18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie tam z Lubelszczyzny

phrontch • 2020-07-15, 08:16
Rolnicy wypowiadają się o wyborcach Trzaskowskiego




Halman

2020-07-15, 08:24
Chłopi - prosto ale trzeźwo myślące zdrowe jądro narodu...
pie**olić te wszystkie lewacko-postępowe wynalazki...

SpeedyG

2020-07-15, 09:06
Mnie tam nie obchodzi co druga osoba robi w łóżku pod warunkiem, że się z tym nie afiszuje i nie próbuje adoptować i indoktrynować dzieci.
Niech zalegalizują związki partnerskie, bo taki gej/ lesbijka ma później problemy z dziedziczeniem majątku, sprawami urzędowymi i nawet odwiedzinami w szpitalu.
Prawda jest taka, że takie spory to tematy zastępcze.
Najważniejsza jest gospodarka, którą pis rozpie**ala i NBP po wyborach dopiero oznajmił, że w 2020 roku inflacja skoczy do 7,2 %. Czyli, żeby chociaż wyjść na zero ze swoimi oszczędnościami w banku trzeba by było włożyć je na lokatę co najmniej 10-12%, a lokaty mają maks 1%.
Dla mnie naród polski jest głupi skoro POPiS co wybory zbiera ponad 70% głosów, więc w tym kraju nic się nie zmieni. Ci sami złodzieje przy korycie zmieniają się tylko- zapamiętajcie PiS nie pozwoli na rozpad PO, tak jak PO nie pozwoli na rozpad PiS' u ponieważ oni straszą podczas wyborów drugimi nawzajem, przez co głupie społeczeństwo ze wsi i miast głosuje głównie tylko na te dwie partie.
Druga tura wyborów prezydenckich to było dno i nie dziwię się, że tyle osób nie poszło lub oddało nieważny głos. Wybór między konserwatywnym socjalistą, a liberalnym jeszcze większym socjalistą. Za 3 lata będzie powtórka z rozrywki.

htp

2020-07-15, 09:25
Przypomniało mi się stare przysłowie: "Nie uczony, nie szkolony - ale mądry, pie**olony"
Wraca dyktatura proletariatu, który z chłopem i yntelygentem pracującym jest zdrowa tkanką narodu.

Besteher

2020-07-15, 09:25
SpeedyG napisał/a:

Druga tura wyborów prezydenckich to było dno i nie dziwię się, że tyle osób nie poszło lub oddało nieważny głos. Wybór między konserwatywnym socjalistą, a liberalnym jeszcze większym socjalistą. Za 3 lata będzie powtórka z rozrywki.


Nie pie**ol. Na wybory poszło ludzi jak nigdy, a ilość nieważnych głosów porównując z rokiem 2015 (250 tys) nawet spadła (do 177 tys). Weź pod uwagę, że zagłosowało miej więcej 4 miliony więcej ludzi.

hfbnmiuytp

2020-07-15, 09:28
SpeedyG napisał/a:

Mnie tam nie obchodzi co druga osoba robi w łóżku pod warunkiem, że się z tym nie afiszuje i nie próbuje adoptować i indoktrynować dzieci.
Niech zalegalizują związki partnerskie, bo taki gej/ lesbijka ma później problemy z dziedziczeniem majątku, sprawami urzędowymi i nawet odwiedzinami w szpitalu.



Wszystkie te sprawy można załatwić w obowiązującym porządku prawnym. Dziwię się, że anno domini 2020 ludzie wciąż używają argumenty "bo bez małżeństwa nie można dziedziczyć i odwiedzać się w szpitalu".
:idzwch*j:

Halman

2020-07-15, 09:34
htp napisał/a:


Wraca dyktatura proletariatu, który z chłopem i yntelygentem pracującym jest zdrowa tkanką narodu.



szpidi

2020-07-15, 09:50
dobrze prawi ! polać mu piwerko !

youzeck1984

2020-07-15, 09:51
Niech te chłopy się cieszą że mieszkają w Polsce. Gdyby mieszkali w Niemczech albo co gorsza w Szwecji to zaraz by ich postawili przed sądem i oskarżyli o brak tolerancji...
Arystoteles powiedział dawno temu że: „Tolerancja jest ostatnią cnotą upadających cywilizacji” Kłamał? Nie. Zobaczcie co się dzieje na świecie... ten świat upada i to na Naszych oczach... i zmusza Nas żebyśmy tolerowali to lewactwo... tylko czy to lewactwo toleruje Nas? Nie. Lewactwo jest bardziej nietolerancyjne niż Ci na prawo...

SirMajkel

2020-07-15, 09:57
i tacy ludzie wybrali nam rząd... i takim człowiekiem jest też Janlew, któremu wiele osób tutaj przyklaskuje.

0_rafiks_0

2020-07-15, 10:03
SirMajkel napisał/a:

i tacy ludzie wybrali nam rząd... i takim człowiekiem jest też Janlew, któremu wiele osób tutaj przyklaskuje.



a tacy są przeciwko i takim też ktos przyklaskuje (co dalece wybiega poza moje pojęcie) :D


przewodnik_elektryczny

2020-07-15, 10:08
Ja się nie dziwię prostym i niewykształconym ludziom że głosują na PiS. Dziwię się za to wykształconym i obytym w świecie ludziom którzy głosują na PO. To trzeba być naprawdę popie**olonym

suchysongoful

2020-07-15, 10:32
Dopóki tacy ludzie nie wymrą bić Polsce nie grozi

mati4ever

2020-07-15, 10:46
Mój kraj. Taki piękny <3 :fuck-off: