18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie se pierdziochy bez kitu

Muhannad • 2020-03-09, 23:55
Film nie ma na celu obrażania obrażających bez kitu


ePeeL

2020-03-09, 23:58
Ale co to k***a jest? O co w ogóle tutaj chodzi?

Zinny

2020-03-10, 00:01
Piękne :) piwko!

silwerbalk

2020-03-10, 00:05
Ja nie oglądając filmiku moge stwierdzić że osobnik ma mniejsze IQ niż mój chomik.... Widać to po wysuniętym czole cofniętej szczęce oraz wschodnich rysach twarzy.... ch*ja piwa nie ma bo nie będę oglądać undermenchen 8-)

dr_dex

2020-03-10, 00:13
Kolega pyta czy ta plastik pieknosc grala juz w jakims filmie r*chanym, czy jeszcze nie i trzeba chwilke poczekac az sie w koncu zdecyduje lub dostanie propozycje :kawa:

Puczysta

2020-03-10, 00:20
dr_dex napisał/a:

Kolega pyta czy ta plastik pieknosc grala juz w jakims filmie r*chanym, czy jeszcze nie i trzeba chwilke poczekac az sie w koncu zdecyduje lub dostanie propozycje



Co nie? Wygada na taką, jakby była przed karierą, albo po.

swampman

2020-03-10, 01:09
bardzo lojalna dziewczyna wobec swojego dresika, ale zapomniala, ze przez takie cos wychodzi sie na glupka :lol:
szpilce tez juz podziekujemy. trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc "niepokonanym"
jego 5 minut minelo. zrzucenie 20kg zmienilo nic przy jego wiecznie opuszczonych rekach, dresiarskiej mentalnosci, braku pokory w ringu i wiecznej frustracji po dostaniu w dekiel. najpierw niech zbije troche ze swojego ego a media niech nie pompuja takiego boksera bo mamy lepszych i skromniejszych np kownacki.
ten werdykt to skandal i ch*j. wstyd.

Angevil

2020-03-10, 01:16
Dla mnie nuda :-|

MadeInRussiaTV

2020-03-10, 01:53
Końcówka filmu podsumowuje cały ten cyrk ;)

ProVVe

2020-03-10, 01:57
Dostal wpie**ol od ukraińca, a jego pustak broni ustawionego werdyktu przez wasilewskiego (jego promotora, który chce zarabiać na tym jak on dostaje po ryju). Niestety on nigdy nie był nadzieją na mistrza... Ale zrobili bańkę medialna i tyle... Siedział w pierdlu gdzie przytył okrutnie (po wyjściu miał 131kg jeśli dobrze pamiętam) i stwierdził, że bedzie mistrzem ciężkiej... Tyle razy mu obili japę, że bredzi do dzisiaj...

nowynick

2020-03-10, 08:35
żeby nie sadistic i wrodzona ciekawość to bym nawet nie wiedział że Szpilka ma dziewczynę. I że znów gonga mu ktoś jebnął i posłał na deski. "Walka była minimalnie wygrana" :D

Zawulon

2020-03-10, 08:50
To mił być miły dzień z napie**alaniem się po mordach, Szpilka miał zebrać wpie**ol na co zawsze się miło patrzy, Kownacki miał w 3 rundy rozj***ć Fina, Jędrzejczyk pokazać czy coś jeszcze umie w UFC. Suma Summarum był to najsmutniejszy dzień lania się po mordach w ostatnich latach.

Szpileczka z 10 rund wygrał 2 a jedną zremisował. Ale że to walka promotorska a za Szpilką w Cruiser postawiono spory hajs to wygranego Ukraińca okradli z wygranej. Wstyd. Głównie dla austryjackich sędziów, no ale ktoś im w końcu zapłacił.

Co się odj***ło w 4 rundzie w walce Kownacki-pan z Finlandii na szwedzkim paszporcie. Aż trudno uwierzyć. No ale przynajmniej uczciwie.

Jędrzejczyk poza tym, że przyjmowała każdy cios na czoło i pod koniec wyglądała jak Qusimodo, zadziwiła mnie przygotowaniem. Byłem pewien, że zbierze wpie**ol a nie dość, że była to najzacieklejsza walka w kobiecym UFC od kiedykolwiek to trudno odnieść wrażenie, że wygrana przez Chinkę. Ale znów, organizator gali jest bezpśrednio zaangażowany w karierę Chinki. Kasa. Kasa. Kasa. Na ch*j przegrana lub remis z Jędrzejczyk jak może dostać wipie**ol i utrzymac pas ?

tfujdiler

2020-03-10, 08:55
Polski naród jest okropny, wiecie co robić kierunek Niemcy i nowe hobby zbieranie ogórków . Szpilkę już dawno system zweryfikował, przeżuł i wypluł - denny caban to max co z niego może być.

lopez_

2020-03-10, 09:01
Problem tej osoby polega na tym, że próbuje walczyć z "hejterami" jej kochasia, a to nie tylko zwykli kibice uważają, że wynik tej walki to kabaret. Wypowiadali się komentatorzy, eksperci, byli bokserzy, ale okej, ona wie lepiej.