18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Takie tam z Lubelszczyzny

phrontch • 2020-07-15, 08:16
Rolnicy wypowiadają się o wyborcach Trzaskowskiego




djpyza

2020-07-15, 17:40
Kortens napisał/a:

To jest problem, ale nie problem z gejami czy lesbijkami tylko z popie**olonymi ludźmi. W skrócie napiszę swoje przemyślenia na ten temat chętnie przeczytam Twoje. Ludzie którzy od wielu lat byli dyskryminowani w erze informacji jaka nastała mogą dojść do głosu i przekazać swoje zirytowanie do szerszej publiczności. Dzięki temu wielu z nas dowiedziało się z czym tacy ludzie się borykają lub borykali, bo jednak większość z nas nie ma ochoty przypie**olić komuś za to że jest gejem, a mimo wszystko tacy ludzie są nie tylko bici ale niejednokrotnie za odmienność byli zabijani. Kiedy docierają do nas takie informacje robi nam się smutno, przykro i jak się mocniej zastanowisz to zdasz sobie sprawę, że taka osoba się urodziła, przeżyła już n lat tak jak Ty, jednak ona musiała się chować, żyć z lękiem, z brakiem akceptacji często od strony rodziny itd. Kiedy Ty wracałeś do domu z pierwszą dziewczyną, on zastanawiał się co jest z nim nie tak że jemu podobają się faceci, nie mówiąc już o tym że pewnie dostał nie raz w pysk. Dla mnie to jest straszne.
No i teraz dochodzimy do drugiej strony medalu. Niektórzy wychodzą z założenia że skoro nie da się przetłumaczyć delikatnie to trzeba zrobić szum, powstały marsze równości które w założeniu mają prowokować. Podejrzewam że chodzi o to żeby pokazać "ilu nas jest, ilu nas wspiera" jako argument do tego żeby ich akceptować. Niestety jak w każdej grupie społecznej jest tam też pełno debili, którzy wykorzystują takie eventy dla własnych nieprzemyślanych celów, ot chociażby żeby się pokazać, prowokować w niewłaściwy sposób, pokrzyczeć.
No i teraz zdjęcia które wsadziłeś z marszu równości czy innego syfu wcale nie reprezentują szykanowanych ludzi z grupy homoseksualnej, po prostu reprezentują pewien rodzaj ludzi którzy w ten sposób się manifestują (często są tam też ludzie hetero którzy w taki sam sposób lubią se poodpie**alać). Na poparcie tego co teraz mówię przejrzyj sobie kompromitujące zdjęcia ludzi z akcji "Gdzie jest krzyż", popatrz sobie na zdjęcia z Woodstocku, z różnych Rave party. Znajdź sobie zakrwawionych kibiców po ustawkach, czy obejrz sobie ich przemarsze po meczach widzewa. Czy to oznacza żę wszyscy kibice/festiwalowcy/katolicy są sp***oleni ? Nie. To jest mała część ich kultury która lubi odpie**alać, ale nie oznacza to że będziemy przez to szykanować całą grupę.



Przeczytałem wszystko :D ale tez tak myślę pie**olisz głupoty!!!

EvilDog

2020-07-15, 18:26
~Halman napisał/a:

Chłopi - prosto ale trzeźwo myślące zdrowe jądro narodu...
pie**olić te wszystkie lewacko-postępowe wynalazki...



Idąc Twoim tokiem rozumowania to szkoda że Hitler nie dokończył roboty i nie spalił wszystkich żydów z Słowianami w piecach .

"pie**olić te wszystkie demokratyczne-podrasowe wynalazki"

Ale cóż , jeśli ma się w głowie papę i się boi zarazić homoseksualizmem to tak można myśleć


Presty

2020-07-15, 19:30
~Halman napisał/a:

Bardzo staram się nie byc ograniczony ale ni ch*ja.. odrzuca mnie w odr*chach wymiotnych ta "agresywna tolerancja.



A widziałeś takie coś w Polsce?

Wychyliłeś się kiedyś dalej niż 20 km od domu?

Byłeś kiedys w większym mieście?

Znasz jakiegoś z LGBT?

Tak szczerze?

Cubituss

2020-07-15, 20:42
Kortens wlasnie dobrze gada. Polska to wlasnie taki sredniowieczny k***idolek. Parady rownosci nie odbywaja sie przeciez pod waszymi oknami, a zdjecia tych popie**olencow z dildosami i teczowymi wlosami rzutuja na to jak odbierane jest cale srodowisko LGBT. W ten sposob tworzy sie nieistniejacego wroga wsrod spoleczenstwa. W UK lgbt maja rowne prawa i kazdy ma to w dupie. Co komu przeszkadza ze 2 gejow wezmie slub albo jeden odiedziczy spadek po drugim. Ja wcale bym sie nie obrazil gdybym byl adoptowany przez 2 fajne lezby. Gorzej gdyby wygladaly jak Dorota Wellman. Poza tym czy geje ktorych znacie afiszuja sie z byciem gejem? Z moich doswiadczen wrecz przeciwnie, bo zazwyczaj boja sie reakcji otoczenia, Nikt nikogo tez nie namawia do zostania gejem, wiec nie rozumiem czemu to spedza sen z powiek tak wielu ludziom.

virescens

2020-07-15, 21:30
Słowo tolerancja pochodzi od łacińskiego tolerare, co znaczy mniej więcej cierpliwą wytrwałość.
Wszystko można powiedzieć o milenialsach ale na pewno nie to że są cierpliwi i wytrwali przez cała ta rozmowa o tolerancji staje się bezprzedmiotowa.

Lepiej niech już wszystkie spory będą rozwiązywane starymi dobrymi sposobami, tak aby jak najwiecej materiału trafiało na harda :D


Kiblodrzemek88

2020-07-15, 22:36
szpidi napisał/a:

dobrze prawi ! polać mu piwerko !



pie**olisz. Skrzynkę piwa bym mu postawil

sanqvo

2020-07-15, 23:37
SpeedyG napisał/a:

Mnie tam nie obchodzi co druga osoba robi w łóżku pod warunkiem, że się z tym nie afiszuje i nie próbuje adoptować i indoktrynować dzieci.
Niech zalegalizują związki partnerskie, bo taki gej/ lesbijka ma później problemy z dziedziczeniem majątku, sprawami urzędowymi i nawet odwiedzinami w szpitalu.
Prawda jest taka, że takie spory to tematy zastępcze.
Najważniejsza jest gospodarka, którą pis rozpie**ala i NBP po wyborach dopiero oznajmił, że w 2020 roku inflacja skoczy do 7,2 %. Czyli, żeby chociaż wyjść na zero ze swoimi oszczędnościami w banku trzeba by było włożyć je na lokatę co najmniej 10-12%, a lokaty mają maks 1%.
Dla mnie naród polski jest głupi skoro POPiS co wybory zbiera ponad 70% głosów, więc w tym kraju nic się nie zmieni. Ci sami złodzieje przy korycie zmieniają się tylko- zapamiętajcie PiS nie pozwoli na rozpad PO, tak jak PO nie pozwoli na rozpad PiS' u ponieważ oni straszą podczas wyborów drugimi nawzajem, przez co głupie społeczeństwo ze wsi i miast głosuje głównie tylko na te dwie partie.
Druga tura wyborów prezydenckich to było dno i nie dziwię się, że tyle osób nie poszło lub oddało nieważny głos. Wybór między konserwatywnym socjalistą, a liberalnym jeszcze większym socjalistą. Za 3 lata będzie powtórka z rozrywki.



No widzę kolega obeznany

chemikk

2020-07-16, 01:32
To część jakiegoś większego materiału. Ma ktoś link do tego? Pamiętam, że po 1 turze się ten materiał pojawił.

edmund

2020-07-16, 06:49
[quote="Kortens"]To jest problem, ale nie problem z gejami czy lesbijkami tylko z popie**olonymi ludźmi. W skrócie napiszę swoje przemyślenia na ten temat ............................

mogę dać ci adres tego gościa z filmu, to jemu wytłumacz,
dla mnie homoseksualizm jest chorobą , tak jak pedofil, zoofil itp,
i tak też traktuję takich ludzi, jak chorych z defektem, natomiast problemem niektórych homoseksualistów jest to że afiszują się nią i wmawiają innym że jest to normalne

SirMajkel

2020-07-16, 14:09
Halman napisał/a:

Bardzo staram się nie byc ograniczony ale ni ch*ja.. odrzuca mnie w odr*chach wymiotnych ta "agresywna tolerancja.



No właśnie ja totalnie nie rozumiem obecnej lewicy..... Co oni sobie wyobrażają robiąc takie akcje w konserwatywnym kraju. Chcą małżeństw tej samej płci? To dlaczego nie pokażą, że gej czy lesbijka to normalni ludzie, którzy normalnie pracują i zachowują się jak ludzie.. nie lepiej rozebrać się prawie do naga i paradować przez środek miasta. WTF? I oni cos chcą tym osiągnąć, chyba tylko niechęć do nich.
Osobiście nic do nich nie mam, jak ktoś jest homo to jest homo, ale obnażać się na mieście nie musi.

PhantomMask napisał/a:

A ty jesteś tym który łyka jak Szasza czarne pęto powiew nowości rządzący 5 lat wstecz ?



Przepraszam nie mówię po patusowemu, czy mógłbyś napisać po Polsku?

Wiewór

2020-07-16, 15:06
Halman napisał/a:

Chłopi - prosto ale trzeźwo myślące zdrowe jądro narodu...
pie**olić te wszystkie lewacko-postępowe wynalazki...



Masz rację. Pedalstwo zostało wymyślone wczoraj i nie było go dopóki na Ziemi nie było lewicy.
Jesteś człowiek inteligentny i oczytany. Po co tak pie**olisz.

SirMajkel napisał/a:

Przepraszam nie mówię po patusowemu, czy mógłbyś napisać po Polsku?



On nie potrafi. Jak każdy "nienawidzący" pedałów jak tylko pomyśli o pedałach to mu rośnie.
Ze wstydu przed sobą, że nie potrafi zaakceptować swojej odmienności od razu przechodzi w tryb kamuflażu. Wymyśla najróżniejsze patolskie ubarwione wyzwiska, żeby sprawić fałszywe wrażenie, że brzydzi się pedałami i sam nim nie jest.
Prawda jest taka, że im bardziej ktoś napie**ala na pedałów tym sam jest większą ciotką.
Normalnemu człowiekowi LGBT w ogóle nie zaprząta myśli i jest dla niego stratą czasu.
Taki typek jak powyżej jak tylko zamknie oczy widzi hordy ogromnych stojących wzwiedzionych żylastych ku*asów. Aż mu się sucho robi na ten widok w gardle.
Nie potrafi się z tym pogodzić więc stąd takie dziwne irracjonalne zachowanie.

PieronJasnySzlag

2020-07-16, 16:59
Ja pie**ole. Ile razy można tłumaczyć??
Homoseksualizm jest z człowiekiem od zarania dziejów. Jest można powiedzieć rzeczą normalną. Obrzydliwą ale normalną.

A lgbt to czysty komunizm i zamordyzm opakowany w tęczowe barwy i zasłaniający się za pozytywnymi hasłami typu równość, tolerancja, miłość...
A komunizm zawsze prowadzi do zbydlencenia człowieka, dlatego też lgbt tak promuje seksualizacje ludzi, niszczenie kościoła i wiary i całkowite wyeliminowanie narodowości.

Nie każdy gej jest z lgbt ale każdy z lgbt jest komunistą (świadomym lub nie).

Ni...........ny

2020-07-16, 17:50

DarioLee

2020-07-17, 12:51
Kortens napisał/a:

Tak sobie wyobrażam dyskusję z ludźmi którzy nie przemyślą niczego sami, poczytają trochę artykułów w bańce informacyjnej i na jakikolwiek wywód który wywołuje u nich dysonans poznawczy odpowiadają "Haha, ale pie**olisz" i reszta małp z tymi samymi poglądami szczęśliwi że nie muszą się wypowiadać ani kontrargumentować przytakną w stylu "No, pie**oli jak potłuczony" i tak się nakręca fala ignorancji i nienawiści w kółeczkach wzajemnej adoracji głupich ludzi.



pie**olisz głupoty

Gl0BaL

2020-07-19, 23:16
Jak dla was te zindoktrynowane przez TVP dziady są oznaką mądrości, a nie ciemnoty i zacofania to szczerze wam współczuję :D