18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie se pierdziochy bez kitu

Muhannad • 2020-03-09, 23:55
Film nie ma na celu obrażania obrażających bez kitu


AN...........or

2020-03-10, 09:32
co to za rozklapciocha ? Wyglada jakby ja robił pijany chirurg

lewanmich1

2020-03-10, 10:02
Kurza stopa! Właśnie sobie przypomniałem, że miałem pustaki zawieźć na budowę.

Coffey

2020-03-10, 10:13
dr_dex napisał/a:

Kolega pyta czy ta plastik pieknosc grala juz w jakims filmie r*chanym, czy jeszcze nie i trzeba chwilke poczekac az sie w koncu zdecyduje lub dostanie propozycje



W filmie chyba nie ale tajemnicą poliszynela jest jej przeszłość w tzw. Salonach masażu erotycznego. Mówiąc wprost- robiła w agencji.

koras24

2020-03-10, 10:18
Podobno razem jako para z arturem maja 72IQ

Więc ona wie co mówi wy wstrętni hejterzy.

matrosbum

2020-03-10, 10:22
Szpilka z twarzy wygląda jakby miał FAS

emperorzbigniew

2020-03-10, 10:25
nowynick napisał/a:

żeby nie sadistic i wrodzona ciekawość to bym nawet nie wiedział że Szpilka ma dziewczynę. I że znów gonga mu ktoś jebnął i posłał na deski. "Walka była minimalnie wygrana"



Żeby nie sadistic to nie wiedziałbym, że istnieje jakiś szpilka i to czarne gadające



:lol:

Sv...........ge

2020-03-10, 10:30
Jak w jednym filmie: "zapłacili za 3:0, będzie 3:0. Ja jestem uczciwy"

A ukraińcowi zapomnieli powiedzieć że ma przegrać i stąd tyle zamieszania.

Piciu1103

2020-03-10, 10:43
A ja stawiam wszystkim kolejkę bo piwo to za mało

Cryo

2020-03-10, 10:48
Zawód: żona byłego kryminalisty

Tr...........ty

2020-03-10, 11:17
Coffey napisał/a:

W filmie chyba nie ale tajemnicą poliszynela jest jej przeszłość w tzw. Salonach masażu erotycznego. Mówiąc wprost- robiła w agencji.



Nie wiem ile prawdy w tej historii, ale kariera jej partnera wyglądała równie ambitnie. Jak komuś się wydaje, że zrobi dobrego boksera z pseudo kibola po ustawkach, to efektem jest "kariera" Szpulki. Pewnie jego dama jest "modelką"

Policeman

2020-03-10, 11:29
Gdyby ten pajac chociaż powiedział: "nie no nie wiem panowie, wyszedłem powalczyłem, wynik jest jaki jest, nie do mnie miejcie pretensje, jeśli chodzi o moje odczucia to był ciężki pojedynek, przyjąłem sporo ciosów, było sporo zamieszania, rozumiem kontrowersje, ale chcę skupić się na dalszych treningach bla bla" to chociaż mógłbym powiedzieć no spoko, rozumiesz szpilo co się stało, ale nie chcesz tego mówić głośno. Wiedziałbym, że przynajmniej dociera ci do łba jakiś promień rzeczywistości. Okradliście k***a chłopaka z jego zwycięstwa, upokorzyliście polski sport i polski boks. Nikt tu k***a nie przyjedzie walczyć na wysokim poziomie jak jesteśmy takim j***nym k***a bagnem, a jesteśmy przez wasze błazeństwo i co tu dużo mówić zwykłe przekręty. Staliśmy się czarnym punktem.

W każdej rundzie dostawał w cymbał i prawie w ogóle nie odpowiadał, w 9 rundzie przegrał przez TKO, tylko, że gruba łajza mylnie brana za sędziego rozdzieliła wykończenie akcji i jeszcze... ukarała zwycięskiego pięściarza odjęciem punktu bo łajza nie wiedziała jak inaczej uchronić ajtujka od KO.

k***a żenada, miałem jeszcze taką myśl, że ajtuj wie, że przegrał i nie będzie pajacował, a już się zaczęło to całe pie**olenie. Mimo iż wcześniej powstrzymywałem się od hejtu na niego, to teraz naprawdę cały ten hejt ma zwyczajne uzasadnienie.

radek225

2020-03-10, 12:38
ePeeL napisał/a:

Ale co to k***a jest? O co w ogóle tutaj chodzi?



Kolejna instaszmata, która chce błysnąć tym, że się trzyma z kimś, koło kogo robi się szum medialny.

Nufrevi

2020-03-10, 13:18
On ma tatuaz Korwina ?