa więc mogą sobie na to pozwolić. W polsce nawet gdybyśmy tonęli w ropie to by ceny były z dupy bo tu się już niedługo będzie płaciło za powietrze.
Strajk? I co obniżą na dwa miesiące o 40gr a potem dalej będzie to samo. Już we wrześniu była 95 po 4,99 na orlenie przez moment. Nie minęły 4 miechy i mamy >5,50.

Miejmy nadzieję że kiedyś ten monopol paliw kopalnych pie**olnie i będziemy jeździć taniej. Póki co najbogatsza firma na świecie działa w branży paliwowej więc można sobie wyobrazić jak dochodowy jest rynek ropy.
Gdyby nawet dzisiaj ktoś wymyślił alternatywne paliwo to pewnie by go zaj***li bo skoro o ropę opłaca się prowadzić wojny to czym było by odstrzelenie takiego "wynalazcy"

BongMan

2012-01-15, 15:16
a ja wiem??? napisał/a:

:wisielec: BongMan


pewnie ty jesteś gimbusem bo myślisz że sam rozpie**olsz rząd i przejmiesz władzei te inne gówna co piszesz zadzwonie do twojej starej żeby odłaczyła ci internet i już nigdy więcej go nie zakładała choć na takich zjebów jak ty i tak już jest za późno.


aaa i samochody na baterie pod choinką się nie liczą.




Reasumując: kup se perwol i sie pie**ol!


Wiesz, młocie, co to jest ironia, sarkazm, żart?

maverx

2012-01-15, 17:47
@BongMan powiedz tylko gdzie i kiedy i czy zabrac swoje kanapki.